Kadınları Etkilemek için Stilinden İlham Alacağın 12 Ünlü Erkek

Kadınları etkilemenin bin bir türlü yolu var. Espri yeteneğin varsa bir sıfır öndesin demektir. Zeki olmalısın, sosyal olmalısın, tuttuğunu koparmalısın, eh yakışıklı ya da karizmatik olmasın ve bunlar gibi bir sürü detay sayabiliriz sana. Fakat ilk bakışta etkilemek istiyorsan stilin ile göze çarpmanı tavsiye edeceğiz. Sakın ne var bunda deme. İyi giyinmek öyle televizyonda gördüğün dizilerdeki oyuncuları taklit etmek ile olmaz. Elbette onlardan ilham almalısın ama kalıcı bir stil yaratmak istiyorsan burcuna göre giyinmeni tavsiye ediyoruz.

Burcunun özelliklerine göre giyindiğinde hata yapman sıfıra yakındır. Çünkü her burcun özelliklerine uygun olan stillerden sana en çok yakışanları seçerek dolabına ekleyebilirsin. Böylece hem giydiğin kıyafeti taşıyabilir hem de burcuna göre giyinebilirsin. Lafı fazla uzatmayacağız, kadınları etkileyeceğin stili belirlemek için her burca uygun olan 12 ünlünün stilini inceledik. Yalnız özellikle belirtmek isteriz ki senin ilham alman gereken stilleri belirledik ve bu seçimi yaparken ünlülerin burçlarını değil stillerini baz aldık. Hazırsan detaylara başlıyoruz…

Koç Burcu Erkeği İçin Ryan Gosling

Koç burcu erkekleri canlı renkler ve cesur tarzı benimsemeli. Öncelikle aranızda kırmızı renge hala yakın olmayanlar varsa artık yakınlaşmanın zamanı geldi demektir. Çünkü Koç burcu erkeğini, kırmızının yer almadığı bir dolap ile kabul etmiyoruz. Bu konuda özgürsün; ister ceket ister pantolon istersen de tişört olarak satın al ama al artık bir kırmızı. Ayakkabı en risksiz seçimdir, kırmızı benim rengim değil hiç giyemem diyorsan ayakkabı satın alabileceğini unutma. Sana en çok yakışan renkten sonra dolabının olmazsa olmazı deri cekettir unutma. Kadınlar zaten deri cekete bayılır bilirsin. Üstelik deri ceket seni hem güçlü hem de cesur gösterir. Koç burcu erkeği olarak sen genelde bir şeyi ilk yapan olmak istersin. O her ne kadar tişört ve kumaş pantolonu ilk giyen sen olmayacak olsan da bu ikiliyi giymeye başlayabilirsin. İlham alman gereken stil ise kesinlikle Ryan Gosling. Kendisi Akrep burcu olmasına rağmen stili ile Koç burcuna göz kırpan bir oyuncu.

Boğa Burcu Erkeği İçin Ryan Reynolds

Kusursuz stili ile fazlasıyla göze çarpan oyuncu Ryan Reynolds genellikle üzerine dikilmiş gibi potluk yapması imkansız kaliteli tasarımları dolabına ekliyor. Özel davetlerde yelekli takımları tercih ederken günlük kıyafetleri arasında kadife ceketler, kumaş pantolonlar, şık kazak ve tişörtler yer alıyor. Çoğunlukla dingin tonları tercih eden oyuncu yeşil ve bejden vazgeçemiyor. Gri ve tonları da dolabının büyük bir kısmını kaplıyor. İşte saydığımız tüm bu detaylar tam anlamıyla Boğa burcu erkeğinin dolabında olması gereken parçalardır. Ryan Reynolds’un stili inceleyerek sen de kendi stilini oluşturabilirsin.

İkizler Burcu Erkeği İçin David Beckham

Kararsızlıkların padişahı İkizler burcu erkeği için her stilinden bir parça barındıran David Beckham’dan ilham almasını öneriyoruz. Öyle ki çeşitliliği fazlasıyla seven eski futbolcu bir gün rocker gibi giyinirken diğer gün kraliyet ailesine yakışır paltolar ile geziniyor. Boğa burcu olduğu için yeşil tonlarını da es geçmeyen David Beckham, değişime açık olmasıyla bilinen stilinde kadife ve deri gibi kumaşlara da yer veriyor. Haraketli yapısı ise dolabına en çok kot pantolon eklemesinden belli oluyor. Eğer sen de birçok kıyafeti aynı anda dolabına eklemek istersen her seçiminde farklı bir tipe bürünen David Beckham’ın tarzından ilham almalısın.

Yengeç Burcu Erkeği İçin Brooklyn Beckham

Bir evde iki tane stil ikonu olurda o evdeki armutlar onların dibine düşmezse ayıp olurdu zaten. Brooklyn Beckham modacı bir anne ile stili futbolculuğundan daha ünlü olan bir babanın oğlu. Eh, hal böyle olunca tarz bir delikanlının çıkması hiç de şaşırtıcı değil. Brooklyn gerçekte Balık burcu fakat giyim tarzı kesinlikle Yengeç burcu erkeklerine hitap ediyor. Eski tarz pantolonlar, pantolon askıları, kot ceketler hep onun dolabında görmeye alıştığımız parçalar. Özellikle artık moda bile olmayan oldukça kısa paça chino pantolonları vintage sever Yengeç burcu erkeklerinden başka kimse bu kadar güzel değerlendiremez. Ayrıca sürekli aynı botu giymesi bizde fazlasıyla tutumlu olduğunu düşündürüyor. Bu bile Yengeç burcu erkeklerine önermemiz için yeterli bir sebep.

Aslan Burcu Erkeği İçin David Gandy

İhtişamlı Aslan burcu erkeği için giyinmek çok basit aslında. Çünkü sen dikkatleri nasıl çekeceğini çok iyi biliyor olmalısın. Etkileyicisin ve bunu tarzınla yapmayı da çok seviyorsun. O yüzden sana dünyanın gelmiş geçmiş en iyi modellerinden biri olan David Gandy’nin stilini önereceğiz. Kendisi genellikle kürklü paltolar ve ceketler giymekten çekinmiyor. Tabii sahte olmasına dikkat eden bir hayvan sever bir model kendisi. Ayrıca çoğunlukla U yaka tişört giymeyi tercih ediyor ve bize göre bu bir özgüven belirtisidir. Çünkü U yaka model bile olsalar eğer çekimde değilse birçok erkeğin tercih etmediği bir tişört yakası. Ayrıca takım elbise yerine farklı renkte pantolon ve ceket kombini yaparak fazlasıyla dikkat çekici olmayı başarıyor. Bir incele bize hak vereceksin.

Başak Burcu Erkeği İçin Adrien Broody

Ünlü oyuncu buradaki fotoğrafları gibi her daim minimal bir şıklık içinde olmasa da biz onu Başak burcu erkeklerine önermeyi uygun bulduk. Ton sür ton seçimleri, beyaz, bej ve gri renkten oluşan dolabının bir yansıması olan bu üç fotoğraf onun sade, seçici ve minimal şıklığının göstergesi. Başak burcu erkekleri seçicidir ve detaylara önem verdiği için ona Adrien Broody’nin sade stilini örnek almasını tavsiye ediyoruz.

Terazi Burcu Erkeği İçin Eddie Redmayne

Şıklığın temsilcisi Terazi burcu erkeklerine, giyim zevki ile herkesi kendine hayran bırakan, hayran olduğumuz kadar cesaretine de şapka çıkardığımız Eddie Redmayne’in stilinden ilham almalarını öneriyoruz. Oğlak burcu olmasına rağmen stil konusunda kesinlikle Terazi burcu gibi davranan ünlü oyuncu, üzerinde bir gram bile potluk yaratmayan takım elbise ve palto seçimleri ile bizi ekrana kilitliyor. Günlük seçimlerinde ise çoğunlukla gömlek- kazak ya da gömlek-hırka kombinine yer veren Eddie, bazı özel gecelerde iddialı takım elbise seçimleri ile bize şıklığın temsilcisi nasıl olunur dersi veriyor. Eğer sen Terazi burcu erkeği isen bu dünyada taklit etmen gereken tek stil Eddie’nin stili olduğunu bilmeni isteriz.

Akrep Burcu Erkeği İçin Kit Harington

Koyu renk aşığı ketum Akrep burcu erkeklerine Game Of Thrones’un John Snow’u Kit Harington’ın stilini öneriyoruz. Özel davetlerde siyah ve bordo renklerinden şaşmayan ünlü oyuncu, günlük stilinde dar paça pantolonlar ile genellikle deri ceket ve kazak tercih ediyor. Yaz aylarında bile jean pantolondan vazgeçmeyen –asla şort ile görünmek istemeyen- Kit gizemli duruşuyla Akrep burcu erkeklerine hitap ediyor. Dolabının renklerini ise siyah, gri, bordo ve lacivert oluşturuyor. Sen de gizemli ve cool bir görünüm için Kit Harington’un umursamaz stilinden ilham alabilirsin.

Yay Burcu Erkeği İçin Rami Malek

Farklı kültürlere meraklı Yay burcu erkeğinin stilini belirlerken  aklımıza ilk olarak Rami Malek’in geldiğini itiraf edebiliriz. Çünkü Yay burcu erkekleri coşkulu ve enerjik giyimin öncüsüdür. Rami’de tıpkı Yay burcu erkekleri gibi Hawaii gömlekleri ile davetlere katılabiliyor. Ya da kimsenin tercih etmeyeceği takım elbiseleri dolabına rahatlıkla sokabiliyor. Yay burcu erkekleri gibi etnik tarzı sevip sevmediğini bilemiyoruz ama stilinde ileri görüşlü olduğu için Yay burcu erkekleri için doğru ilham olduğunu düşünüyoruz.

Oğlak Burcu Erkeği İçin Tom Ford

Dünyanın en iyi modacılarından olan Tom Ford, Gucci markasını düşüşten tekrar kar etme noktasına getiren hatta o kadar iyiydi ki ismi markanın önüne geçtiği için Gucci ile yollarını ayırması istenen bir modacı. Tam bir işkolik. Tıpkı Oğlak burcu erkekleri gibi. Stilinde de Oğlak burcu özelliklerinden olan ağır başlı bir zevk hakim. Genellikle ceket ve pantolon tercih eden ünlü modacı nadir de olsa jean giyiyor, fakat onu da mutlaka ceket ile kombine ederek ölçülü bir şıklık yakalıyor.

Kova Burcu Erkeği İçin Harry Styles

Sıra dışı ve özgür ruhlu Kova burcu erkeklerine ilham vermesi için bir isim düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen isim Harry Styles oldu ve ondan sonra başkasını da düşünmedik. Çünkü kendisi de gerçek bir Kova burcu erkeği. Hatta Kova burcu olduğunu her özelliği ile ispatlarcasına salınıyor etrafta. Sadece konserlerinde çılgınca giyinmiyor, günlük  hayatında da yenilikçi stilinden vazgeçmeyerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Biz de onun stilini gıpta ile takip ediyoruz. Gucci de bu stile karşı koyamamış olacak ki ünlü şarkıcı ile kampanya çekimi yaptı. Biraz incele bakalım sevecek misin?

Balık Burcu Erkeği İçin Johannes Huebl

Romantik ve naif stilin öncüsü Balık burcu erkekleri için Johannes Huebl’in stilini öneriyoruz. Çünkü kendisi mavinin her tonunu, çizgili tişörtleri, kahverengi ve lacivertin uyumunu ustalıkla taşıyor. Eh, model olmasının da bir kazancı olduğunu düşündüğümüz Johannes, sade ve spor tercihleri ile romantik tarzı belirlerken bej ve kahverengi tonlarındaki seçimleri ile de idealist bir tarz yakalıyor. Eğer sen de romantik bir stil yaratmak isteyen Balık burcu erkeklerinden biriysen işte sana ilham alacağın kişi.

Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.