Kadınları Cinsellikten Soğutan 4 Burç!

Cinsellik, kimi insan için havadan sudan farksız, olmazsa olmaz. Kimi insansa evlenmeden eline bile dokunmaz! Bazen her şeyin iyi gittiği bir anda, yapılan tek hareket tüm ateşi söndürür, ortada kül bile bırakmaz. Peki hangi burcun erkeğine yatakta güven olmaz, hangisiyle bir sonraki buluşma için adımlar atılmaz?

İşi Bitince Yatıp Uyuyan Boğa Erkeği

Tamam yoruldunuz, anlıyoruz. Bütün gün çalışıp üstüne bir de tur attınız. Sonunda bulutların üstüne çıkıp 1 saatte yere çakıldınız. Dinlenmeye ihtiyacınız olabilir, yarın yeni bir güne başlayabilirsiniz. Buraya kadar hiçbir sorun yok. Tüm problem sırtınızı dönüp horlamaya başlamanızda. E bu kadın cinsellikten soğumasın da ne yapsın, tembel tembel uyuyan Boğa erkeğinden kendisini sakınsın!

Yatakta Bencil Davranan Yay Erkeği

Birlikte olduğunuz insanın plastik bir bebek değil, canlı kanlı, duyguları olan, bir o kadar da temizliğine takılan bir kadın olduğunu söyleyerek konuya girelim bencil Yaylar! Kendinizi düşünmeyi bırakın, böyle davranınca iticilikte tavan yaptığınızı aklınızın bir köşesine yazın. Seksin iki kişiyle yapıldığını unutmayın!

Erotik Filmden Çıkmış Gibi Davranan Aslan Erkeği

Yahu doğal olsanıza. Ne gerek var erotik filmden çıkmış gibi davranmanıza? İsteyen gelir koynuna alır, isteyen muhabbeti bırakır. Siz kendiniz gibi davranmayınca, karşı tarafta başka aşklara yol alır. Gösterişi, görkemi oynadıkları filmde bırakmayı önerdiğimiz Aslan burcu erkeklerine, yatağa sadece pijamalarıyla girmelerini önerir, cinsel yaşamlarında mutluluklar dileriz.

Söylediklerinize Kulak Asmayan Koç Erkeği

Demedik mi yatakta iki kişisiniz, karşınızdakine davranırken iki karar düşünmelisiniz… Libidonuz tavan yapmış, fanteziler aklınızı kurcalamış… Ya partneriniz bundan hoşnut değilse? Zevkleri sizinkilerle örtüşmemişse? Sözümüz Koç erkeklerine: Potansiyelinizi değerlendirecek farkı aktiviteler bulun, karşınızdaki her kadını cinsellikten soğutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.