Kadeh Tokuştururken Boomerang Yapan Burçlar!

Yine bir klişeyle karşınızdayız sayın Moyra okuyucusu. Hemen al eline telefonu bak bakalım storylerine, kaç kişi akşam dışarı çıkmış, kaç kişi kadehlerini tokuşturup boomerang atmış. İster trend de ister moda. Tüm bu kadeh tokuşturma boomeranglarının altında neler yatıyor acaba?

“Keyfimize Diyecek Yok” Diyen Boğalar

Bilirsin Boğa burcu kadar keyfine düşkün bir Allah’ın kulu henüz dünya üzerinde bulunmuyor. Belki rakipleri farklı galaksilerde cirit atıyor fakat yine de bir Boğa kadar olabileceklerini pek sanmıyoruz. Sakinliği seven Boğa arkadaşımız almış yanına birkaç yakın dostunu, söylemiş ortaya bir büyük rakısını. E hesabın da kabarık geleceğini biliyor, sonuçta kalite bir mekan seçmiş. Bir boomerang çekmeden olur mu hiç? Hadi kadehler havaya, hem keyfimize hem de sağlığa!

Dosta Düşmana Nispet Yapan Akrepler

Üç beş kız arkadaşını takmış koluna, küllerinden doğuşunun mesajını veriyor sevgili Akrep. Yer bildirimi yapmadan gizemli tavrını koruyor, dostunu düşmanını attığı storylerle çatlatıyor. Tabii eski sevgilisi de ilk izleyicisi olarak en başta bulunuyor. Hop! Söyle oradan bize 5 shot! Atalım boomerangları, sallansın Instagram!

Sosyal Medya Delisi İkizler

Aslında sadece yediğinin, içtiğinin, tokuşturduğu kadehinin görüntüsünü değil, her anını boomerang yapıp paylaşma potansiyeline sahip İkizler burcu insanı. E yanında birkaç kafadar arkadaşı olunca durdurabilene aşk olsun tabii. Gelsin storyler, postlar. Düşmesin ellerden akıllı telefonlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.