Justin Bieber ve Hailey Baldwin’in Aşk Uyumu!

“Baby baby” diye bilmem kaç milyar tık aldığında daha kaç yaşındaydı? Biz söyleyelim 16! O küçük çocuk şimdi büyüdü demek isterdik ki aslında aradan sadece 8 sene geçti! Araya Selenalar, Mirandalar da girdi. Adrianaların, Kardashianların ismi de geçti. Fakat Justin sonunda karar kıldı. Model Hailey Baldwin’le nişanlandı. Yani en azından öyle görünüyor.

Peki aşk uyumları kaç çıktı? 1 Mart 1994 doğumlu Justin Bieber Balık burcu. 22 Kasım 1996’lı Hailey Baldwin ise Yay burcu. Aralarındaki ilişki yoğun ve heyecan verici. Aslında biraz dost biraz sevgili gibiler. İkisi de benzer özelliklere sahip, birlikte hareket etmekten keyif alıyorlar. Zıt yönleri ise ilişkilerine renk katıyor. Bazen birbirlerinin sınırlarını zorluyor, bazen tam tersine motive ediyorlar. Bazen de Justin’in hareketli hayatı Hailey huzurlu değneğiyle sakinleşiyor. Aralarındaki çekimin altında aslında iyi de bir arkadaşlık yatıyor. Aşk uyumları 10 üzerinden 6 çıkıyor.

Tabii bununla yetinmedik. Yıllarca manşetlerden inmeyen sevgilisi Selena Gomez’le uyumlarını da inceledik! Ünlü yıldızla da aynı puanı alan Justin’in anlaşılan o ki Selena ile daha gerilimli bir ilişkisi varmış. Kavgalar, gürültüler, tartışmaların ardı arkası kesilmiyormuş. Uzun soluklu ilişki puanları da zaten bunu açıkça en başından gösteriyormuş! 10 üzerinden 3! Bu arada sen de hoşlandığın kişiyle aşk uyumuna bakmak istersen, Moyra’yı ücretsiz olarak indirerek merak ettiğin sorulara cevap bulabilirsin! Unutma, Moyra bilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.