Jüpiter Transiti Sana Hangi Alanlarda Şans Getirecek?

Büyük iyicil diye adlandırılan Jüpiter, gökyüzünün şans dağıtan gezegeni. Her yıl bir burçta hareket ediyor ve başta o burçta doğanlar olmak üzere herkese bulunduğu burcun ve evin konularına göre şans dağıtıyor.

Jüpiter, geçtiğimiz ekim ayından beri Akrep burcunda hareket etmekte ancak bu sürenin son altı ayını retro harekette geçirdi. Bildiğiniz gibi retrodaki gezegen gücünden kaybeder ve görevini layığı ile yerine getiremez hale gelir. Jüpiter, geçtiğimiz günlerde Akrep burcundaki geri hareketini tamamladı ve nihayet gerçek gücüne kavuştu ve önümüzdeki Kasım ayında Akrep burcundan ayrılana kadar hepimize Akrep burcunun temalarında şans getirmeye devam edecek.

Jüpiter transiti seni nasıl etkiliyor?

Jüpiter’in bizi nasıl etkileyeceğini öngörmek için sadece burcunu bilmek yeterli değil. Transit Jüpiter’in bize hangi konularda şans getireceğini söyleyebilmek için doğum haritamızla nasıl bir etkileşimde olduğunu bilmek gerekir. Diğer bir deyişle Jüpiter’in burcu kadar bizim doğum haritamızda hangi eve düştüğü de önemlidir.

Jüpiter transitinin seni gerçekte nasıl etkilediğini, Kasım ayına kadar hangi konularda daha şanslı olduğunu, hangi konularda fırsatlarla karşılaşacağını öğrenmek için Moyra uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsin. Uygulamayı indirip profilini oluşturduktan sonra uygulamanın ikinci sekmesindeki sorular arasında “Jüpiter transiti bana hangi alanlarda şans getiriyor?” tıklayabilir, Jüpiter transitinin etkilerini doğum haritana özel olarak okuyabilirsin.

Sevdiklerin Hangi Konularda Şanslı?

Moyra uygulaması Jüpiter transitini doğum haritana özel yorumlamakla kalmıyor, sevdiklerin için de yorumluyor. Uygulamanın ikinci sekmesinde sol üst köşedeki “Kişi Ekle” alanından istediğin kişiyi ekleyebilir, Jüpiter transitinin onları nasıl etkileyeceğini de öğrenebilirsin. Eklediğin kişilere hiçbir bildirim gitmeyeceğini hatırlatalım;)

Uygulamayı indir, Jüpiter transiti sana ve sevdiklerine hangi alanlarda şans getiriyor, hemen öğren!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.