İyi – Kötü Her Günde Kolaylıkla Güvenebileceğiniz 5 Burcu Açıklıyoruz

“Babana bile güvenmeyeceksin!” sözüyle büyüyen bizler için birilerine güvenmek ne kadar kolay olabilir ki? İnsanlara arkadaşlıkta güvenmek, sevdiğimiz kişiye sevgililikte güvenmek, o büyük kararı verdiğimizde evlilikte güvenmek, son teslim tarihine koşar adım yaklaşırken iş hayatında güvenmek o kadar zor ki!  Hele de herkesin gösterdiğinin ardında gizli bir arzusunun yattığı böyle bir dönemde, gerçekten güvenilecek insanları nereden bulabiliriz? Siz de böyle düşünüyor olabilirsiniz. Hiç üzülmeyin. Şimdi sizler için Zodyak âleminin en güvenilir 5 burcunu açıklıyoruz! Bundan sonra biriyle tanıştığınızda yapmanız gereken ilk şey kibarca burcunu sorup sonra bu yazıyı okumak.

Balık Burçları (20 Şubat – 20 Mart)

Bir Balık burcunun en güvenilir özelliği sezgileridir. Kuvvetli sezgilerine güvenip, hayatınızdaki her konuyu çekinmeden onlara danışabilirsiniz. Anlayışlı oluşlarıyla sizi yargılamayacağına emin olabileceğiniz Balık burçları, hoşgörülü ve yardımsever oluşları ile sizin için vazgeçilmez bir arkadaş olmaya hazırlardır. Arkadaşlığınız sırasında naif ve şefkatli oluşlarına vurulursanız eğer, sizin için mükemmel bir sevgili; fedakâr, anlayışlı ve romantik oluşları ile ilgili bir eş olacaklardır.

Terazi Burçları (23 Eylül – 23 Ekim)

Adil ve huzurdan yana olan Terazi burçları için “Adaletin Terazisi” desek hata etmiş olmayız. Adaletin temsilcisi olan Terazi burçları, size her zaman doğruyu, yalnızca doğruyu söyleyecekleri için onlara canı gönülden güvenebilirsiniz. İnce düşünceli, objektif ve kibar bakış açılarıyla sizleri üzmeden, hatalı olduğunuz anlarda bile sizi kırmadan davranış şeklinizin yanlış olduğunu size anlatmaya çalışacaklardır. Böylesine zarif kötü gün dostlarını kim istemez ki!

Boğa Burçları (20 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa burçlarına güvenmenizi tavsiye etmemizin nedeni, elbette tembelliklerinden dolayı sizi üzecek hiçbir şey yapmayacak olmaları değil! Sır tutma ve ketumluk konusunda Zodyak’ın öncülerinden olan Boğa burçları, ilk tanıştığınız andan itibaren, sizin en sadık dostunuz haline gelebilirler. Sakinliklerini hiçbir zaman kaybetmeyerek tüm sırlarınızı devlet sırrı gibi korumasına hayran kalacağınız Boğa burçları, sağduyulu ve sahiplenici tavrıyla siz her zaman yol göstermesini dileyeceğiniz gizli meleğiniz haline gelecektir.

Kova Burçları (21 Ocak – 19 Şubat)

Zeki ve çözüm insanı olan Kova burçlarının kapısını iyi ve kötü her gününüzde çalabilirsiniz. Dost canlısı Kova burçları, iyi anlarınızı hayatınızın en iyisi haline getirirken, en kötü anlarınızda bile yanınızda kalarak sizi kendisine bağlayacaktır. Yalnız, dostlukta inanılmaz güvenilir ve ilgili olan Kova burçlarına âşık olmaya başlarsanız biraz daha dikkatli olmanızda fayda var. Zira sizinle ilgilenme şekline önce hayran sonra âşık olmanız ama Kova burçlarının sizi sadece arkadaş olarak görmesi ihtimaller dâhilinde. Uyarması bizden!

Yengeç Burçları (22 Haziran – 22 Temmuz)

Merhameti ve sadakati dillere destan olan Yengeç burçlarına tüm hayatınızla güvenebilirsiniz. Daha ilk tanıştığınız anda bile tüm hayatınızı ona anlatma isteği doğuran bu empatik, duyarlı ve korumacı burçlar, sizi saatlerce dinleyip elinden geldiğince size yol göstermeye çalışacaktır. Hem aşk hayatınızda hem sosyal hayatınızda hem de iş hayatınızda aradığınız yol arkadaşınız, ağlayacağınız omzunuz, anaçlığı ile bilinen Yengeç burçlarından başkası değildir.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.