İyi ki Yengeç Burcu Kadınıyım Dedirtecek 7 Özelliği Açıklıyoruz

Zodyak’ın en duygu yüklü burcu, en sezgiseli, en empatiği, en anlayışlısı Yengeç burcunda bu kez sıra! Arkadaşımız, dostumuz olarak yanımızda olmasını en çok tercih ettiğimiz burç olan Yengeç burcu insanlarının güzel özellikleri saymakla bitmez. En candan davranan, en kendisi gibi olan, duygularıyla yaşamaktan çekinmeyen ve onları göstermekten korkmayan bu burcun insanlarını gördüğümüz gibi tespit edebiliriz. Etrafına hoşgörü ile bakan, evine yuvasına, sevdiklerine çok düşkün olan insanlar ya Yengeç burcuna mensuptur ya da doğum haritasının önemli bir alanında Yengeç burcuna sahiptir. Şimdi hazırsanız gelin ve Yengeç burcu kadınlarına ait en güzel 7 özelliği seçtiğimiz içeriğimize başlayalım.

Yengeç Burcu Kadını Olmanın Birinci En Güzel Özelliği: Hoşgörü Sahibi Bir Kişiliğe Sahip Olmasıdır

Bir Yengeç burcu insanının en belirgin özelliği, hoşgörülü olmasıdır. Etrafındaki insanlara şefkat ile yaklaşan bu burcun insanları mantıklarından önce kalpleri, duygularından önce düşünceleri ile tepki vermeyi tercih ederler. Genellikle hisleri ortadadır, saklamak gereği hissetmezler.

Sen Yengeç burcu kadını, hoşgörü denince, anlayış denince, şefkat denince ilk akla gelen kişi sensin. Karşındaki insanı hoşgörmek için yapmayacağın şey yok! Bu senin bir Polyanna olduğunu göstermez, bu senin kocaman bir kalbe sahip oluğunu ve etrafına inanılmaz derecede anlayışlı davrandığını gösterir. Sen her zaman düşüncelerine karşı duygularını savunacak ve hayatında duygularına göre pozisyon almaya devam edeceksin.

Yengeç Burcu Kadını Olmanın İkinci En Güzel Özelliği: Güçlü Empatiye Sahip Olmasıdır

Günümüzde, özellikle güçlü empati kurabilme özelliği çok zor sahip olunan ve çok zor bulunan bir özelliktir. Günümüz insanlarının bencil yönleri, onları bir başkasını anlamak, kendilerini bir başkasının yerine koymak konusunda körleşmesine neden olur. Bu noktada şanslıyız ki Yengeç burcu insanlarına sahibiz. Bir Yengeç burcu insanının en önemli özelliklerinden biri de güçlü empati özelliğine sahip olmasıdır.

Sen Yengeç burcu kadını, durum ne olursa olsun, karşındaki kişi kim olursa olsun empati kurmak senin işin! Bazı zamanlarda karşındaki kişiyi o kadar iyi anlıyorsun ki, kişinin kendisi bile o davranışı neden sergilediğini bilmezken sen ondan daha iyi şekilde biliyor oluyorsun. Gerçekten inanılmazsın Yengeç burcu kadını!

Yengeç Burcu Kadını Olmanın Üçüncü En Güzel Özelliği: Yuvaya Düşkün Olmasıdır

Kadın olsun, erkek olsun fark etmez. Bir Yengeç burcu insanının en belirgin, en güzel, en önemli bir diğer özelliği de evine, yuvasına, yaşam alanına olan düşkünlüğüdür. Ancak bu başlıkla ilgili tek güzel özellikleri sadece bunlarla sınırlı da değildir. Yengeç burçları aynı zamanda evlerinin içinde tutumludur, verimlidir, ellerinden gelen her şeyi üretebilir.

Sen Yengeç burcu kadını, özellikle evin içerisinde evle ilgili her işte çok becerikli ve başarılısın, oldukça domestiksin ve elinden gerçek anlamda her iş geliyor. Yapamayacağın, üretemeyeceğin şey yok! Ayrıca tutumlu oluşun ile ev ekonomisinde de harikalar yaratıyorsun ve kolaylıklar yaşıyorsun.

Yengeç Burcu Kadını Olmanın Dördüncü En Güzel Özelliği: İyi Bir Âşık Olmasıdır

Yengeç burcu insanları empatik oldukları ve birçok duyguyu birlikte deneyimledikleri için sezgileri de çok güçlüdür. Duyarlıdır, duygusaldır. Attığı her adımda uyandırdığı duyguların farkındadır. Sevgililerine karşı çok ilgili ve cömerttir.

Sen Yengeç burcu kadını, sezgisel olman sayesinde partnerinin ihtiyaçlarını çok iyi bir şekilde anlayıp ona göre davranabiliyorsun. Sevgililerinin kalbini, beynini, vücudunu, ruh hallerini, duygularını o kadar iyi anlıyorsun ki her bir hareketinle her bir davranışınla her bir ihtiyacının fazlasını veriyorsun onlara. Hayal gücünün yüksek olması nedeniyle de gerektiği zamanlarda yatak odanızı istediğin gibi hareketlendirebiliyorsun. Sen herkesin rüyasındaki harika partner olabilirsin!

Yengeç Burcu Kadını Olmanın Beşinci En Güzel Özelliği: Yaratıcı Bir Kişiliğe Sahip Olmasıdır

Bir Yengeç burcu insanının en önemli bir diğer özelliği ise yaratıcı olmasıdır. Hayal gücü yüksek olan Yengeç burcu insanları, sanata yatkınlıkları ile bilinirler. Beceriklidirler, ellerinden her iş gelir ve verimli şekilde çalışırlar. Aynı zamanda güçlü hafızaları ile bir gördüklerini, bir duyduklarını bir daha kolay kolay unutmazlar.

Sen Yengeç burcu kadını, ev işlerinden az da olsa biraz başını kaldırırsan, gerçek bir sanatçı olabilirsin. Mutfakta yaptığın yeni yemeklerden, elinden gelen örgü işlerinden, durup dururken çizdiğin tek bir örneği bile olmayan desenlerden, dışarıda yaptığın yaratıcı çalışmalardan, el becerini biraz geliştirsen ne kadar başarılı olacağını görebilirsin.

Yengeç Burcu Kadını Olmanın Altıncı En Güzel Özelliği: Sadık Bir Kişiliğe Sahip Olmasıdır

Sadakat denince aklımıza ilk olarak Yengeç burcu insanlarının gelmesi bir tesadüf değildir. Geleneksel yapıya sahip olmaları da bu durumu kuvvetle beslemektedir. Zodyak’ın en sadık burcu Yengeç burcuna mensup olan insanlar, dünya üzerinde görüp görebileceğimiz en sadık insanlar olabilirler.

Sen Yengeç burcu kadını, bu evrenin görebileceği en sadık insan sen olabilirsin. Sadece partnerine, sevgiline, eşine karşı değil, iş arkadaşlarına ve sosyal hayatındaki dostlarına da bir o kadar sadıksın. Sadakat senin hücrelerine işlemiş, kodların çok belirgin ve sınırlarını kırmızı kalın çizgilerle işaretlemişsin!

Yengeç Burcu Kadını Olmanın Yedinci En Güzel Özelliği: Anaç Bir Kişiliğe Sahip Olmasıdır

Bir Yengeç burcu insanının bir diğer önemli özelliği ise anaç bir kişiliğe sahip olmasıdır. Anaçlık sadece kadınlığa, kadın olmaya adanmış bir sözcük değildir. Anne gibi davranan demektir ve pekâlâ bir erkek de anaç olabilir, sevdiklerine ve yuvasına sahip çıkabilir. Önce burada bir anlaşalım.

Sen Yengeç burcu kadını, sen sahip olduklarını koruma ve onlara yardım etme konusunda bir idolsün. Sevdiklerini beslersin, büyütürsün. Evini korursun, kollarsın. Çevrene gösterdiğin merhametin, yardımseverliğin tartışma konusu bile olamaz. Tabii ki bu burca mensup kadınların güzel özellikleri yazmakla bitmez. Eğer sen de burcunun güzel özelliklerini ve gündelik hayatına olan etkisini daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.