İyi ki Yay Burcu Kadınıyım Dedirtecek 5 Özelliği Açıklıyoruz

En sevdiğiniz özelliklerinizin neler olduğunu hiç düşündünüz mü? Ya da o kadar da sevmediğiniz ama belki bazı bahaneler sayesinde sevebileceğinizi düşündüğünüz özellikleriniz var mı? Bugün bunu Yay burcu kadınına yapmak için burada toplandık. Gelin bakalım, Yay burcu kadınlarının sevilesi hangi güzel özellikleri varmış. Tabii ki bu burca mensup kadınların güzel özellikleri yazmakla bitmez. Eğer sen de burcunun güzel özelliklerini ve gündelik hayatına olan etkisini daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin. Şimdi gel seninle beraber burcunu övelim ve burcunun o en güzel özelliklerinin üstünden geçelim.                                      

Yay Burcu Kadını Olmanın Birinci Özelliği Dobra Olmasıdır

Sen Yay burcu kadını, gördüğümüz en korkusuz, en cesur, en dürüst insan sen olabilirsin! O kadar cesursun ki kalbinden, aklından geçen her cümle hemen dilinde, hemen ağzından çıkmanın bir yolunu buluyor. Gerçek bir “Doğrucu Davut”sun! Yalnız arada bazılarını kırıp dökebilirsin, bu konuda biraz daha dikkatli, biraz daha özen göstermeni tavsiye ederiz.

Yay Burcu Kadını Olmanın İkinci Özelliği Yeniliklere Açık Olmasıdır

Sen Yay burcu kadını, yeni şeylere özel bir merakın var. Yeni her şeye hâkim olmak istiyorsun, her şeyi bilmek ve deneyimlemek istiyorsun bu da seni sürekli mevcut kalıplarının dışına doğru itiyor. Sen de bu nedenle yeni şeylere diğerlerinden daha fazla açıksın. Deneyim senin için özel bir şey ve bundan kopmak istemiyorsun. Diğer insanların gördüğü engeller senin için kriter bile değil. Böyle devam et olur mu? Senin gibi insanlara çok ihtiyacımız var!

Yay Burcu Kadını Olmanın Üçüncü Özelliği Öğrenmeye Meraklı Olmasıdır

Sen meraklı Yay burcu kadını, bir şeyler öğrenmek, kendini geliştirmek senin için oldukça önemli, bunu biliyoruz. Yeni şeyler keşfetmek, yeni deneyimler içine girmek, yeni yerlere gitmek, yeni yemekler yemek, bunlar hep senden sorulur. Bu merakın ve isteğin seni her zaman iyi yerlere getirecektir, bundan eminiz!

Yay Burcu Kadını Olmanın Dördüncü Özelliği Özgürlüğüne Düşkün Olmasıdır

Sen maceraperest Yay burcu kadını, özgürlüğüne senin kadar düşkün olanı az bulunur. Kendi alanın ve kendi sınırların senin için çok kutsal. Önceki özelliklerinde bahsettiğimiz öğrenme merakın, özgürlüğüne düşkünlüğün ve yeniliklere olan açıklığınla birleştiğinde yeni bir maceraya atılmaktan başka şansın kalmıyor, tabii. Maceraya atılmak, bir nevi kendine güvenini yeniliyor ve özgürlüğünü tekrar tekrar keşfediyorsun. Hayat sana bunu böyle getiriyor, sen de sonuna kadar değerlendirmeyi iyi biliyorsun!

Yay Burcu Kadını Olmanın Beşinci Özelliği İyimser Olmasıdır

Sen Yay burcu kadını, temiz yüreğinle adeta bir meleksin! Her olayı iyi yönünden görmekte kesinlikle zorluk çekmiyorsun. En kötü şeyi bile, ufacık bir sıkıntıymış gibi görüp, onu o şekilde göğüsleyebiliyorsun. Samimi oluşunla insanları da yaşadıkları şeyin “o kadar da” kötü olmadığına inandırabiliyorsun. Sen bir arkadaş grubunun başına gelebilecek en güzel şeysin Yay kadını hiç değişme olur mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.