İyi ki Terazi Burcu Kadınıyım Dedirtecek 7 Özelliği Açıklıyoruz

İyi ki bu burca mensubum demenin çok da zor olmadığı bir burca geldik bu kez. Bu hafta sırada Zodyak’ın en adil, en barışçıl, en diplomat burcu olan Terazi burcunun ve Terazi burcuna mensup güzel kadınların en önemli ortak özellikleri var. Hayattaki en büyük isteği huzurla yaşamak olan, hayatındaki her şeyden zevk almayı bilen ve bunun için elinden geleni yapan, sosyal ve entelektüel bir kişiliğe sahip olan Terzi burcu insanlarının, burçlarını gerçekten sevdiğine eminiz. Ama yine de o sevgiyi az da olsa arttırmak için biz de burada elimizden geleni yapacağız. Hazırsanız gelin, bu kez de Terazi burcu mensupları için bir sevgi yolculuğuna çıkalım!

Terazi Burcu Kadını Olmanın Birinci En Güzel Özelliği: Adil Bir Kişiliğe Sahip Olmasıdır

Adalet terazisi ile sembolize edilen Terazi burcuna mensup insanlar genel olarak dünyada ahenk ve denge arayışındadırlar. Sadece kendi hayatlarında değil, başkalarının hayatlarında da adaleti ararlar. Doğada ve dünyada adaletin kol gezebilmesi için ellerinden geleni yapmaya niyet etmişlerdir.

Sen Terazi burcu kadını, adalet senden sorulur! Adalet duygun o kadar gelişmiş durumda ki etrafındaki insanların tanıdığı en objektif kişi sen olabilirsin. Olaylara dışarıdan bakarak gerçekte olması gereken, uygulanması gereken adaleti en yakından sen görebiliyorsun. İnsanlar senin adaletine çok güveniyor ve ikileme düştüklerinde nasıl davranacaklarını öğrenmek için soluğu senin yanında alıyorlar.

Terazi Burcu Kadını Olmanın İkinci En Güzel Özelliği: Huzurlu Bir Kişiliğe Sahip Olmasıdır

Bir Terazi burcu insanı olmanın en önemli bir diğer özelliği ise huzurlu bir kişiliğe sahip olmasıdır. Hayatta ahenk ve dengeden sonra en çok aradığı şey huzurdur. Huzurlu olmayı önemser ve bunu sadece kendisi için de istemez. Çevresindeki tüm dostları ve ailesi için de huzur ister ve huzurlu bir dünyayı gerçekten önemser.

Sen Terazi burcu kadını, kendi içinde huzuru yakalamış tek insan türü olabilirsin, bunu biliyor muydun? Senin adil yönün, hayatına barışın hükmetmesini arzuluyor ve sen de hayatını buna göre yaşıyorsun. Hayatının her alanında barışçıl olmayı tercih ediyorsun. Sakin, dingin, huzurlu bir hayat herkesin hayali ama sen şanslısın ki bu hayali gerçeğe dönüştürmüşsün ve bu şekilde yaşamanın bir yolunu bulmuşsun.

Terazi Burcu Kadını Olmanın Üçüncü En Güzel Özelliği: Kibar Bir Kişiliğe Sahip Olmasıdır

Bir insan kibarsa, nazikse, ilişkilerinde diplomatik ve seviyeli davranıyorsa, o insanın kesinlikle Terazi burcu olduğunu unutmayın. Terazi burcuna mensup olmanın bir diğer güzel özelliği kibarlıklarıyla bilinmeleridir. Konu ne olursa olsun asla kibarlığı elden bırakmazlar. Zarif ve naziktirler.

Sen Terazi burcu kadını, nezaketin ve kibarlığında etrafındakilerin hayranlığını kolaylıkla kazanıyorsun. Aynı zamanda zarifsin ve bu zarafetini de burcundan alıyorsun. Çevrendeki en kibar insan sen olabilirsin, insanlar sana özeniyorlar ve bizden duymuş olma ama senin olmadığın zamanlarda insanlar birbirlerine seni örnek gösteriyorlar.

Terazi Burcu Kadını Olmanın Dördüncü En Güzel Özelliği: Zevkli Bir Kişiliğe Sahip Olmasıdır.

Terazi burcuna mensup insanların bir diğer önemli özelliği zevkli bir kişiliğe sahip olmalarıdır. Terazi burçları genel olarak artistik bir zekâya ve yaratıcılığa sahiptirler. Bu da onların özellikle sanat alanında oldukça zevkli bir kişi olmalarına neden olur. Aynı zamanda giyim kuşamda ve damak tadında da oldukça iyi bir zevke sahiptirler.

Sen Terazi burcu kadını, estetik bakış açısına sahip olduğun için hayattaki her şeyi kendi zevkine göre sınıflandırabiliyorsun. Artistik zekân, sanata yatkınlığın ve sanata karşı olan bitmek tükenmek bilmeyen sevgin ile dokunduğun her şeyi güzelleştirebiliyorsun. Böyle yaşamaya devam et olur mu? Senin gibi sanatseverlere her zamankinden fazla ihtiyacımız var!

Terazi Burcu Kadını Olmanın Beşinci En Güzel Özelliği: Entelektüel Bir Kişiliğe Sahip Olmasıdır

Terazi burçları genel olarak entelektüel olmalarıyla ünlüdürler. Sanatla içiçe olmayı ve insan kalabalıklarında kaybolmaktan çok, sanat eserlerinin içinde kaybolmayı tercih ederler.

Sen Terazi burcu kadını, dünyayı algılama biçimin gerçekten eşsiz! Çoğu zaman ortamda sevdiğin biri yoksa gidip bir yerde kitaplarla haşır neşir olmayı ya da birini uzun süre bekleyeceksen öncesinde sinemaya gitmeyi tercih ediyorsun. Bu herkesin yapmak istediği ama kimsenin başını telefonundan kaldırıp da yapamadığı bir şey. Sana özenen çok, bizden söylemesi!

 Terazi Burcu Kadını Olmanın Altıncı En Güzel Özelliği: Arkadaş Canlısı Bir Kişiliğe Sahip Olmasıdır

Bir Terazi burcunun diğer bir önemli özelliği arkadaş canlısı bir kişiliğe sahip olmasıdır. Sosyal çevresi geniştir, kibar ve medenidir. Aynı zamanda dışadönük ve eğlenceli bir kişiliğe sahiptir.

Sen Terazi burcu kadını, arkadaşların arasında gerçek bir arabulucusun! İnsanlar arasında köprüler kurmak, onları sosyal olarak birbirlerine bağlamak tam da senin işin. Bir hava grubu burcu mensubu olarak sen de sosyallikten kırılıyorsun. Her yerde arkadaşların var ve gün geçtikçe sayıları artmaya devam ediyor.

Terazi Burcu Kadını Olmanın Yedinci En Güzel Özelliği: Dengeli Bir Kişiliğe Sahip Olmasıdır

Denge deyince aklımıza ilk olarak Terazi burcu insanlarının gelmesi tabii ki tesadüf değil. Bu algı ilk olarak Terazi burcunu simgeleyen adalet terazisinden geliyor olsa da, Terazi burçlarını tanıdıkça onlardaki dengeli hali yakından gözlemleyebiliyor ve dengenin gerçek anlamını özümseyebiliyorsunuz.

Sen Terazi burcu kadını, sadece uyumlu ve sakin olman yetmiyormuş gibi bir de üstüne dengelisin! Hayatındaki her alanı denge üzerine kurabiliyorsun. İş hayatın ile sosyal hayatına, aşk hayatın ile kendine ait olan alanına dengeli şekilde zaman ayırabiliyorsun. Hayatında aşırıya kaçtığın alanlar olsa bile çabucak toparlayıp dengeli hale getirebiliyorsun. İşte bu nedenle sen harika bir burca mensupsun! Tabii ki bu burca mensup kadınların güzel özellikleri yazmakla bitmez. Eğer sen de burcunun güzel özelliklerini ve gündelik hayatına olan etkisini daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir