İyi ki Kova Burcu Kadınıyım Dedirtecek 7 Özelliği Açıklıyoruz

Burçlarımız, gündelik yaşantımızdan iş hayatımıza, aşk yaşantımızdan hediye anlayışımıza, aile ilişkilerimizden alışveriş alışkanlıklarımıza kadar hayatımızın her alanını etkiliyor. Çoğumuz günlük burç yorumlarımızı ilgiyle takip ediyoruz. Bazılarımız ise işin daha derinine iniyor ve doğum haritasını okumaya çabalıyor, bunun için kendisini geliştiriyor. Yıl yıl, ay ay hatta gün gün burcumuzun başına neler geleceğini araştırıyor hatta hayatımızı buna göre planlıyoruz. Mesela, Merkür gerilemesinde elektronik eşya almamız gerektiğini, Venüs gerilemesinde görünüşümüzü değiştirmek adına bir adım atmamamız gerektiğini artık hepimiz adımız gibi biliyoruz. Peki, hepimiz burçlarımızı seviyor muyuz? Bazılarımızın şüpheleri olduğu aşikâr tabii. Ancak bu içeriğimizde sen, güzeller güzeli Kova burcu kadını, burcunu sevmen için gerekli olan ipuçlarını bulacaksın. Hazırsan, gel başlayalım!

Kova Burcu Kadını Olmanın Birinci En Güzel Özelliği: Aranılan Bir Dost Olmasıdır

Bir kişinin Kova burcu olup olmadığını anlamanın en kolay yolu, birbirinizi ilk kez görüyor bile olsanız, size gösterdiği yakınlığa bakmaktır. Eğer size yıllardır tanışıyormuş hissi veriyorsa, ilgi alanlarınıza özen gösteriyorsa, anlattıklarınızı ilgiyle dinliyorsa o kişi kesinlikle Kova burcudur.

Sen Kova burcu kadını, Zodyak âleminin en insancıl, en arkadaş canlısı kişisi olabilirsin. Arkadaşlarına gösterdiğin özen, verdiğin destek ve ne olursa olsun her daim yanlarında oluşun ile gerçek anlamda aranılan bir dostsun. Senin kadar egosunu önemsemeden dostlarına sahip çıkan, arkadaşlarını savunan, dertlerini dert edinen bir başkası yok bu âlemde!

Kova Burcu Kadını Olmanın İkinci En Güzel Özelliği: Sözüne Güvenilir Biri Olmasıdır

Kova burcu insanları genel olarak dürüstlükleri ile bilinirler. Açık sözlü ve cesur oluşlarıyla, kendi fikirlerini belirtmekten hiçbir zaman çekinmezler. Laflarını pek sakındıkları da söylenemez. Kendi ilkelerine sadık kalırlar ve ne olursa olsun tarafsızlıklarını bozmazlar.

Sen Kova burcu kadını, bu âlemin en açık sözlü insanlarından biri olabilirsin. Neden bu kadar çok seviliyorsun biliyor musun? Çünkü dürüstsün. İnsanları kırmamak için söylenen pembe yalanlara başvurmuyorsun. Neyse o! İnsanlar çoğu zaman kendilerine tamamen dürüst olacak bir dost arayışında olduklarında karşılarına sen çıkıyorsun. Bu da seni bulunduğun tüm ortamların vazgeçilmezlerinden biri haline getiriyor.

Kova Burcu Kadını Olmanın Üçüncü En Güzel Özelliği: Çevresindekilere İlham Veriyor Olmasıdır

İnsanlara ilham vermek, onlara gördüklerinin ötesini gösterip hayal kurdurabilmek genelde Kova burcu insanlarının özelliğidir. Bağımsız bireyler olmaları, özgürlüklerine düşkünlükleri, idealist yapıları ve bireysel hareket edebilmeleri ile çevrelerinin takdirini ve hayranlığını toplarlar.

Sen Kova burcu kadını, bireysel hareket etmeyi hayat stilin haline getirdiğin için etrafındakiler tarafından hayran hayran izleniyorsun. İdeallerini gerçekleştirmek için attığın her adım, yakın çevrenden en az bir kişiyi etkiliyor. Doğuştan özgür ruhlu olduğun için yanında getirdiğin bağımsızlıkla çevrendekilere ilham veriyorsun. Sen bir adım attığında yakın çevren de atıyor, sen değiştiğinde onları da seninle birlikte dönüştürüyorsun. Umarım bu gücünün farkındasındır!

Kova Burcu Kadını Olmanın Dördüncü En Güzel Özelliği: Her Ortama Davet Ediliyor Olmasıdır

Kova burcu insanları da diğer hava grubu burçlarına (İkizler-Terazi) mensup insanlar gibi, her ortama ayak uydurabilirler. Arkadaş canlısı ve sosyal yapılarıyla kendilerine sürekli yeni çevreler yaratıp kendilerini yeni ortamlarda, yeni insanlarla sohbet ederken bulabilirler.

Sen Kova burcu kadını, zekân ve entelektüel yapınla yeni girdiğin ortamlarda bile dikkat çekmeyi başarıyorsun! Açık fikirli oluşun ve sıradışı düşünce yapınla yeni tanıştığın insanları etkilemeden duramıyorsun. Asla durmayan bir saat gibi işliyor, istediğin sürede, istediğin yere, istediğin gibi koşabiliyorsun. Bu da her seferinde yeni yeni insanlarla tanışman ve yeni ortamlara davet edilmenle son buluyor!

Kova Burcu Kadını Olmanın Beşinci En Güzel Özelliği: Zekâsıyla Parlamasıdır

Kova burçları, kendilerine özgü, keskin bir zekâya sahiptirler. Zekâlarını, değerli yaratıcılıkları ve sahip oldukları farklı bakış açılarıyla birleştirdiklerinde, sezgileri de işin içine girerse eğer herkesin aradığı dert ortağı, akıl hocası haline dönüşebiliyorlar.

Sen Kova burcu kadını, sadece sosyallikten ibaret değilsin. Seni ortamların yıldızı yapan en büyük şey, keskin zekân aslında! Olaylara olan bakış açın, çözümlere odaklanıyor oluşun, her duruma uygun başka bir çözüm buluyor oluşun insanların sana olan saygısını arttırıyor. Senden akıl almaya gelenlerin sayısında meydana gelen büyük artış, tam da bu özelliklerinden kaynaklanıyor. Sen gerçek bir dert ortağı, gerçek bir akıl hocasısın!

Kova Burcu Kadını Olmanın Altıncı En Güzel Özelliği: Olaylara Farklı Bakış Açısıyla Yaklaşıyor Olmasıdır

Kova burçlarının sahip olduğu en güzel özellik, ne anlatırsanız anlatın size alternatif çözümlerle gelmeleridir. Alternatif yolları görebilen ve rasyonel düşünce yapısıyla alternatif çözüm yolları bulabilen Kova burçları, hepimizin hayatında özlemini duyduğu en yakın arkadaş modelleri değiller de neler?

Sen Kova burcu kadını, en çaresizim diyenin bile dermanı sende! Denedim olmadı, çözüm yolum kalmadı diyen sana geliyor. En yolunu kaybetmişini, en dermansız derdim var sananı bile iyi etme gücüne sahipsin. Rasyonel bir düşünce yapısına sahip olman ile dürüst bir insan olman birleşince insanlara sadece boş umutlar vermediğini de kanıtlamış oluyorsun.

Kova Burcu Kadını Olmanın Yedinci En Güzel Özelliği: Toplumsal Olaylara Duyarlı Biri Olmasıdır

Kova burçları, diğer burçlara nazaran, toplumsal konulara daha duyarlı olurlar. Eşitlikçi yapıları nedeniyle dünyada yapılan haksızlıklar karşısında suskun kalamazlar. Eşitlik olduktan sonra yapılacak her türlü yeniliği destekleyecek yenilikçi bir yapıya sahiptirler. Terazi burçları kadar hassas olmasalar da Kova burçları da adalet konusunda oldukça duyarlıdırlar.

Sen Kova burcu kadını, dünyayı diğerlerinden farklı görüyor ve onu değiştirip dönüştürmek için elinde olan güzel ne varsa ardına koymuyorsun. Bu da diğer güzel özelliklerinle birleşince seni toplumsal olaylara duyarlı, eşitlikçi, özgürlükçü ve etrafına ilham veren bir birey haline getiriyor. Tabii ki bu burca mensup kadınların güzel özellikleri yazmakla bitmez. Eğer sen de burcunun güzel özelliklerini ve gündelik hayatına olan etkisini daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.