İyi ki Koç Burcu Kadınıyım Dedirtecek 7 Özelliği Açıklıyoruz

Aranızda burcunu sevmeyen var mı? Olmaması lazım! Sevmeyen varsa sevmeye başlasın, seven de daha çok sevsin diye bu içeriği hazırlıyoruz. Aşk yaşantımızdan aile ilişkilerimize, hediye seçme alışkanlığımızdan iş hayatımıza ve hatta izleyeceğimiz film seçimlerimize kadar gündelik yaşantımızı tamamen etkileyen burçlarımız bazılarımız için vazgeçilmez bir şey haline dönüşmüştür. Kendi doğum haritasını çıkaran mı dersiniz, günlük burç yorumlarını kaçırmadan takip eden mi istersiniz, hepsi içimizde! Merkür gerilemesini, Venüs gerilemesini adı gibi bilen bu dönemlerde elektronik marketlerden, güzellik salonlarından uzak duranlar, gün gün gezegenlerin konumlarını araştıranlar, hayatlarını bu değişimlere göre yaşayanlar o kadar çoğaldı ki! Bu içeriğimizde sen, bir alev topu olan Koç burcu kadını, burcunu sevmen için gerekli olan ipuçlarını bulacaksın. Hazırsan, hadi başlayalım!

– Koç Burcu Kadını Olmanın Birinci En Güzel Özelliği: Yüzleşmekten Asla Çekinmeyen Biri Olmasıdır

Karşınızdaki kişinin Koç burcu olup olmadığını anlamak için bir çatışmadan kaçıp kaçmadığına bakmanız yeterlidir. Ortamda ateş topu gibi yanan, enerjisini taaa asansördeyken bile hissedebildiğiniz biri varsa, bu kişi kesinlikle Koç burcudur. Tüm gücüyle orada duruyor ve cesurca hareket ediyorsa, bildiniz, bu kişi gerçek bir Koç burcu insanı!

Sen Koç burcu kadını, Zodyak âleminin en cesur, en atak kadını olabilirsin. Gerek iş yerinde, gerek özel hayatında, gerekse aile yaşantında ne problemlerden ne de onların getirdiği çatışmalardan asla kaçmıyorsun. Bir sorun varsa, onunla yüzleşmek için gereken her şeye sahipsin. Ortaya çıkan bir sorunla senin gibi baş edebilen bir başkası yok bu âlemde!

– Koç Burcu Kadını Olmanın İkinci En Güzel Özelliği: Kolay Kolay Yorulmayan Biri Olmasıdır

Koç burcu insanları genel olarak coşkulu olmaları ile bilinirler. Çocuk ruhlu, enerjik ve hareketli Koç burçları, bu nedenle girdikleri ortamda hemen dikkat çekmeye ve sonra da o ortamın yıldızı olmaya başlarlar.

Sen Koç burcu kadını, çocuksu heyecanların, coşkulu davranışların ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjinle Zodyak âleminin en hareketli insanı olabilirsin! Senin enerjin, sadece sana değil, bütün arkadaş çevrene hatta yaşadığın şehrin tamamına yeter desek yeridir. Enerjini asla kendine saklamıyorsun. Tanıdığın insanların çoğunu güzel enerjinle iyileştirmek için kendine çekiyorsun. Bu da hem çok sevilmene hem de çok aranılan bir insan olmana neden oluyor.

– Koç Burcu Kadını Olmanın Üçüncü En Güzel Özelliği: Düşüncelerine Güvenilen Biri Olmasıdır

Dürüstlük pek çok burcun ortak özelliği olmasına rağmen, en belirginleştiği burçlardan biri Koç burcudur. İnsanlara açık sözlü davranmak, söylemek istediği şeyleri dolaysız ve imasız şekilde söylemek genelde Koç burcu insanlarının özelliğidir. Direkt olmaları ve davranışlarının altında başka anlamlar yatmaması ile çevrelerinin takdirini ve hayranlığını toplarlar.

Sen Koç burcu kadını, herkesin aradığı gerçek bir dostsun! Dürüstlüğün ve açık sözlü oluşunla etrafındakileri derinden etkiliyorsun. İnsanlar seninle ilk tanıştıklarında, alışkın olmadıkları için, bu denli açık sözlü olabilmene inanamıyorlar. Her konuşmanda her bir cümlende insanların hayranlığını kazanıyorsun, insanlar sana ve düşüncelerine güvenmekten kendilerini alıkoyamıyorlar.

– Koç Burcu Kadını Olmanın Dördüncü En Güzel Özelliği: Kolay Kolay Pes Etmeyen Biri Olmasıdır

Koç burcu insanları, ne yeni bir işe girişmekten korkarlar, ne de onu devam ettirmekten çekinirler. Pes etmek nedir, kaçmak nedir bilmezler. Çatışmalardan kaçınmamaları, canlı oluşları ve gayretli yapıları ile başladıkları işleri kolay kolay yarıda bırakmazlar.

Sen Koç burcu kadını, girişimci olma özelliğinle cesur olma özelliğin birleştiğinde yeni bir işe girişmekten asla korkmuyorsun. Asla durmuyorsun ve sürekli yeni yönlere koşuyorsun. Yeni fikirler senden soruluyor! Yeni bir işe girişmek isteyen, bunun için bir fikre ihtiyaç duyan mı var? Hemen seni arıyor! Bir işe başladığındaysa gayretli oluşun direksiyona geçiyor, karşılaştığın her türlü soruna direniyorsun ve kolay kolay pes etmiyorsun!

– Koç Burcu Kadını Olmanın Beşinci En Güzel Özelliği: Yeni Şeyler Denemekten Korkmayan Biri Olmasıdır!

Koç burçları, hevesli olmalarıyla da dikkat çekiyorlar. Yeni olan şeylere karşı duydukları heves, onları yeni işlere girişmek konusuna da açık hale getiriyor. Çocuksu yapıları ve cesur oluşları birleştiğinde yeni şeyler denemekten asla korkmayan bir birey haline geliyorlar.

Sen Koç burcu kadını, herkesin aradığı yeni aktivite arkadaşısın! Seni ortamların yıldızı yapan en büyük özelliğin, yeni şeylere açık biri oluşun aslında. Yeni şeyler denemek, yeni yerler keşfetmek, yeni aktivitelere başlamak isteyen seni bulsun! Bulaşıcı hevesinle onları da motive ediyor, yola çıkınca yeni maceralara hazır hale getiriyorsun. Sen gerçek bir enerji kaynağı, gerçek bir eğlence insanısın!

– Koç Burcu Kadını Olmanın Altıncı En Güzel Özelliği: Çevresindekilere İlham Veren Biri Olmasıdır

Koç burçlarının sahip olduğu en güzel özellik, nasıl bir durumun içine düşmüş olursanız olun, o durumu size farklı bakış açıları gösterebilmeleri ve sizi o durumdan çıkaracak güce kavuşturabilmeleridir.

Sen koç burcu kadını, yazıya sana alev topu diyerek boşuna başlamadık. Pes etmeyen, mücadeleci yapınla, hiçbir çatışmadan kaçmayışınla, gücünle, inadınla, amaçların uğruna savaşabilmenle gerçek bir ilham kaynağısın! Etrafındakilerin de seni bu şekilde gördüğünden emin olabilirsin! Onlara o kadar çok kez ilham oldun, onları o kadar çok motive ettin, başlamalarına o kadar büyük bir güçle destek verdin ki sosyal çevrenin bu kadar geniş olmasına kesinlikle şaşırmamalısın!

– Koç Burcu Kadını Olmanın Yedinci En Güzel Özelliği: Hemen Harekete Geçebilen Biri Olmasıdır

Koç burçlarının en büyük gücü, durum ne olursa olsun kendini o durumdan çıkara bilmek için motive edebiliyor olmasıdır. Sorumluluk almaktan çekinmez, elini taşın altına ilk koyan kişilerden biri olur. İş bitirici özelliğe sahip olması ile de kendi başladığı işi kendisi bitirmeden çekilmez.

Sen Koç burcu kadını, inandığın bir fikrin olduğunda harekete geçmek için bir dakika bile beklemiyorsun. Ama gibi, çünkü gibi bahane başlatan kelimeler senin sözlüğünde yok! Tabii ki bu burca mensup kadınların güzel özellikleri yazmakla bitmez. Eğer sen de burcunun güzel özelliklerini ve gündelik hayatına olan etkisini daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir