İyi ki İkizler Burcu Kadınıyım Dedirtecek 7 Özelliği Açıklıyoruz

Bir İkizler burcu kadını, bin farklı kadına bedeldir. Hızlı zihinsel aktiviteleri, pratik zekâları, mizahi yönden kuvvetli, sosyal yönden güçlü olmaları onların parladığı, onlar için doğuştan gelme özelliklerdir. İkizler burcu kadınları herkesin daha en baştan bu özelliklere sahip olduklarını düşünürler ve karşılarındaki insanlardan karşılık alamayınca şaşırma eğilimi gösterirler. Ancak, hayır sevgili İkizler burcu kadınları, çokça yanılıyorsunuz! Sadece sizler ve sizin gibi şanslı olup doğum haritalarının bir yerinde İkizler burcuna sahip olan diğer kişiler, hiç çaba harcamadan, doğuştan bu özelliklere sahip olarak dünyaya geliyorsunuz. Biz geri kalan dünyalılar için bu özelliklere sahip olmak o kadar da kolay değil! Şimdi gelin bir aşk mektubu da sizlere yazalım, size ne kadar hayran olduğumuzu görün ve “İyi ki İkizler burcu kadınıyım” diyin. Hazırsanız, başlayalım!

İkizler Burcu Kadını Olmanın Birinci Özelliği: Çok Yönlü Düşünebilmesidir

İkizler burcuna mensup olmanın en güzel özelliği çok yönlü düşünebilme yetisine sahip olmasıdır. Bir İkizler burcu insanı, olmuş ya da olacak olan bir olay karşısında sadece tek bir düşünce geliştirmez. Onun için birden fazla olasılık, ondan fazla bakış açısı, yüzden fazla fikir bulmak çocuk oyuncağıdır.

Sen, görüp görebileceğimiz en zeki kadınlardan biri olan İkizler kadını, bir şeyle karşılaştığında onu asla sadece tek bir yönüyle değerlendirmiyorsun. Sen bir olaya her yönden bakmalı, ona göre argüman geliştirmeli ve karşına çıkabilecek her teoriyi çürütebilecek kadar olaylara hakim olabilmelisin. Aksi bir durumun oluşmasına mümkün değil izin vermezsin. Çok yönlü düşünebilmek senin işin!

İkizler Burcu Kadını Olmanın İkinci Özelliği: Kalabalık Bir Sosyal Çevreye Sahip Olmasıdır

Etrafınızdaki sosyal kelebekleri düşünün desek aklınıza gelen isimlerin çoğu İkizler burcudur ya da haritasının önemli bir alanında İkizler burcuna sahiptir. Bir İkizler burcu insanının bir başka önemli özelliği geniş sosyal çevrelerin, aranılan insanı olmasıdır. İkizler burcu olmadan verilen bir parti gördünüz mü? Mümkün değil, asla gerçekleşemez!

Sen kelebeklerin en sosyali, İkizler burcu kadını, o kadar çok arkadaşın, o kadar çok tanıdığın var ki artık sayısını sen de bilemiyorsun. Sana tek bir önerimiz olabilir. Sadece sayı görevi gören, senin hayatına hiçbir olumlu katkısı olmayan insanları hayatından temizlesen iyi edersin. Dostluklar, arkadaşlıklardan, tanışıklıklardan ve ne kadar fazla insan tanımış olduğundan çok daha önemlidir.

 İkizler Burcu Kadını Olmanın Üçüncü Özelliği: Kolay Adapte Olmasıdır

Bir İkizler burcunun bir başka güzel özelliği de durum ne olursa olsun, hemen ve kolayca adapte olabilmesidir. Uyum konusunda çok başarılı olan bu burçların, değişime açıklığı ve esnekliği takdire şayandır.

Sen İkizler burcu kadını, sana unutma ki hiçbir şey olmaz! Senin kadar kolay ve doğru şekilde adapte olabilen hiçbir burç yok bu dünyada! Çeşitliliğe olan sevgin, sürekli bir çeşitlilik arayışında oluşun ve bulduğunda onlara kolay uyum sağlayarak hayatının her yerine adapte edebilmen, çevrendeki insanların sana olan hayranlığının günden güne artmasını sağlıyor.

İkizler Burcu Kadını Olmanın Dördüncü Özelliği: İletişim Üstadı Olmasıdır

Siz hiç iletişimde bocalayan bir İkizler burcu insanı gördünüz mü? Ben görmedim. Asla! Bir İkizler burcu, bu dünyaya gelirken iletişim konusunda kuşanarak geliyor. Henüz doğduğu andan itibaren bir üstat haline geliyor.

Sen bıraksalar dünyayı bile parmağında oynatabilecek kudrette olan İkizler burcu kadını, sözlü ve yazılı iletişimde o kadar başarılısın ki bu başarını kesinlikle iş yaşantında kullanmalısın! Senin işin insanlar hakkında bir şeyler öğrenmek ve insanları birbirine bağlamak üzerine olmalı. Zekânın kuvveti ve zihinsel aktifliğinin gücü, nerede nasıl davranman ve kime ne söylemen gerektiği konusunda senin en büyük yardımcın görevini görüyor!

İkizler Burcu Kadını Olmanın Beşinci Özelliği: Çevresinde Olan Biten Her Şeyi Bilmesidir

Bilmek denince akla ilk gelen burç İkizler burcudur. İkizler burcu için, merak etmek, öğrenmek ve bilmek hayatın olmazsa olmazlarındandır. Bu da İkizler burcu insanlarının bir diğer önemli özelliğidir.

Sen, İkizler burcu kadını, bilgi toplama, son dönem bilgilerine sahip olma gibi arzuların bu dünyada en önemsediğin şey olabilir. Bir şeyi merak ettiğin zaman onunla ilgili her şeyi bilene kadar öğrenmeye ara vermiyorsun! Bazen sen istemesen de başkalarının hayatlarıyla ya da işleriyle ilgili önemli bilgiler önüne çıkıveriyor. Artık o bilgileri nasıl değerlendireceğin de senin insafına kalmış!

 İkizler Burcu Kadını Olmanın Altıncı Özelliği: Aynı Anda Birçok İşi Yapabilmesidir

Bir İkizler burcu insanının bir başka güzel özelliği aynı anda birden fazla iş yapabiliyor olmasıdır. Çok yönlü oluşu nedeniyle her konuya ilgisi vardır. Her konuda bir fikri ve en az bir kez çalışmışlığı vardır.

Sen İkizler burcu kadını, çalışırken yemek yiyor, duş alırken müzik dinliyor, telefonla konuşurken oje sürüyor, yemek yaparken sporundan geri kalmıyorsun değil mi? Sen zamanını hep daha verimli kullanmak zorunda olduğunu düşünüyorsun. Çünkü tek bir anda tek bir iş yapmak asla senin kalemin değil! Elinden her iş gelebildiği için ayrıca şanslı olduğunu ve bu nedenle çokça kıskanıldığını bilmelisin. Laf aramızda ama daha iki eliyle bir oje bile süremeyen insanlar da var bu dünyada!

İkizler Burcu Kadını Olmanın Yedinci  Özelliği: Öğrenmeye Açık Olmasıdır

Öğrenmeye açık olmak, meraklı olmak, her konuya ilgisi olmak, İkizler burcu insanlarının en tipik ortak özelliğidir. Her konuda olduğu gibi dil öğrenmek konusunda da oldukça yeteneklidir.

Sen İkizler burcu kadını, meraklı ve öğrenmeye açık oluşun etrafındaki tüm bilgileri sana getirip ayaklarının önüne seriyor olabilir. Hareketlisin ve çok hızlı düşünebiliyorsun. Entelektüel olduğun için sadece günlük bilgiler değil, uzun vadede işine yarayacak her türlü bilgiye de hâkim olabiliyorsun. Kim senin yerinde olmak istemez ki?! Tabii ki bu burca mensup kadınların güzel özellikleri yazmakla bitmez. Eğer sen de burcunun güzel özelliklerini ve gündelik hayatına olan etkisini daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.