İyi ki Boğa Burcu Kadınıyım Dedirtecek 7 Özelliği Açıklıyoruz

 

Boğa burcuna mensup insanlar, Boğa burcu olmayı sevmesin de başka kim sevsin sorarım size! Yazıyı yazarken Boğa burcu kadınının en çok sabrını mı övelim, tutarlılığını mı yoksa mücadeleci ruhunu mu bilemedik. En fazla yeri sanata düşkünlüğüne mi versek yoksa gözlem özelliğine mi karar veremedik. Listeye giremeyen o kadar fazla başka güzel özelliğin var ki! Senin her özelliğin şahane, her halinle çok sevilesisin, iyi ki varsın ve “iyi ki”lerin bol olsun güzel ve zeki Boğa burcu kadını! Okumaya hazırsan, içeriğimiz de sana hazır!

Boğa Burcu Kadını Olmanın Birinci En Güzel Özelliği: Gözlem Üstadı Olmasıdır

Bir Boğa burcu insanının en bilindik ve en güzel özeliği sakin ve soğukkanlı oluşudur. Gözlem yeteneği, sakin ve sebatkâr oluşuyla birleşince akılcı düşünür ve ona göre kararlar almasını çok iyi bilir.

Sen Boğa burcu kadını, çevrendeki tüm arkadaşların yaşadıkları olayları gelip ilk olarak sana anlatıyorlar değil mi? Öyle ki bazen sende başkasına anlatma gereği bile duymuyorlar. Ekibin gizli aklı sensin çünkü! Yaşadıkları, kendince karışık olaylardan sonra gelip sana akıl danışıyorlar. Çünkü sen olanları, olanca sabrınla dinlerken, sakin aklında neler olduğunu herkesin gözünden görebiliyor ve olayın bütününü kavrayabiliyorsun. Sahiplenici bir insan olduğun için de arkadaşlarının derdini kendi derdin belliyorsun ve ona göre çözümler sunuyorsun. Ben de olsam, ben de ilk sana gelirdim!

Boğa Burcu Kadını Olmanın İkinci En Güzel Özelliği: Gereksiz Risklerden Kaçınma Becerisidir

Boğa burcu olmanın, gözlem üstadı olmaktan sonraki en güzel özelliği gereksiz risklerden kaçınma becerisidir. Bu da onun muazzam gözlem yapma ve sonuca ulaşma özelliğinden ileri gelmektedir. Garanticidir ve sonunu bilmediği işlere girişmez.

Sen Boğa burcu kadını, gereksiz aksiyonlara girişmemenle çok ünlüsün. Gereksiz maceralara kapalısın ve enerjini daha önemli şeylere harcamak için biriktiriyorsun. Sonunda fayda olmadığını gördüğün hiçbir yola çıkmıyorsun. İyi de yapıyorsun. Gerçekçi oluşun seni bu tarz kararlar almaktan uzak tutuyor. Gerçekçi olmayan maceralar senin için bir lüks ve sen bu maceraların riskini almamak için elinden geleni yapıyorsun.

Boğa Burcu Kadını Olmanın Üçüncü En Güzel Özelliği: Güvenilir Bir Kişiliğe Sahip Olmasıdır

Bir başka güzel Boğa burcu özelliği ile güvenilir bir kişiliğe sahip olmalarıdır. Gerek iş hayatında, gerek dostluklarda, gerek aile hayatında ya da iş hayatında hiç fark etmez, etrafınızda hemen size güven veren biri varsa, o kişi Boğa burcudur ya da haritasının bir yerlerinde kesinlikle Boğa burcuna mensuptur.

Sen Boğa burcu bir kadını, gerçekten sadık bir dostsun, arkadaşlarını sahipleniyorsun ve ne pahasına olursa olsun yardımcı olmak için orada, yanlarında oluyorsun. Dingin bir duruşa sahip olduğun için, ağzından çıkan her kelime, yaptığın her hareket etrafındaki insanlar üzerinde bilgece bir izlenim bırakıyor. Bu nedenle de etrafındaki insanlar sana güvenmeden duramıyor!

Boğa Burcu Kadını Olmanın Dördüncü En Güzel Özelliği: Sabırlı Bir Kişiliğe Sahip Olmasıdır

Bir Boğa burcunun taşıdığı bir diğer güzel özellik sabırlı bir kişiliğe sahip olmasıdır. O meşhur sözdeki “Sabreden Derviş” Boğa burcuna mensuptur desek yanılmayız. Umarım sözün tamamındaki gibi, “Muradına Ermiş” olduğu günleri de sıkça görürüz.

Sen Boğa burcu kadını, senden sabırlısı yok bu dünyada, bunu biliyor muydun? Uysal oluşun da sabretmeni kolaylaştırıyor. Aceleci ya da tez canlı değilsin. Dinginsin ve böyle zamanlarda o dinginliğine sarılıyor, insanları da kendi dinginliğine çekebiliyorsun. Beklemen gerektiğinde bunu çok iyi anlıyor ve sakince beklemeye başlıyorsun. Çünkü sen sağduyusu oldukça gelişmiş de bir bireysin aynı zamanda. Günümüz insanlarının senden öğrenecekleri çok şey var, çok!

Boğa Burcu Kadını Olmanın Beşinci En Güzel Özelliği: Tutarlı Bir Kişiliğe Sahip Olmasıdır

Tutarlı davranış sergilemek, tutarlı bir kişiliğe sahip olmak günümüzde en zor sahip olunan özelliklerden biri haline geldi. Her durum o kadar çabuk ve kolay değişiyor ki insanlar adapte olmaya çalışırken tutarlı davranışlarından feragat etmek zorunda kalıyorlar. Ama Boğa burcu insanları için bu bir seçenek değil! İnatçı yapılarıyla, bu adaptasyona direnç gösterip tutarlı kişiliklerini koruyabilmeye devam ediyorlar.

Sen Boğa burcu kadını, kararlılığınla ve o kararları kolay kolay değiştirmemenle çok ünlüsün. Kararlılığına herkes hayran! Temkinlisin bu nedenle zaten o kararı alırken gereken tüm zamanı kullanmış ve gereken tüm olasılıkları gözden geçirmiş oluyorsun. Bu kadar sağlam adımlar atarken de tutarlı olmana ve tutarlı kalmana şaşırmamak gerekir.

Boğa Burcu Kadını Olmanın Altıncı En Güzel Özelliği: Sanata Yatkın Bir Kişiliğe Sahip Olmasıdır

Bir Boğa burcu insanının bir diğer önemli güzel özelliği de sanata olan yatkınlığıdır. Zevkli Boğa burçlarının sanattan anlamaması zaten düşünülemezdi. Doğaya olan düşkünlüğü, dinginliğe olan eğilimi, zevkli oluşu ile sanat adeta onları yanına yanına çağırıyor.

Sen Boğa burcu kadını, sanatın her dalına hayransın, sanatsız bir hayat düşünemiyorsun. Keyfine ve lükse oldukça düşkünsün. Kaliteyi seviyorsun ve kaliteden çok iyi anlıyorsun bu nedenle de bir sanat eserinin hayat bulabileceği en iyi yer, senin yanın!

Boğa Burcu Kadını Olmanın Yedinci En Güzel Özelliği: Tuttuğunu Koparan Bir Kişiliğe Sahip Olmasıdır

Boğa burcuna mensup olmanın en güzel özelliklerinden şimdilik sonuncusu, tuttuğunu koparan bir kişiliğe sahip olmasıdır. Dayanıklılığı sayesinde her türlü zorluğa göğüs gererek başladığı işi bitirmeden bırakmıyor olması, Boğa burcuna mensup olan insanların hem tutarlı hem de sabırlı oluşuna kanıttır aynı zamanda.

Sen Boğa burcu kadını, ısrarcı oluşunla hak ettiğini düşündüğün şey her ne ise gidip onu almadan duramıyorsun. Her zaman böyle ol ve hak ettiğin şeyin ne olduğuna inanıyorsan git onu al. Ve sadece kendin almakla kalma, etrafındaki tüm kadınlara da bunun nasıl yapıldığını öğret! Tabii ki bu burca mensup kadınların güzel özellikleri yazmakla bitmez. Eğer sen de burcunun güzel özelliklerini ve gündelik hayatına olan etkisini daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.