İyi ki Başak Burcu Kadınıyım Dedirtecek 7 Özelliği Açıklıyoruz

Başak burcuna mensup olup da burcunu sevmeyen var mı aramızda? Hayır, olmaması lazım da! Yine de aramızda Başak burcu olup da burcunu sevmeyen varsa, lütfen aşağıdaki içeriğimizi dikkatle okusun ve her bir güzel özelliği için en az bir kez şükretsin. Onun dışında kalanların zaten burcunu çok sevdiğine ve Başak burcu olmaktan gurur duyduğuna eminim. Bu içeriği onların da burçlarını daha çok sevmesine neden olsun diye hazırladık. Hazırsanız, gelin Başak burcu kadınları için yazacağımız aşk mektubuna başlayalım!

Sağlam Öngörülere Sahiptir

Bir Başak burcu insanının en belirgin özelliği sağlam öngörülere sahip olmasıdır. Kuvvetli hisleri mi var dersiniz, zekâsıyla çıkarımlara ulaşma gücü mü yüksek dersiniz onu bilemiyoruz. Bildiğimiz tek bir şey var ki, içinden çıkamadığınız bir durum olduğunda, çözebilmek için bunu mutlaka Başak burcu dostunuza anlatmanız gerektiğidir! O size en uygun çözümü sunacaktır.

Sen Başak burcu kadını, karşılaşacağın olayların ne olacağını aşağı yukarı biliyorsun değil mi? Bir hareketin nelere yol açabileceğini, bir sözün nerelere gidebileceğini, bir davranışın sonunun nerelere dokunabileceğini en iyi sen bilirsin. Burcunun en güzel özelliği, sana bahşedilen öngörüler ve onların genellikle doğru çıkması diye düşünüyoruz. Her şeyin nasıl sonuçlanacağını öngörmek, insanlara ben demiştim demek nasıl bir his acaba?

Detaycıdır

Titizlikte bir dünya markası olan Başak burcu insanları için detaycı olmak, olayları en ince ayrıntısına kadar incelemek hava gibi, su gibi yaşamak için ihtiyaçları olan bir özellik. Zaman zaman detaylarda kaybolma tehlikeli yaşasalar da tedbirli oluşlarıyla hemen onun da önüne geçebiliyorlar. Hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmamaları da cabası!

Sen Başak burcu kadını, tüm bu detaycılığın, tüm bu titizliğin aslında sevdiğin insanlara yardım etmek için değil mi? Ait olduğun ortamların huzuru için yapamayacağın şey yok. Görev duygun o kadar yüksek ki, hizmet etmek de yardım etmek de sana ayrı bir mutluluk veriyor. Çok çalışkansın ve bu çalışkanlığından yüksek derecede verim alıyorsun. Herkesin sahip olması gereken gerçek bir dost, önemli bir sırdaş ve müthiş bir problem çözücüsün sen!

Analitik Düşünür

Bir Başak burcu insanının, bir diğer güzel özelliği de rasyonel, akılcı ve ayrıntılı düşünme şekline sahip olmasıdır. Bir problemle karşılaştığında faydacı yaklaşımla sistematik şekilde öğelerine ayırarak çözme yoluna gidebilmesi ve bu problemlere analitik düşünme yöntemleriyle çözümler bulması Başak burçlarını öne çıkaran önemli özellikleridir. İster bir iş projesi, ister arkadaşlık, isterse aşk ilişkisi olsun, Başak burçları bu ilişkiyi en minik parçasına kadar incelemekten zevk alırlar.

Sen Başak burcu kadını, özellikle iş yerinde tam bir yıldız olmalısın! Hizmet odaklı oluşun, fayda odaklı çalışman sorunların çözümüne daha çabuk konsantre olmanı sağlıyor. Senin sorunları tespit ediş tarzın, onları sınıflandırarak ayrıştırışın, birbirinden farklı çözüm yeteneklerinle sonuca ulaştırışın kimsede yok!

 Arı Gibi Çalışkandır

Başak burçlarının bir diğer önemli ve güzel özelliği de çalışkan oluşlarıdır. “Arı gibi çalışkan” deyimi, daha ilk kullanıldığı anda bile Başak burçları düşünülerek söylenmiş olabilir. Ancak Başak burcunun çalışkanlığı öyle sadece sözde çalışkanlık değildir. Başak burçları gerçek anlamda verimli bir şekilde çalıştığı için çok da üretkendir.

Sen Başak burcu kadını, dikkatli oluşun düzenli oluşunla ve hizmet etmeye adanmışlığınla birleşince gerçekten tek kişilik bir dev kadroya dönüşebiliyorsun. Evde de en az okulda ve iş yerinde olduğu kadar çalışkansın. Üretmeden duramıyorsun, boş oturmak asla sana göre bir şey değil!

 Mükemmelden Azını Kabul Etmez

Mükemmeliyetçilik, çağımızda birçok insanın ortak motivasyonu olsa da genel olarak Başak burcuna mensup kişilerin ortak özelliği olarak görülür. Çok seçicilerdir ve ellerinden geldiğince -hatta fazlasınca- ince eleyip sık dokurlar.

Sen Başak burcu kadını, her ne yapıyorsan mükemmel olmasını istiyorsun. Mükemmelden biraz daha az olabilecek herhangi bir şeye tahammülün yok. Her zaman daha iyisini hatta en iyisini hedefliyorsun. Bütün işlerini her seferinde, daha ilk denemeden doğru şekilde bitirmek için elinden geleni yapıyorsun!

Realisttir

Bir Başak burcu insanlarının diğer bir güzel özelliği ise gerçekçi olmalarıdır. Bu denli mükemmeliyetçi bir insanın, gerçekçi olması nasıl mümkün olabilir diye düşünüyor olabilirsiniz. İşte Başak burçları güçlerini tam da bu noktadan alıyorlar. Bir durumun olabilecek en mükemmel versiyonunu vizyonlayarak, gerçekleştirebileceklerini görünce tüm çalışkanlıklarını ona kanalize ediyorlar ve gerçekleştirene kadar hatta gerçek mükemmeli elde edene kadar durmuyorlar.

Sen Başak burcu kadını, boş hayaller, ucuz romantiklikler kesinlikle sana göre değil! Sana ne vadedilecekse gerçekliğin testinde geçirilerek vadedilecek. Diğer türlü kendini kandırılmış hissetmen çok olası. Sen kendi gerçek dünyanda, gerçeklik algınla yeterince mutlusun zaten! Hayatına girecek kişi senin gerçekçi dünyana adapte olacak kadar gerçekçi olmazsa onu yanında barındırmayacağından adımız gibi eminiz.

Beceriklidir

Bir başka güzel Başak burcu özelliği de becerikli olmalarıdır. Becerikli Başak burçları, özellikle zanaat becerisi gereken alanlarda oldukça üretkendir. El attıkları işlerde başarılı olmama ihtimalleri gerçekten çok düşüktür.

Sen Başak burcu kadını, yüksek becerilerini ve pratik oluşunu mantıklı yönlerinle aynı anda kucaklayabiliyorsun. Başladığın her projeyi, her işi adım adım takip edip sonuca ulaştırabiliyorsun. Yürü be kızım, senin elinden hiçbir şey kurtulamaz! Tabii ki bu burca mensup kadınların güzel özellikleri yazmakla bitmez. Eğer sen de burcunun güzel özelliklerini ve gündelik hayatına olan etkisini daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.