İyi ki Balık Burcu Kadınıyım Dedirtecek 4 Özelliği Açıklıyoruz

Başlığı okuduğunuzda aklınızdan geçecek olanları tahmin edebiliyoruz. “Zaten minnoşluğu ile meşhur olan Balık burcunu daha ne kadar sevebiliriz ki?” diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Balık burcu kadınları, tüm minnoşluklarının yanı sıra, bir çok güzel özelliğe de dahi oluşlarıyla gönlümüzü çelmeyi kolaylıkla başarabiliyorlar. Bu içeriğimizle onları biraz daha yakından tanıyıp, hoşumuza gidecek daha güzel özelliklerini keşfedeceğiz. Tabii ki bu burca mensup kadınların güzel özellikleri yazmakla bitmez. Balık burcu kadınından bahsediyoruz, sayfalar yetmez! Eğer sen de burcunun güzel özelliklerini ve gündelik hayatına olan etkisini daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin. Şimdi gel seninle beraber burcunu övelim ve burcunun o en güzel özelliklerinin üstünden geçelim.                                                                                               

Balık Burcu Kadını Olmanın Birinci Özelliği Anlayışlı Olmasıdır

Sen Zodyak’ın anlayış dağıtırken asla adil davranmadığı Balık burcu kadını, sendeki gelişmiş anlayış duygusu kimsede yok! Elinden yemeğini alsalar, yine de onların iyi taraflarını görmeye, yaşadıklarını anlamaya çalışacaksın! Yardımsever oluşun da bu özelliğini körüklüyor. Herkese yardım etmek, ihtiyaçlarını elde etmeleri için elinden geleni yapmak, onların gerekiyorsa acılarını dindirmek için yapmayacağın şey yok. Etrafındaki herkesle empati kuruyorsun, onların her davranışına eşit derecede anlayışla davranıyorsun ve hoşgörünü hiç kimseden esirgemiyorsun. Söylesene, böyle bir dönemde bunu nasıl hala başarabiliyorsun?

Balık Burcu Kadını Olmanın İkinci Özelliği Yaratıcılığı Doruklarında Yaşamasıdır

Sen yetenekli Balık burcu kadını, elinin değdiği her şey parlıyor, her şey anlam kazanıyor. Bunun farkına varmış mıydın daha önce? Sendeki hayal gücü o kadar yüksek ki çoğu sanatçının günlerini harcayarak bulduğu modelleri, kimi zaman bir bakışınla bulabiliyorsun. Yaratıcılığın doruklarında gezdiğin dönemlerde, romantik bakış açısına sahip olmanın da faydasını görebiliyorsun. Elini değdirdiğin bir şeyden bambaşka bir şey üretebiliyorsun. Hayatı bambaşka şekillerde görebiliyor ve o doğrultuda güzellikler üretebiliyorsun. Böyle dönemlerde yeteneğini değerlendirmen sence de çok önemli değil mi?

Balık Burcu Kadını Olmanın Üçüncü Özelliği Güçlü Sezgilere Sahip Olmasıdır

Sen altıncı his konusunda rakip tanımayan Balık burcu kadını, sezgilerinin güçlülüğüne bazen kendin bile şaşırıyor olmalısın. Umulmadık anda karşına çıkan insanlar, umulmadık anda çalan telefonlar, umulmadık anda içine doğan bir his, umulmadık anda etrafından aldığın bir mesaj, seni hep bir yerlere yönlendiriyor değil mi? Sevdiğin insanların başına bir şey gelse onu bile hissedebiliyorsun.  Enerjinin çok yüksek, altıncı hissininse çok kuvvetli oluşu muhteşem bir his olmalı!

Balık Burcu Kadını Olmanın Dördüncü Özelliği Yargılamaktan Uzak Olmasıdır

Sen Balık burcu kadını, arkadaşların tarafından gerçekten çok seviliyor olmalısın! Herkesin, herkesi yargıladığı, her davranışın altında başka bir amaç aradığı, her sözün ardında söylenmeyen başka bir söz olduğuna inandığı şu günlerde senin gibi dost çok az bulunur. Sen dostlarını sabırla dinleyip, elinden geldiğince onlara yol gösteren muhteşem bir arkadaşsın. Umarım senin karşısına da senin kadar anlayışlı ve yargılamaktan uzak insanlar çıkar her zaman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.