İyi ki Aslan Burcu Kadınıyım Dedirtecek 6 Özelliği Açıklıyoruz

Gün geçmiyor ki kendimizle, duruşumuzla, özelliklerimizle gurur duymak için yeni bir nedenimiz olmasın. Oturduk düşündük, kendimizle gurur duymak için bugün seçeceğimiz gurur duyma nedenimiz neden burçlarımız olmasın ki dedik ve senin için bir liste yaptık sevgili Aslan burcu kadını! Tabii ki bu burca mensup kadınların güzel özellikleri yazmakla bitmez. Eğer sen de burcunun güzel özelliklerini ve gündelik hayatına olan etkisini daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin. Şimdi gel seninle beraber burcunu övelim ve burcunun o en güzel özelliklerinin üstünden geçelim.

Aslan Burcu Kadını Olmanın Birinci En Güzel Özelliği Gösterişli Olmasıdır

Sen Aslan burcu kadını, senin endamın, duruşun, bakışın, yeter! Etrafına yaydığın enerjin, seni çevreleyen auran yeter! Görkemli duruşun karşısında insanların elinden sana hayran olmak dışında bir şey gelmediğini biliyor muydun? Girdiğin ortamların ışık kaynağı, iflah olmaz ilgi merkezisin. Seni görenlerin sana yakın olmadan durabilmeleri mümkün değil!

Aslan Burcu Kadını Olmanın İkinci En Güzel Özelliği Cömert Olmasıdır

Sen Aslan burcu kadını, Zodyak’ın en cömert, en eli açık burcuna mensup olduğunu biliyor muydun? Özellikle sevdiklerin söz konusu olduğunda asla sınır tanımıyorsun! İşe sahip olana iş sende, yardıma ihtiyacı olana yardım sende, parası olmayana para sende, tavsiyeye ihtiyacı olana tavsiye sende. Yakın çevresinde oldukların yaşadı gerçekten!

Aslan Burcu Kadını Olmanın Üçüncü En Güzel Özelliği Lider Ruhlu Olmasıdır

Sen Aslan burcu kadını, doğuştan bir lidersin! Taşıdığın liderlik özelliklerin ile özellikle kadın gücü namına gerçek bir birleştiricisin! Nerede olursan ol, hangi birimde çalışırsan çalış oradaki işi başarı ile yürütmek ve insanları ayrıştırmadan, kırmadan, dökmeden idare etmek senden sorulur.

Aslan Burcu Kadını Olmanın Dördüncü En Güzel Özelliği Neşeli Olmasıdır

Sen Aslan burcu kadını, yaradılış olarak gerçekten mutlusun! Kocaman sevgi dolu kalbinle dokunduğun herkesi de en az kendin kadar mutlu ediyorsun. Kendinle barışık oluşun ve eğlenceli hallerinle gittiğin her yerdeki her türlü insana ilham oluyorsun. Seni gören, seni tanıyan herkesi kendi mutluluğunla beslemenin bir yolunu buluyorsun.

Aslan Burcu Kadını Olmanın Beşinci En Güzel Özelliği Yüce Gönüllü Olmasıdır

Sen Aslan burcu kadını, bitmek bilmeyen şefkatin, sevdiklerine gösterdiğin sabrın, insanların sende gördüğü yüksek enerji ve mutluluk nedeniyle, insanları kendine doğru çekiyorsun. Senin parlak ışığına kapılan herkesi etrafında barındırabiliyorsun. Senin olayın tam da bu işte! İnsanları etrafına toplayıp onlara yaşamaları için gereken enerjiyi verebiliyorsun!

Aslan Burcu Kadını Olmanın Altıncı En Güzel Özelliği Otorite Olmasıdır

Sen Aslan burcu kadını, hayatta elini attığın her adıma dair bir fikrin var. Çoğunda bu fikirlere dair bilgilerin o kadar derin ki, o konuda senden daha engin senden daha bilgin biri var mı kimse bilemiyor. Bir anda konunun otoritesi sen oluyorsun! Elini neye atsan başarıyorsun. Vallahi senden korkulur!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.