İyi ki Akrep Burcu Kadınıyım Dedirtecek 7 Özelliği Açıklıyoruz

Burçlarımız artık, hayatımızı organize ederken, en çok takip ettiğimiz, en çok danıştığımız, en çok hesaba kattığımız öğelerden biri olmuş durumda. Öyle ki gezegenlerin konumlarını, burçlarımıza etkilerini, yükselen burcumuza, Venüs burcumuza yaptığı açıları incelemeden günümüze başlayamaz hale geldik. Burçlarımıza o kadar bağlandık, onları o kadar benimsedik ki onları kişiliğimizin en önemli parçası haline getirdik. Birçoğumuz burçlarımızı ve olduğumuz kişiye olan etkilerini zaten şimdiden çok seviyor. Bu içeriğimizin amacı, burçlarını sevmeyen kayıp ruhların onları sevmeye başlamasını, seven gökyüzü araştırmacılarının ise burçlarını daha çok sevmeyi kendisine görev bilmesini sağlamak etrafında şekilleniyor.

Akrep Burcu Kadını Olmanın Birinci En Güzel Özelliği: Tutkulu Bir Âşık Olmaktır

Bir kişinin Akrep burcu olup olmadığını anlamanın en kolay yolu, birbirinizi ilk kez görüyor bile olsanız, yaydığı seksüel enerjiyi iyi izlemektir. Akrep burçları yaydıkları yoğun seksüel enerji ile tespit edilebilirler. Bir Akrep burcu insanı ile birlikteyseniz, yatak odanız günden güne renklenecek demektir, tebrik ederiz epey şanslısınız!

Sen Akrep burcu kadını, yoğun duyguların sayesinde ilişkilerinde gerçekten tutkulu bir aşığa dönüşebiliyorsun. Partnerini tek bakışıyla çözebilen sen, neye ihtiyacı olduğunu, neyi arzuladığını kolaylıkla anlayabiliyorsun. Dokunmak ve hissetmek senin için gerçekten çok önemli. Elinden gelse, sevdiğin insanın her bir hücresini tek tek öper okşarsın!

Akrep Burcu Kadını Olmanın İkinci En Güzel Özelliği: Dürüst Bir Kişiliğe Sahip Olmaktır

Akrep burcu insanlarının bir diğer önemli ortak özelliği, dürüstlüğe verdikleri önem ve kendilerinin de gerçekten dürüst insanlar oluşlarıdır. Akrep burcu insanları yalan söylemenin mantığını anlamazlar ve ellerinden geldiği kadar şeffaf davranırlar. Onlar için açık bir kitap gibi okunabilirler desek, yanılmayız.

Sen Akrep burcu kadını, sana dürüstlükle gelen herkesi affediyorsun, değil mi? Gerçek ne kadar ağır, ne kadar acı olursa olsun, karşındaki insan olanı biteni sana dürüstlükle açıklıyorsa, kaldıramayacağın bir durum yaşanmıyor. Ancak işin içinden biraz da olsa dürüstlük çıktığında, senin için hiçbir şey eskisi gibi olmuyor tabii!

Akrep Burcu Kadını Olmanın Üçüncü En Güzel Özelliği: Liderlik Özelliklerine Sahip Olmaktır

Bir Akrep burcu insanı, liderlik özelliklerine doğuştan sahiptir. Dünyaya gelme amacı, belli başlı gruplara liderlik etmek olan bu burç, ufak bir acil durum anında bile büyük rakamlı kişi sayısına sahip bir ekip kadar tedarikli bir lider haline gelebilir.

Sen Akrep burcu kadını, lider olmak senin kanında var! Bir şekilde yanyana gelmiş ama hiçbir konuda ortak karar veremeyen bir insan topluluğu gördüğün zaman, kendiliğinden ekibin başına geçiyorsun. Bir çaba harcamana, kendini göstermene ya da herhangi bir şey kanıtlamana gerek bile yok. Sen busun! Gerçek bir lidersin!

Akrep Burcu Kadını Olmanın Dördüncü En Güzel Özelliği: Başkaları İçin Yalan Detektörü Olmaktır

Zodyak’ın yalan detektörü deyince aklınızda hemen ve tek olarak Akrep burcu insanların adı yanıp sönmeli! Bir insana sadece bakarak onun doğruyu söyleyip söylemediğini anlayabilen bu burç insanları için yukarıda da değindiğimiz gibi dürüstlük her şeyden önce gelir!

Sen Akrep burcu kadını, şeffaf olmak ve dürüst davranmak senin olmazsa olmazın! Sen böyle bir insan olduğun için karşındaki insanlardan da aynı hassasiyeti bekliyorsun. Allah muhafaza, karşındaki insanın yalanını yakaladın mı o kişi senin için ölmüş sayılıyor ve onu affetmenin hiçbir yolu maalesef bulunmuyor!

Akrep Burcu Kadını Olmanın Beşinci En Güzel Özelliği: Elini Taşın Altına Koymaktan Çekinmemektir

Akrep burcu insanlarının bir diğer en güzel özelliği ellerini taşın altına koymaktan çekinmiyor oluşlarıdır. Bu rastgele bir durum değildir, gereken anda gereken yerde olmak ve gereken adımları atmak Akrep burcu insanlarının kaderinde vardır.

Sen Akrep burcu kadını, iyi bir mücadeleden asla kaçmıyorsun! Yapılması gereken bir şey, lider olunması gereken bir durum, idare edilmesi gereken insanlar ya da kontrol edilmesi gereken olaylar varsa, bunları çözebilecek ve içini doldurabilecek senden daha uygun birini düşünemiyorum! Bu güzel özellik, özellikle kariyerinde çok işine yarıyor olmalı!

Akrep Burcu Kadını Olmanın Altıncı En Güzel Özelliği: Bağımsız Bir Kişiliğe Sahip Olmaktır

Bir Akrep burcu insanı, kendi alanını çok önemser ve aynı şekilde karşısındakinin alanını tanımakta güçlük yaşamaz. Yeter ki o kişi güvenini kazanmış olsun. Güven ve dürüstlük, Akrep burcu insanları için ilişkilerinde olmazsa olmaz, güçlü niteliklerdir. Akrep burcu insanları size güvenirlerse, size alanınızı gözleri kapalı teslim ederler. Sizin de ona kendi alanını vermenizi beklerler.

Sen Akrep burcu kadını, özgür olmaya bayılıyorsun. Bu duyguyu senden kimsenin almasına izin vermiyorsun, iyi de yapıyorsun! Çevrendeki diğer kadınlara da bu hissi öğretmenin yollarını bul, olur mu? Özellikle günümüzde kadınlar olarak buna çok ihtiyacımız var!

Akrep Burcu Kadını Olmanın Yedinci En Güzel Özelliği: Dayanıklı Bir Kişi Olmaktır

Akrep burcuna mensup kişiler karşılarına çıkan zorluklarla olan mücadelelerinden kolay kolay vazgeçmezler. Çoğu insan, bu gibi durumlarda kolayca yenilir ama Akrep burcu insanları bu gruba dâhil değillerdir. Onlar bir işi bitirmek için hangi özelliğe sahip olmak gerekiyorsa o özelliklere zaten doğuştan sahiplerdir.

Sen Akrep burcu kadını, kendini denemek için karşına çıkan hiçbir zorluğa arkanı dönmüyorsun. Tam aksine, bunu gelişmek, büyümek ve öğrenmek adına bir adım olarak görüyorsun. Bu zorlukların hayatı güzelleştirdiğine, kalitesini arttırdığına inanıyorsun ve onlara gerçek anlamda çözüm bulana ve bu etabı tamamlayana kadar da durmuyorsun. Kolay kolay kaçmıyorsun ve sonuna kadar mücadele etmeyi tercih ediyorsun. Seni vazgeçirecek, gözünü korkutacak bir şey kolay kolay karşına çıkamıyor. Çıksa bile ilgini çekemiyor, gözünü kesinlikle korkutamıyor! Bu burca mensup kadınların güzel özellikleri tabii ki sabaha kadar yazmakla bitmez. Eğer sen de burcunun güzel özelliklerini ve gündelik hayatına olan etkisini daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı ayrıntılı bir biçimde inceleyebilirsin.

Bir Yorum Bırakın
  1. Doğru olan tek madde 1. Yoğun bir seksüel enerji yayıyorlar doğru ama kesinlikle içi dışı bir değil bunların. Boşuna korkmuyorlar bu kadınlardan. Yalan, hainlik, zehir hepsi bunlarda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir