İşte Kazanıp Aşkta Kaybeden Burçlar!

Astroloji dünyasında hayat her zaman istediğiniz gibi yürümez. İş hayatı dört dörtlük giderken aşkta şansı yaver gitmeyebilir insanın. Ne kadar uğraşsalar da gönül meselelerinde mutlu olamaz bazı burçlar. Başkalarının ilişkilerinin uzaktan seyredip iç çekerler dertli dertli. Bu yalnızlığın veya hayal kırıklığının altında birçok sebep yatar. Kimileri duygularını belli edemediği için adaylarını tek tek uzaklaştırır kendilerinden. Bazıları çok seçici olduğu için kimseyi beğenemez bir türlü. Bir kısım burçlar ise hayatlarının merkezine başka ideallerini oturtur ve aşka zaman bulamaz. Duygu eksikliği gibi bir ortak yönü olan bu burçlar, kendi elleriyle mutsuzluğa hapsolur.

Hırslı ve İşkolik Oğlaklar

Dünyevi kazanımlarla kafayı bozan Oğlaklar, işten güçten başını kaldıramaz. Her zaman kariyerlerine öncelik tanırlar. Terfi eder, üst düzey bir yönetici veya patron olurlar gelecekte. İş yaşamlarında ne kadar başarılı olsalar da daha fazlasını kazanmak için hırslanırlar. Kefenin cebi varmışçasına keselerini doldurur Oğlaklar. Uykusuz geçen geceler, özel hayattan çalınan saatler derken aşka zaman bulamazlar. Hadi biriyle çıkmak istediler diyelim. Ne kadar sıcak olmaya çalışsalar da gülümseyemezler sevgili adaylarına. Duygusuz görünümleriyle onları uzaklaştırırlar kendilerinden. Başka kollara giden bu taliplerinin ardından hüzünle bakarlar. Biriyle çıkabilseler bile, ne ilgili bir sevgili olabilir ne de aşka zaman ayırabilirler. İş yaşamlarındaki başarıyı, gönül meselelerinde tutturamazlar.

Kimseyi Beğenmeyen Başaklar

İşçi ruhlu Başaklar dünyaya gözünü açtığından beri ha bire çalışır. İş disiplinleri yüksek olup planlı programlı çalışırlar. Minimum işlerden maksimum verim sağlayacak yetenektedirler. İşinin ehli ve güvenilir bir personeldir Başaklar. Mükemmeliyetçilikleriyle kusursuz projeler geliştirirler. Bu kadar özveri ve titizlik sonucunda iyi bir kariyer yapar, yüksek gelir elde ederler. Konu aşka gelince ise çuvallarlar. Sevgili seçiminde o kadar basit kusurlara takılırlar ki kimseyi beğenip çıkmazlar. Bu detayları gözlerinde büyütür, aşkın güzelliğini tadamazlar. Zaman içinde eş dost tek tek evlenip mutlu olurken, Başaklar yalnızlığa mahkûm eder kendini. En iyisini bulacağım derken geriye dönüp baktıklarından boş geçen bir ömre tanık olurlar. Aşk dünyaları verimsiz bir tarla gibidir.

Tatmin Olamayan Kovalar

Aşkta kaybedip işte kazanan bir diğer burç olarak Kovaları da gösterebiliriz. Onlar yukarıdaki burçlar kadar kariyer ve hırs odaklı değildir esasında. Parlak zihinleri, yenilikçi ve teknolojik bakış açılarıyla kalifiye bir personel olurlar. Başarı, bir şekilde onları bulur kariyerlerinde. Gönül meselelerinde talibi çoktur Kovaların.  Akıllı, karizmatik ve ukala kişilikleri onlara çekicilik katar. Kendileriyse bu ilgiye karşılık veremezler çoğu kez. Aşk konusunda tatmin olmaları güçtür. Romantizm eksiklikleri ilişkilerinde sorun olur. Karşı tarafın duygusal açlığını doyuramazlar. Birine ilgi duyduklarında sevgilerini belli etmek istemezler. Var olan ilişkileri çoğu kez ilgisizliklerinden biter. Yatakta bir kaplana dönüşmelerini de beklemeyin Kovaların. Ayrıca ne kadar zeki, cool olsalar da kendilerini ve partnerlerini tatmin edemezler ruhsal olarak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir