Issız Bir Adada Yanında Olması Gereken 3 Burç!

Klişedir değil mi? Issız bir adaya düşerken yanına alacağın 3 şey nedir sorusu. Tabii herkesin ihtiyaçları, istekleri farklı fakat değişmeyen bir şey var, o da hayatta kalma savaşı! Yaşama tutunmak için en gerekli olan şeylerin sıralamasının yapılması, ayakta kalmanı sağlayacak temellerin atılması. Peki ıssız bir adada yanında hangi 3 burç olmalı? Tabii bu işin esprisi, bahsedeceğimiz burçlar aslında her zaman hayatının bir köşesinde olmalı.

Kaynak Yönetimi İçin Oğlaklar

Azimli, çalışkan, disiplinli, hedef odaklı, planlı, temkinli ve gerçekçi! Başarıya giden yolda hayatında bir adet Oğlak burcu mutlaka olmalı. Tabii bu ıssız adada da geçerli. Kıt kaynakları yönetme konusunda usta olan Oğlaklar, içinde bulunduğun en kötü durumda bile seni ayakta tutmaya yetecek fikirlere sahip insanlar. Palmiyeden yaptıkları sal ile belki adadan kurtulmanı bile sağlarlar!

Pragmatik Düşünen Başaklar

Analitik, rasyonel ve pragmatik düşünebilen, detaylara önem veren, düzenli, becerikli ve üretken Başaklar. Çantalarındaki aynayla ateş yakar, ağaçtan yaptıkları mızrakla balık tutar, ıssız adada bile bir güzel karnınızı doyururlar. Dışarıdan gelecek tehlikelere karşı tedbirini alır, seni kurda kuşa yem olmaktan kurtarırlar. Belki adanın derinlerinde bir tünel bulup seni özgürlüğüne kavuştururlar!

Her Konuda Fikri Olan İkizler

İnsan ne ile yaşar diye sormuş, Tolstoy’dan yola çıkarak insanın insanla yaşadığı cevabını bulmuştuk. Düşünsene ıssız bir adada ya da bulunduğun herhangi bir ortamda tek başına kaldığını? Bir şekilde başının çaresine bakmış fakat konuşmayı bile unutmuşsun. Yalnızlıktan kafayı yeme noktasına gelmiş, iki lafın belini kıracak hayali karakterler kurmuşsun. Her konuda söyleyecek bir sözü olan, entelektüel birikimiyle aydınlatan, ıssız adada bile dedikodu yapma potansiyeli olan bir İkizlere ihtiyaç duymuşsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.