İşi Gücü Sınırları Esnetmek Olan 5 Burcu Açıklıyoruz!

Kimi insanlar için sınır diye bir şey söz konusu bile değildir. Gündelik hayatlarında onlar için çizilen pek çok sınır vardır. Onlar bu sınırlarla asla mutlu olmazlar, hatta genel anlamda hiçbir sınırdan hoşlanmazlar. O nedenle sınırları ve onları çevreleyen kuralları esnetmek için ellerinden geleni yaparlar. Zodyak’ın bu asi çocukları hangileriymiş öğrenmek ister misin? Hazırsan, gel beraber bakalım!

Bir Türlü Yerinde Duramayan Koç Burcu

Mücadeleci Koç burcu insanına ne yapması gerektiğini kesinlikle söyleyemezsin çünkü bundan hiç hoşlanmaz. O ne istiyorsa onu yapar ve burnunun dikine gider. Kendisine kimsenin müdahale etmesine izin vermez. Tüm coşkusuyla çağlayan bir dere gibidir. Önüne set çekerseniz, üstünden taşar gider. Bencil Koç burcu hayatını idame ettirirken başkalarının düşüncesini kesinlikle sormaz çünkü merak etmez ve kendi gündemine almaz. Ona verilen geri dönüşleri de umursamaz, onlara kafa yormaz.

Kendi Sınırlarını Kendisi Belirleyen İkizler Burcu

Genel olarak çizilen sınırlardan hoşlanmayan bir diğer burç, kesin çizgilerden hoşlanmayan İkizler burcu insanıdır. Bazen kendi hareketlerinden tatmin olmaz ve çizilen sınırların neresinde duracağına karar veremez. Bu bile başlı başına bu sınır işini bozmasına neden olabilir. Onun için sınırların hiçbir önemi yoktur. O yapmak istediğini yapar, gitmek istediği yere gider, esnetmek istediği çizgiyi esnetir. Bunu yaparken kimseye sormaz ya da kimsenin görüşünü kabul etmez.

Özgürlüğüne Düşkün Yay Burcu

Coşkulu Yay burcu insanı da bu içeriğimizde bahsettiğimiz tüm burçlar kadar özgürlüğüne düşkündür ve başkasının onun adına sınır çizmesinden hoşlanmaz. Var olan sınırları kendi dobralığı ile aşındırmaya başlar. Daha sonra girişken haliyle etrafındaki kalpleri yumuşatır ve enerjik olduğu için başarana kadar durmaz. Zaten Yay burcu iyimser ve hevesli insanların mensubu olduğu bir burç olduğu için çevresindeki insanlar onu kalpten severler ve ellerinden geldiğince var olan sınırları esnetmesine yardım ederler.

Bildiğini Okuyan Kova Burcu

Bağımsızlığı için bayrak sallayan burçlardan bir tanesi de bildiğini okuyan Kova burcudur. Özgür ruhlu Kova insanı kafasına bir şey yapmayı koyduysa onu kimse tutamaz. İnat konusunda neredeyse Boğa burcu ile yarışabilecek bir burç olan Kova burcu insanı, zaten kendi mesafesini kendi koyduğu için başkasının ona koyduğu sınırla pek ilgilenmez. Diğerlerinin duygularını çok da anlayamadığı için onlara anlam yükleyip önemsemez.

Sınırlara Düşman Balık Burcu

Ne kendi sınırını yaratabilen ne de başkasının sınırına uymayı becerebilen bir burçtur Balık burcu. Kendi sorumluluklarını bilmediği için kendi ayaklarının üstünde pek duramaz. Kolay etkilendiği için başkalarına aldanır ve onların çizdiği sınırlara da uyamaz. Gerçeklik algısı çok zayıftır, hemen hayallere kapılır. Gerçeklerden kaçmayı seçtiği için, akışta sürüklenir ve nerede tekrar gerçekliğe döneceği kestirilemez.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir