İş Yerinin En Babacan Kişisinin Burcu Ne?

Gün içerisinde, özellikle de iş hayatımızda birbirimizin hatasını kollamaya o kadar alıştık ki, bunları yapmayan biri olduğunda şaşırıyoruz artık. Eskiden belki böyle davrananlar ayıplanırdı, şimdi ise devir değişti. Böyle davranmayanlar, arkadaşını ispiyonlamayanlar, kuyusunu kazmayanlar, göndermeye çalışmayanlar ayıplanıyor. Yine de zamana ve bu çirkin değişime direnerek ayakta kalmaya çalışan, birlikte çalıştığı insanların da haklarını savunan, kimsenin hakkını çalmayan, herkese eşit mesafede duran kibar, içten ve candan insanlar da var! Bu babacan insanlar da aramızda, bizlerle birlikte! Hata yaptığımızda doğrusunu gösteren, kibarlıkla yönlendiren, paramız yoksa karnımızı bile doyurmaktan çekinmeyen bu insanların çoğalması dileğiyle içeriğimize başlıyoruz. İş yerlerimizde bizimle birlikte çalışan bu kanatsız meleklerin, bu babacan kişilerin burçları nelerdir? Bu kez de bunu merak ettik. Hazırsan gel beraber inceleyelim!

Uysal Boğa Burçları

Boğa burçları sabit karakterleri, dingin doğaları ve uysal davranışları ile bulundukları iş yerinin adeta can simidi olmuşlardır. Herkes çalışmaktan kaçar, oturduğu yerden paranın gelmesini beklerken, Boğa burçları gerçekçidir ve ayakları yere basar. Başkalarının da ayakları yere basın isterler. Bu nedenle ayakları üzerinde duramadığını düşündükleri çalışma arkadaşları varsa onları ayakta tutabilmek için elinden geleni yaparlar. İnsanları cesaretlendirmekten kaçınmazlar.

Üstümüzdeki Gizli El Yengeç Burçları

Yengeç burçlarının anaçlığını artık hepimiz biliyoruz. Sahiplendiği herkes ve her şey için elinden geleni yapan Yengeç burçları, bu huyundan iş yerinde de vazgeçmez. Kimi insanlar iş yerini öylesine gittikleri bir yer olarak görürken, Yengeç burçları iş yerlerini ikinci evleri olarak görürler. Bu nedenle içindeki huzur onlar için çok önemlidir. Birlikte çalıştıkları herkesi korur ve kollarlar. Dışarıdan gelebilecek bütün tehlikelere karşı onlar için kalkan olurlar.

Fedakâr Başak Burçları

Başak burcu insanları takıntılı ve mükemmeliyetçi olmanın dışında fedakâr ve verici insanlardır. Ellerini sürdükleri şeyin mükemmel olmasını isterler. Kendi başına da titiz ve detaycı bir şekilde çalışıp çok iyi işler çıkaran Başak burçları, bunu tüm iş arkadaşlarına bulaştırmaya çalışırlar.  Dolayısıyla iş yerinden çıkan ürünlerin de mükemmel olmasını, insanlar tarafından markalarının bilinmesini isterler. Bu nedenle bu işi birlikte yaptıkları personelinin iyi işler çıkarması için tüm ihtiyaçlarını gidermeye çalışırlar.

Doğuştan Lider Aslan Burçları

Aslan burçları iş hayatlarında da kendilerinden sık sık söz ettiren insanlardır. Bütün liderlik vasıflarına sahiplerdir. Hem sıcakkanlı, hem otoriter insanlardır. Bu nedenle de birlikte çalıştığı insanların hem saygısını hem de sevgilerini kazanmaları çok uzun sürmez. Ayrıca Aslan burçları aynı zamanda cömert insanlardır. Elleri her daim açıktır. Birinin bir derdi mi var, çözmek için Aslan burcu orada, birinin morali mi bozuk tahmin edin onu yemeğe çıkarıp kafasını dağıtan iş arkadaşları kim? Tabii ki Aslan burçları!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir