İşi ve Aşkı Birbirine Karıştırabilecek Burçlar!

 Astroloji dünyasında bir adet kalbi olan herkes gönül meselelerine dalabilir. İş yeri gibi insanların uzun süre bir arada çalıştığı ortamlarda yakınlaşma daha kolay olur. Her burç şirket içinde ufak tefek flörtler yaşayabilir. Özellikle bazı burçlar var ki duygusal yapılarının etkisiyle kendilerini aşka fena kaptırır. Kurlaşmalar bir süre sonra büyük aşklara dönüşebilir. Böylesine romantizm büyüsüne en fazla kapılan burçları su grubunda görüyoruz.

Hayalperest Balıklar

Bu dünyanın dışında bir havası vardır Balıkların. Hayalci ve gerçeklerden uzak kişiler olup düşledikleri masalı yaşamak isterler. Romantik ve aşırı duygusal olurlar. İçlerini titreten birine kendilerini çabuk kaptırır ve duygularına hâkim olamazlar. İş ve aşkı birbirine en fazla karıştıran burç olarak gösterilebilirler. İnsanların kendilerine olan sıcak davranışlarını yanlış yorumlayabilirler. Kariyer hırsları olmadığı için iş yaşamında stratejik ve temkinli davranmazlar. Duygularının akışına bırakırlar kendilerini. Şirkette yakınlaştıkları kişinin pozisyonunu önemsemezler. Çalışmayı pek sevmedikleri halde aşık olduklarında iş yerine koşa koşa gider Balıklar. Platonik olarak sevdikleri veya flört ettikleri personele hülyalı hülyalı bakarken işleri aksatabilir veya hata yapabilirler. Onlara gelip geçici hevesle yaklaşmaz, ömürlük bir birliktelik hayali kurarlar. Bazen bu dalgın halleri ve aksaklıklar yüzünden işlerini kaybedebilirler.

Romantik Yengeçler

Zaman ve mekan ne olursa olsun duygularının izinden giden bir diğer burç da Yengeçlerdir. Çekingen olmalarından mütevellit işyeri aşklarında ilk adımı atmazlar. Birliktelikleri başlayınca son derece ilgili bir sevgili olurlar. Flörtlerine anne/baba şefkati gösterirler. Onlara pastalar, kurabiyeler taşımaktan geri durmazlar. Karşı taraftan da aynı ilgiyi beklerler. İşyerinde bu derece yakın davranmaları göze batar. Flörtlerinin bununla ilgili mesafeli tavrına alınırlar. Sevgilisiyle ast/üst ilişkileri varsa yapılan işlere duygularını karıştırırlar. Pasif agresif tavırlarını onlara da yansıtırlar. Bazen bir ekip olduklarını ve iş ortamında olduklarını unutup kendileri için çifte standart bekleyebilirler. Şirket içi tartışmalarda taraflı davranarak flörtlerinin arkasında durur Yengeçler. Bazı meselelere tamamen duygusal yaklaşıp sorunlara kulaklarını tıkarlar. Tüm bu profesyonellikten uzak tavırları ilişkilerini çıkmaza sokabilir. Mutlu son için evliliğe karar verip, çiftten biri düğün sonrası işten ayrılınca krizler aşılabilir.

Tutkulu Akrepler

Su grubu üyesi olarak kalbinin sesine kulak verir Akrepler ancak otokontrollü davranırlar. İş yapıkları kişilerle kolay yakınlaşabilirler. Derin kişiliklerinden ötürü yüzeysel bir flört değil tutkulu aşklar yaşarlar. Yasak olan her şeye zaafları vardır. Yanlış adaylarla ciddi beraberlikler yaşamaları da mümkün. Hem ruhsal hem de bedensel olarak tatmin olmak isterler. Bazen istemsiz de olsa yasak bir aşkın içinde bulabilirler kendilerini. Işığa uçan pervaneler gibi savrulurlar. Tutkuları için yanmaya razı olurlar. Birlikteliklerini gizleyebilir içlerinde fırtınalar kopsa da çevreye yansıtmayabilirler. İş ve aşkın bir arada yürümeyeceğini genelde karşı taraf kabullenir. Akrepler için aşktan vazgeçiş kolay olmaz. İlişkiyi takıntı yapıp ayrılığı reddederler. Karşılıksız beklentileri ve arzuları acı verici bir noktaya gelince istifa edip bu kötü deneyimden zarar gören taraf olurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.