İnternet Aşklarının Kahramanları: İkizler Burcu İnsanları

Görücü usulüdür, muhallebicilerde buluşmaktır eskide kaldı artık. Tabii izdivaç programlarını saymazsak. Peki nasıl tanışıyor bu insanlar? Nasıl birbirlerini buluyor, mutlu bir beraberliğe giden ilk adımı nerede atıyorlar? Cevap aslında basit: Sayısız arkadaşlık uygulamaları, tek gecelik aşk aplikasyonları. Tabii şansınız varsa iyi birine denk gelebilir, ilişkiye yönelik adımlar da atabilirsiniz.

Konumuz: İnternet aşkları, sanal alem aşıkları! Kimlerden mi bahsediyoruz? Herkese mavi boncuk dağıtan İkizler burcundan. 7/24 flört etme potansiyelini sahip sosyal medya canavarlarından. Keskin zekaları ve kıvrak dilleriyle flört adayının başını döndüren bu arkadaşlar, çapkınlığın kitabını yazarlar. Entelektüel birikimlerini sonuna kadar kullanıp çok yönlü yapılarıyla karşısındaki kişiyle anlaşmakta hiç zorlanmazlar. Uzun ilişkiden kaçar, sanal alem aşklarına kapılarını sonuna kadar açarlar. Herkese yeşil ışık yakarak tek gecelik ilişki listesindeki isimleri günbegün arttırırlar.

İlişkide duygu ya da tutku aramayan İkizler burcu insanını etkileyecek şey ise ne para, ne güzellik ne de mükemmel bir kariyer. Onları sadece seçtiğiniz kelimelerle, kullandığınız cümlelerle etkileyebilir, zihinlerinde ancak ağzınızdan çıkan sözlerle yer edebilirsiniz. Ancak çabuk karar değiştiren, kararsız ve değişken İkizler’i ne kadar elinizde tutabilirsiniz, orası ayrı bir konu. Çünkü yerinde duramayan İkizler burcu insanları, hayatlarında her daim hareket, yenilik ister; hiçbir konuda derinleşemez, kesin çizgilerin yakınından bile geçmezler! Gece gündüz demeden DM’den yürür, Tinder’da yeni insanlarla eşleşirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.