Instagram’da 2019 Yazını Renklendiren Ünlüler ve Burçları 

Herkes gibi ünlüler de sosyal medyaya zamanını büyük bir kısmını ayırıyor. Özellikle meslekleri için reklam platformu olarak gördükleri Instagram’ı daha fazla tercih ediyorlar. Bu sayede hayranları da ünlülerle ilgili merak ettikleri detaylara ulaşıyor. Yaz aylarında daha canlı fotoğrafların ortaya çıktığı sitede belli ünlüler öne çıkıyor. 2019 yazını renklendiren kadın ünlüleri ve burç özelliklerini inceledik.

Ajda Pekkan (Kova)

Şüphesiz bu yazın en çok konuşulan ünlülerden biri Ajda Pekkan oldu. İlerleyen yaşına rağmen “zamansız kadın” diye nitelenen ünlü sanatçı, enerjisiyle herkesi imrendirdi. Sadece estetiklerle değil pozitif ve yaşama sıkı sıkıya bağlı kişiliğiyle daha genç ve dinamik bir tablo çizdi. Giyim tarzı ve özgünlüğüyle her döneme ayak uydurmasının sırrı Kova burcu familyasından olmasıdır. Süperstar olmanın sorumluluğuyla kibarlığına rağmen mesafesini her zaman korumayı sürdürdü. Yaz başında bir dondurma firmasıyla yaptığı anlaşma ile dikkat çekti. Mert Alaş’ın çektiği kampanya fotoğrafları hayranlık uyandırdı. Kova kadınının orijinalliğiyle her dönem farklı projelerle karşımıza çıktı. Instagram’da paylaştığı konser fotoğraflarındaki dansları, zarafeti, sıra dışı giysileriyle kendisini eleştiren hanımlarda bile gizli hayranlık uyandırdı.

Hande Erçel (Yay)

Son dönemin popüler oyuncularından Hande Erçel her adımıyla medyada yer buluyor. Güzel oyuncu iş yaşamındaki projeleri ve özel yaşamıyla hayranları tarafından çok sıkı takip ediliyor. Gizli çıktığı gezilerde bile takipçilerinin objektiflerine yakalanıyor. Yay burcu kadını olarak neşeli ve enerjik yapısıyla biliniyor. Seyahat etmeye olan tutkusuyla bazen egzotik coğrafyaları, bazense Avrupa ülkelerini geziyor. Aktif bir Instagram kullanıcısı olan Hande 10 milyon takipçisiyle dünya starlarına yaklaşıyor. Bu kadar çok insanın ilgiyle takip ettiği bir yıldız olarak hesabını marka gibi kullanıyor. Çok sayıda reklam aldığı sosyal medyada dergi çekimi, dizi, tv reklamı, ücretli ortaklık, sponsor paylaşımları yapıyor. Ortaya birbirinden renkli ve kaliteli çıkıyor. Yay burcunun iyimserliğiyle, poz verirken yüzünde gülümsemesi eksik olmuyor.

Deren Talu (Akrep)

Ünlü sunucu ve şarkıcı Defne Samyeli’nin kızları da en az kendisi kadar popüler oldu. Modellik ve oyunculuk yapan büyük kızı Deren Talu, Instagram’ın en beğenilen ünlüleri arasına girdi. Uzun boyu ve muhteşem fiziğiyle her giydiğini üzerine yakıştırıyor. Ne de olsa Akrep burcunun feminenliğini ve çekiciliğini taşıyor. Ünlü bir annenin kızı olmanın avantajlarını iyi değerlendirip kariyerini yavaş yavaş tırmanıyor. Genç yaşına rağmen ağırbaşlı ve olgun tavırlarıyla dikkat çeken Deren,  burcunun sessiz kimyasını gösteriyor. Sosyal medyada fotoğraflarına yapılan olumsuz eleştiriler üzerinden polemiklere girmeyip otokontrolünü koruyor. Instagram hesabından modellik ve reklam projelerine ve gezilerine ilişkin fotoğraflar paylaşıyor. Takipçilerinin çok beğendiği bu kareler magazin medyasında da sıkça yer bulurken, Deren’in popülaritesini de artırıyor.

Deniz Akkaya (Aslan)

Mesleğinde 20 yılı geride bırakan sunucu-model Deniz Akkaya fit vücudunu korumayı başarıyor. Aslan burcu kadınının yaşam enerjisini her anlamda yansıtan ünlü modelin aktif, renkli ve sosyal bir yaşamı var. Televizyon programlarının yanı sıra modellik kariyerini de aynı tempoya sürdürüyor. Fit bir vücut için sürekli spor yapan Deniz Akkaya, kas yaptığı fiziğiyle emeğinin karşılığını alıyor. Aslan burcu kadınını ihtişamını yer yönüyle yansıtan ünlü modelin Instagram fotoğrafları çok iddialı görünüyor. Usta fotoğrafçıların elinden çıkan, markalar için verdiği pozlar, onun profesyonelliğini de ortaya koyuyor. Aldığı iltifatlar onu gururlandırırken burcunun tahammülsüzlüğüyle olumsuz eleştirilere sessiz kalamıyor. Zaman zaman kızını da projelerine dahil eden Akkaya bu yazın en başarılı ve nitelikli pozlarına imza attı.

Burcu Esmersoy (Terazi)

Sunucu ve model burcu Burcu Esmersoy, güzelliği ve iş disiplini ile popülaritesini kaybetmiyor. Bir Terazi kadını olarak dış görünümüne çok önem veriyor. Gençliğini muhafaza etmek için güzellik salonlarını sık sık aşındırırken beslenmesine de dikkat ediyor. Instagram sayfası çok beğenilen Esmersoy Terazi kadınının estetik yeteneğiyle, ne gibi fotoğraflar paylaşacağını iyi biliyor. Burcunun nezaketiyle takipçilerinin sorularına cevap vermeyi ihmal etmiyor. Gelen olumsuz yorumlar içinse huzurunu bozmuyor. Çok sayıda reklam anlaşması yapan Esmersoy, gelirinin önemli bir kısmını bu yolla elde ediyor. İnce fiziğiyle moda markalarının aranan yüzü olurken fotojenikliğiyle mükemmel pozlar veriyor. Sosyalliğiyle bilinen ünlü sunucu, bir blogger gibi seyahat ederken gittiği yerlerin çarpıcı fotoğraflarını da Instagram’da paylaşıyor.

Bensu Soral (Koç)

Dizi sektörünün genç oyuncularından Bensu Soral son 1-2 yılda kariyerinde büyük bir çıkış yaptı. Çalıştığı projelerinin başarılı olmasıyla şöhreti arttı. Koç kadını olan genç oyuncu, burcunun çocuksuluğunu ve coşkusunu yansıtıyor. Girişken ve hırslı karakteriyle her işin üstesinden kolayca kalkarken oyunculukta da amatörlüğünü üzerinden atıyor. Aktristliğin yanı sıra güzelliğinin ve fotojenikliğinin avantajıyla markalar için fotomodellik de yapıyor. Büyük reklam kampanyalarında sıkça gördüğümüz Bensu, Instagram fotoğraflarıyla yaza damga vurdu. Beğenilen bir stili olan oyuncu Koç kadınının sportifliğini yansıtan rahat ve şık giysileri tercih ediyor. 3 milyondan fazla takipçisiyle iş birliği yaptığı firmaların da yüzünü güldürdü.

Meryem Uzerli (Aslan)

Ekranların kendine has güzelliği olan ünlülerinden Meryem Uzerli uluslararası bir şöhrete sahip. Türkiye, Balkanlar, Avrupa ve Arap ülkelerinde hatırı sayılır bir şöhret yakalayan ünlü oyuncu, ülkemizde de çok seviliyor. Güzelliğine düşkün birçok Aslan burcu kadını gibi dış görünümüne dikkat ediyor. Zaman zaman yüzüne estetik müdahaleler yaptırdığı basına yansıyor. Göze hitap eden bir meslek icra etiği için kıyafetlerini de özenle seçiyor. Renkli, gösterişli, dekolte ve şık kombinler oluşturuyor. Eğlenceli bir Aslan burcu kadını olarak Instagram’ı aktif bir şekilde kullanıyor. İşi gereği sık sık reklam kampanyaları, moda çekimleri, festivaller ve etkinlikler için o ülkeden o ülkeye uçuyor. Bu yoğun programları doğrultusunda ilgi çekici fotoğraflarını da paylaşmayı unutmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.