İnatçı Boğaların Gönlünü Alacağınız Jestler 

Sabit fikirli ve inatçı burçlar arasında Boğalar öne çıkar. Alışkanlıklarını ve ön yargılarını kırmakta zorlanırlar. Kararlarına sıkı sıkıya bağlı olup kolay kolay yumuşamazlar. İlişkilerinden kolay vazgeçmezler ancak kesin ayrılık kararı almışlarsa onları fikrinden döndürmek zordur. Boğaların inadını kırmak için onlara maddi yönü ağır basan jestler yapmalısınız. Lüks hediyeler veya konforlu bir tatil, etkileyici sürprizler Boğaları cezbeder.

Chamonix’te Kayak Tatili

Dünyanın en iyi kayak merkezleri arasında Fransa’nın Mont Blanc Dağı eteklerindeki Chamonix yer alır. Çok yönlü bir kış tatili niteliği taşıyan ünlü merkezdeki kafeler, restoranlar ve barlar parmak ısırtır. Avrupa sosyetesinin yoğun ilgi gösterdiği bu kayak merkezi özellikle İsviçre ve İtalya’dan çok fazla turist ağırlar. Keyfine düşkün Boğa burçları için daha ideal bir kayak tesisi düşünülemez. Bu muhteşem bölgenin restoranlarında enfes yemekleri tadıp, kayak sonrası sıcak şaraplarını yudumladıklarında küslüklerini unutur Boğalar.

Christian Louboutin Ayakkabı

Giyim kuşam söz konusuysa en kaliteli markalara yönelirler. Eşyalarının uzun süre giyecekleri kadar kaliteli ve dayanıklı olmasını isterler. Gelişmiş estetik yönlerinden ötürü kullandıkları ürünlerin şıklığına, zarifliğine de önem verirler. Ayakkabı tercihinde klasik bir zevkleri vardır. Topuklu, stiletto, uzun çizme gibi modellere gardıroplarında sıkça yer verirler. Boğa burçlarının gönlünü almak için onlara değeri yüksek bir ayakkabı hediye edebilirsiniz. Christian Louboutin markasının koleksiyonlarından seçeceğininiz zarif parçalara bayılacaklardır.

Hermes Marka Çanta

Lüks eşyalara gözlerini kamaşan Boğalar kullandıkları markaları sergilemekten hoşlanır. Başkalarında kendilerininkinden daha pahalı bir ürün görürlerse, onlara imrenir ve daha iyisini almaya çalışırlar. Çanta tercihlerinde öncelikleri nitelikli bir marka belirlemek, sonrasında ise estetik olarak zevklerine hitap eden bir ürün almaktır. Boğa burçlarına Hermes marka bir çanta aldığınız takdirde, o inatlarını kırmayı başarırsınız. Model seçmeden önce genel olarak kullandıkları parçaların stilini bir gözden geçirmelisiniz. Çantanın üzerinde markanın logosu bulunursa daha çok hoşlarına gider ve dosta düşmana nispet yaparlar.

Coachella Festivali’ne Bilet

Boğa burçlarının sosyal hayatı daha çok ev içi aktivitelerle geçer. Dışarıya fazla çıkmasalar da yemeğin, içkinin, konforun olduğu etkinliklere zaman zaman katılırlar. Dünyanın dört bir yanından turistlerin rağbet gösterdiği Coachella Müzik Festivali’ne hayır diyemezler mesela. Boğalara sürpriz yapmak suretiyle alacağınız biletlerle onların asık yüzünü gülümsetebilirsiniz. Bu etkinliğin kültürel bir yönü de bulunur. Seyircilerin giydiği birbirinden ilginç kostümler ve mekandaki bienal eserlerini anımsatan maketler ortamı renklendirir.

Sinema Salonunu Kapatmak

Zodyak’ın sanata her zaman göz kırpan burçlarından olan Boğaların görsel sanatlara ilgisi yüksektir. Mesleki olarak bu sektörlerde her zaman yer alamasalar bile sadık bir film izleyicisidirler. Bu büyülü sanatın yapımlarını, daha etkileyici bir tatta izlemek için vizyon filmlerini takip eder ve sinemaya sıkça giderler. İşte size bir fırsat! Lüksün sanatla buluştuğu konforlu bir sinema salonunu kapatarak Boğaları heyecanlandırın. Romantik bir filmden bilet seçerek aranızdaki buzları daha kolay eritirsiniz. Böylesine değer verildiğini bilmek Boğaların ruhunu okşar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir