İlk Dakikada Anlaşılan 4 Kişisel Özellik Hangi Burçlarda Daha Belirgin?

Ben adamı gözünden tanırım! Ya siz? Tanıştığınız insanların kumaşını anında seçebilir, IQ seviyesini ölçebilir misiniz? Veya karşınızdakinin hangi özelliğini hemen algılayabilirsiniz? Kaşından gözünden karakter analizi yapabilir misiniz? Peki ya burcunuz sahip olduğu nitelikleriniz? İşte karşınızda ilk dakikada kişiliğinizi ele veren 6 burcun özelliği!

Güvenilirlik

Ses tonundan, duruşundan, oturuşundan… Eğer kararlı, soğukkanlı bir Boğaysanız, saniyenin onda biri kadar güvenilir olduğunu karşı tarafa hiç çaba sarf etmeden anlatırsınız. Verdiğiniz sözün arkasında durur, bir an olsun gerçekten ayrılmaz, sonuna kadar sebatkarsınız.

Zeka

Hızlı düşünüyor, aklından geçeni hemen dile döküyorsunuz. Entelektüel tavrınızla tüm bakışları üzerinize topluyor, iletişimi güçlü İkizler gibi zekanızla ön plana çıkıyorsunuz. E çevrenizden kaçmıyor, bütün insanlar bir anda üstüne çullanıyor doğal olarak. Alışın böyle şeylere.

Oğlak Burcu - Başarı

Başarı

Siz dünyaya başarılı olmak için gelmişsiniz. Hatta hırslı Oğlaklar gibi bunu ilk dakikadan göstermekle bilinirsiniz. Gözünüzdeki ışık, azimli tavırlarınız, planlı yaşantınız, jilet gibi takımınız, hedef odaklı çalışmalarınız… Hepsi bir bedende toplanmış, insanların bütün dikkatini üstünüzde toplamanızı sağlamış.

Aslan Burcu - Sosyal Statü

Sosyal Statü

İsterseniz çuval giyin, iki tur atmanız bile yeterli kendinizi belli etmeniz için. Ne kadar cömert biri olduğunuzdan ise bahsetmeye gerek bile yok. Kralı gelse sizin yanınızda ezilir büzülür, bacak bacak üstüne atmak için bile iki kere düşünür. E kolay değil öyle birinci sınıf bir Aslan olmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.