İlk Buluşmada Seni En İyi Yansıtan Renkler Nelerdir?

Gözümüzü açtığımız günden beri renklere aşınayız. Elbette doğar doğmaz renkleri görmedik ve tanımadık ama doğum haritamıza doğduğumuz saat düştüğünden beri her birimizin bir rengi var. Ve o renk ister inan ister inanma senin en özel günlerinde, en önemli anlarında ya da en zor zamanlarında bir şekilde enerjisi ile sana iyi gelen bir renk. Çünkü renklerin insan psikolojisine göre bir anlamı var. Bu anlam astroloji ile birleştiğindeyse eğer doğru rengini bulursan o rengi üzerinde taşıdığında sana verdiği enerji ile inan bize hayatının o günü iyi geçecek. Hatta olumsuzluk yaşadığın günlerde bile sana umut vereceğine eminiz.

Astroloji olarak burçların rengi ve hatta birden fazla renkleri olduğunu biliyor olabilirsin. Bilmediğin şeyse burcuna göre ilk buluşmada tercih etmen gereken renk. Unutma markaların bile logolarını seçerken renklerin anlamlarını araştırarak karar verdiği bir dünyada sen de kendi rengine göre giyin bak neler olacak izle sonra.

Unutmadan belirmek isteriz ki burçların renklerine göre stil görselleri araştırdığımızda her rengi dolabına itina ile katan bir ünlü ile karşılaştık. Onun dolabının zenginliğinin farkındaydık ama her rengi muhteşem bir şekilde stiline yansıttığını bilmiyorduk. Bahsettiğimiz kişi eski şarkıcı son 10 yıldır modacı unvanlı ve bazılarına göre stil ikonu bize göre renklerin fatihi Victoria Beckham. Sen de kendi stiline rengini uyarlarken onun neler giydiğine göz atmadan hareket etme.

Bu kadar girişten sonra burcunun rengine göre ilk buluşmada seni en iyi yansıtan rengi merak ediyorsan hazırsın demektir. Hazırsan da başlıyoruz…

Koç Burcu Kadınına Kırmızı Yakışır

Coşkunun, canlı hayatın, cesaretin ve heyecanın rengidir kırmızı. Koç burcu kadının hareketli yaşamının da odak noktasıdır. Kırmızıyı giymek de hem cesaret hem de özgüven gerektirir. Eh, sen de her ikisi de olduğuna göre zorluk çekmeyeceksin. Tek yapman gereken şey dozunda kırmızı ile ilk buluşmaya gitmek. Romantik bir buluşma ise kırmızıyı aksesuarlarda kullanmalısın. Rahat bir buluşmada kazak, pantolon ya da şapkada tercih edebilirsin. Gerçekten özel bir gece ise kırmızı bir elbise ile iş çıkışı buluşması ise de kırmızı ceket ile geceye katılabilirsin.

Boğa Burcu Kadınının Rengi Orman Yeşili

Doğaya aşık bir kadının rengi hiç tartışmasız yeşildir. Bu kadın Boğa burcu ise o yeşil orman yeşiline döner. Aynı zamanda güveninde rengi olan yeşil renk Boğa kadınlarının üzerinde daha da bir koyulaşarak dingin bir havaya bürünmeni de sağlar. Eğer romantik gece planlıyorsan pilili etek ya da elbise, seksi geceler için kürk, sinema gecesi için şapka, klas bir caz kulüp ya da lüks akşam yemeği için takım elbise ya da bluz tercih edebilirsin. Yeşil giyme modunda değilsen sadece çantan orman yeşil olsun yeter. İnan bize orman yeşili senin rengin ve gecen harika geçecek.

Işık Saçan Turuncu ile İkizler Burcu Kadını

Çeşitliliği seven, yeniliklere açık ve her konuda esnek yapısı ile ışık satan İkizler burcu güneşin en güzel rengini uğurlu rengi olarak seçti. Turuncu renginin bitmek bilmeyen bir enerjisi vardır. En kötü günde bile insanın içine ışık saçar. Tıpkı güneşli havalarda olduğu gibi. İkizler burcu etrafa karşı da böyledir. Tabii bazı günler bu ışığı kendi için de saçması gerekebilir. İlk buluşmada bu bahsettiğimiz günlerden biridir. O halde İkizler burcu kadını ilk buluşma için pantolon, ceket, fular, çanta, ayakkabı ya da kemer ruh haline göre hangisini istersen seçebilirsin.

Yengeç Burcu Kadını Saf Beyaz ile Etkileyecek

Geleneklerine ve ailesine düşkün olan Yengeç burcu kadını saflığın ve temizliğin rengini uğurlu rengi olarak alıyor. Beyaz renk bizde hoşgörülü ve şefkatli olmanın rengi. Tıpkı anaç Yengeç burcu kadınları gibi. Bu nedenle buluşma rengin beyaz olmalı. Fakat beyaz riskli bir renktir. Giymek biraz özveri ister ve fazla renk ile karıştırılmaması gerekir ki dikkatler dağılmasın. Elbise, etek, pantolon, bluz, takım elbise ya da ceket. Ne istersen giyebilirsin ama ya yalnız beyaz ya da en fazla siyah ile kombine etmelisin. Tabii sadece ilk buluşmada yaratmak istediğin etki için geçerli bu öneri. Diğer günler ve diğer renkler birlikte giyilmekte özgürsün.

Aslan Kadının İhtişamı Işıltı ile Parıldayacak

Altın sarısı gösterişli ve görkemli Aslan kadının rengi. O etkileyici olmayı, lider olmayı, özgüvenli durmayı, baskın kişiliğini çok seviyor. Bunların hepsi bir renkte toplansa da o renk kesinlikle altın sarısı olurdu. Hatta ona ışıltılı sarı desek daha doğru olur. Aslan burcu kadınına altın rengini hangi parçada kullanacağını söylemeyeceğiz çünkü biz ne dersek diyelim o abartacaktır. O yüzden sen Aslansın ve işini bilirsin. Fazla abartma yeter diyoruz…

Toprak Tonlarında Başak Burcu Kadını

Minimal ve sade Başak burcu kadınları ilk buluşmada da en zarif ve alçakgönüllü bir tercih yapacaktır. Oldukça titiz ve tedbirli Başak kadınları için ilk buluşmada tercih edecekleri kıyafet risksiz bir seçim olması gerektiği için tek bir ton giymeyi tercih eder. O da bej rengin bir açığı ya da bir koyusu olmalıdır. Nereye gidersen git bu rengi toprak tonlarında bir makyaj ile tercih etmeni öneriyoruz.

Terazi Burcu Kadını Mavi Sever

Terazi burcu kadınları uyumlu, zarif, sakin, zevkli ve çekicidir ki bu sıfatların hepsi mavi rengi yansıtır. Açık mavinin barışçıl ve uzlaşmacı bir renk olduğunu baktıkça insanın içini açtığını söylesek yanılmayız. Çünkü ne zaman bir dinlenme alanında bulunsak o yerin mavi renklerde olduğunu görebiliriz. İşte bu nedenle Terazi kadınları da mavinin gücünden yararlanmalı ve içindeki sakinlik ile huzuru ilk buluşmada müstakbel sevgilisine yansıtmalı.

Akrep Burcu Kadını Gücünü Siyahtan Alır

Seksi ve gizemli Akrep burcu kadının rengi hiç tartışmasız siyahtır. O siyahın gücünden güç alır ve yoğun duygularını siyah renge gömerek ketum tarafını ortaya çıkarır. Ayrıca dışa dönük bir insan olmadığı için ve uçlarda yaşadığı için siyah onun güvenli alanıdır. Eh, ilk buluşmada da asla siyahtan vazgeçmez. Vazgeçmemelidir de çünkü siyah ile güçlü ve tutkulu olduğu kadar gizemli bir duruş da sergiler. Bu da karşı cins üzerindeki en büyük kozlarından biridir. İlk buluşmada siyah giyerken sadece siyah ya da beyaz ile kombine etmelisin. Siyah ve kırmızı ikilisinden de vamp bir hava yaratarak potansiyel sevgili adayını kaçırmamak için uzak durmanı tavsiye ediyoruz.

Yay Burcu Kadını Ametist Taşı Renginde  

Yay burcu kadının enerjik yapısını ve dobralığını dizginleyen taş ametist onun tüm hayatı için en önemli günlerinde yanında bulundurması gereken uğurlu taşıdır. O yüzden biz Yay burcu kadınlarına ametist taşının renginde ilk buluşmaya gitmesini öneriyoruz. Çünkü ametist rengi senin fazla hevesli görünümünü dizginleyerek sakin bir havaya bürünmeni sağlayacaktır. Böylece abartılı görünmekten kurtulacaksın. Koyu renk ya da bir ton açığı idealdir. Genelde tek parça ile geceye katılmanı önersek de birkaç tonu aynı anda tercih edebilirisin.

Olgun Oğlak Burcu Kadını Koyu Kahve Tonunda

Olgun ve saygınlığı önemseyen Oğlak burcu kadını risk almaz ve her daim ağır başlı ve hedef odaklı bir duruş sergiler. Bu iş hayatı için de aşk hayatı içinde böyledir. O nedenle duruşu hep dimdiktir Oğlak burcu kadınlarının. Ne siyah gibi çok koyu ne de beyaz gibi açık renk. Gri gibi arada değil net bir renkti onların ki. O da koyu kahverengidir. Sen sen ol Oğlak kadını koyu kahverengi rengini dolabının baş tacı yap.

Kova Burcu Kadını Kobalt Mavinin İzinde

Ne mavi ne de mor, ikisinin birleşimi de değil ama ikisinden de bir parça sanki. Karmaşık bir renk aslında mavinin ve morun pigmentlerinden oluşan kobalt mavi rengi. Tıpkı hem sıra dışı hem de ilkeli olan Kova kadını gibi. Bazen bireysel bazen egosuz ama hep aynı kişi. Farklı, açık fikirli ve entelektüel. Mavinin dinginliğini ardına alan fakat morun cesareti ile hareket eden bir kobalt mavi. Kova kadınları gerçekten stil konusunda ne yapacaklarını bilir. Tek yapmaları gereken ilk buluşmada kobalt maviye şans vermek. Gerisi tereyağından kıl çekmek…

Balık Burcu Kadını Romantik Turkuaz

Tedavi edici özelliği bulunan turkuaz renginin şefkatli, sezgileri güçlü ve fedakar Balık burcu kadının rengi olmasına hiç şaşırmadık. Romantik ve naif duygularının hayatını yönetmesine izin veren Balık burcu kadınları turkuaz ile hem daha iyi hissedecek hem de hoşgörülü yapısını arttıracaktır. Ayrıca turkuaz yaratıcı yanını da ortaya çıkaracağı için ilk buluşmada en ideal rengindir.

Tamamlayıcı rengi ise kırmızıdır. O yüzden beyaz ya da mavi ile kombine etmek istemez ve biraz da cesaretli olursan kırmızı renk ile birlikte kullanmanı öneriyoruz.

Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.