İlk Buluşmada Kılı Kırk Yaran Burçlar!

Hayat yolculuğunda hoşlandığımız ya da hoşlanabilme potansiyelimiz olan biriyle buluşmak çok heyecan verici olsa da birçok yönüyle aslında bir tür de dramdır. Ne giyeceğim, nasıl davranacağım, ne diyeceğim gibi bir çok sorunsalın arasında buluşmanın iyi geçeceğinden de emin olamamak başlı başına bir panik atak sebebidir. Hele bir de karşımızdaki adam tam bir hayal kırıklığı olursa ve hata aramak için uğraşırsa o zaman cehennem azabı gibi bir buluşma geçirmek hiç kaçınılmaz. Tabii ki ilk buluşmaya giderken heyecanınız zirvede hayalleriniz sapasağlam olsun ancak bizden tavsiye buluşmaya gitmeden önce “üzümün çöpü, armudun sapı” diyen bu burçlara dikkat edin ve önleminizi alın.

Keşfetme Meraklısı Kova Burcu

Bir Kova burcu ile buluşmaya gidiyorsan, dikkatli olman gerektiğini söylemeliyiz. Kova burcunun içgüdüsel olarak farklılıklara olan ilgisi, senin de bilinmeyen yönlerini keşfedecek kapılar açabilir. Bu süreçte seninle ilgili herkesten daha farklı şeyler keşfetmeye çalışacaktır. Haliyle bu durumda senin ona gerçekten uygun olup olmadığını görebilmesi için bir sınavdır. Yani dışarıdan aslından çok eğlenceli ve umursamaz biri gibi gözükse de Kova burcu, içinden ilk buluşmada artıları eksileri hesaplayan bir muhasebeci barındırır.  Aman dikkatli ol!

Titiz ve Detaycı Başak Burcu

Eğer bir Başak burcuyla buluşmaya gidiyorsanız öncelikle belirtelim ki dış görünüşünden asla taviz verme! Sanki bir iş görüşmesine gidiyormuşçasına en ütülü ve temiz giysilerini giymeye özen göster. Öncelikle titizliğine dikkat edecek olan Başak burcu, tırnak mendil kontrolü yapıyormuşçasına seni inceleyecektir.  Ardından dakikliğin, sohbet konuların, hesabı ödeme şekli gibi farklı gündem maddeleri de vardır. Yine de bu bakış açısını sana net bir şekilde yansıtmayacağından emin olabilirsin. Zira seni bir daha aramazsa ya da mesajlarına cevap vermezse, tshirtünü bir kontrol etmeni öneririz. Muhtemelen üstünde minik bir leke oluşmuştur.

Çok Zor Beğenmeyi Marifet Sanan Aslan Burcu

Özünde çok spontane hareket eden Koç burcu,  ilk buluşmada karşısındakinin ona uygun olup olmadığını keşfetmek için birçok detaya dikkat edecektir. Aslında ben merkezci bakış açısı nedeniyle kimsenin ona uygun vasıflara sahip olmadığını düşündüğü için, ilk buluşmaya giderken 1-0 mağlup başladığı belirtmek isteriz. Buluşmanın başlarında parfümün ya da ojenin minik bir çıkmış kısmı onun için irrite edici olabilir. Ancak kuvvetle muhtemel sohbet ilerledikçe ve seni keşfetmeye başladıkça ilgisi daha da çok artacaktır. Bu sefer kendine ne kadar güvendiği keşfetmek için seni stres testine benzer bir konuşmanın içine sürükleyebilir. Dolayısıyla bizden tavsiye ne kadar sağlam durursan maçı alma ihtimalin de o kadar yüksek!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.