İlk Buluşmada Başak Kadını Gibi Olun

Nasıl başlarsa öyle gider derler, bu da ilk buluşmanın önemini belirler. Kullandığınız renklerden, üstünüzdeki parçaların sizi nasıl gösterdiğine, kıyafeti nasıl taşıdığınızdan, dudağınızdaki rujun tonuna kadar birçok ince ayrıntı, belki karşınızdaki insanla ilişkinizin temellerini inşa ediyor, belki de her şeyi hepten çöpe fırlatıp atıyor. Bu nedenle ilk buluşmada görüntünüze dikkat etmeniz, tepeden tırnağa karşınızdakini etkilemek için elinizde tuttuğunuz anahtarla doğrudan bir bağlantı kuruyor. İşte kişilik özellikleriniz, seçimleriniz, iç dünyanız; kısacası burcunuzun karakterinize etkileri tam da burada devreye giriyor. Peki hangi burçlar ilk buluşmada avını oltaya getiriyor, hangileri evlerine elleri boş dönüyor?

 

Sizi İyi Hissettiren Bir Kıyafet Tercih Edin

Belki günler öncesinden seçim yapmak için kafanızı gardrobunuza gömüp, deve kuşunun tahtını sallamaya çalışacaksınız. Ancak üstüne bu kadar düşünmeyin, öncelikli tercihiniz sizi iyi hissettiren rahat parçalardan yana olsun.

Özenli Olun Fakat Abartıdan Kaçının

Özenli olun fakat, platform topuklarla düğüne gider gibi de giyinmeyin, ilk buluşmada karşınızdakini ürkütmeyin.

Dekoltenin Ayarını Kaçırmayın

Dekoltenin ayarını kaçırmayın, tabii eğer etkilemeye çalıştığınız Nuri Alço değilse. Aksi takdirde hafif bir görüntü ortaya çıkabilir, partner adayınız arkasına bakmadan topuklayabilir.

 

Gökkuşağına Dönmeyin

Renkli bir kişilik olabilir, bunu dışa vurmak için yanıp tutuşabilirsiniz. Fakat gökkuşağına dönmenize de pek gerek yok kanımızca. Seçtiğiniz parçaların uyum içinde olmasından ve sizi en iyi şekilde yansıttığından emin olun.

Mekana Göre Ölçülü Giyinin

Buluşmaya gitmeden önce bakmanız gereken ilk yer gardrobunuz değil, randevu için davet edildiğiniz mekanın web sitesi olmalı. Şık bir restorona blue jean’le, sıradan bir kafeye dantelli siyah bir elbiseyle gitmek istemezsiniz diye tahmin ediyoruz.

Fazla Makyaj Yapmayın   

Erkekler doğal olan kadınlardan hoşlanır. Tavırlarınız, giydikleriniz kadar yüzünüzde de doğallığı yakalamaya dikkat edin. Boya kutusuna batıp çıkmış gibi ilk buluşmaya gitmenin hiçbir alemi yok.

 

Başaklar 1-0 Önde Başlıyor

Şimdi gelelim, yukarıdaki özelliklere göre hangi burçların ilk buluşmada yüzü gülecek, hangileri ikinci şans için tekrar deneyecek. Sade fakat alımlı, gösterişsiz ama uyumlu, iddiasız ancak seçici… Tüm bu özellikler bizi Başak burcuna doğru götürüyor, düğün konvoyu kapının önünde hazır bekliyor. Mükemmelliyetçi ve detaycı özellikleri Başak kadınlarını bir adım öne çıkarıyor, ilk buluşmada diğer burçlara göre onları daha şanslı kılıyor.

Aslanlar İkinci Bir Şans İstiyor

Peki ya kimler evlerine eli boş dönüyor? Gösterişte sınır tanımayan, dikkat çekmek için elinden geleni yapan, özgüveni doruklarda yaşayan Aslanlar, üzülerek söylemek zorundayız ki avını ürkütüp kaçırıyor. Etkilemek için çabaladığı yavru ceylanını başka aslanlara yem ediyor. Sonra da hatayı kendinde aramak yerine, eleştiri yapanlara kükrüyor.

 

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.