İlk Aşkıyla Evlenme Potansiyeline Sahip 3 Burç!

İlk aşkını hatırlıyor musun? Kaç yaşındaydın? İlk kalp çarpıntılarını, o saf ve benzersiz duygularını anımsayabiliyor musun? Koşulsuz sevgi, sonsuz güven, ilk olmasının verdiği merak ve aynı zamanda huzur duygularına şimdi de sahip misin? İlk kez birine güvenmenin sana yaşattığı duyguları kalbinde hala taşıyabiliyor musun? Şu anki ilişkilerinde az da olsa ilkine bağlantı kurabiliyor musun? Çoğunlukla olumsuz yanıtlar verdiğini biliyorum, çünkü artık o insan değilsin. Hiçbirimiz değiliz. O köprünün altından çok sular aktı. Ama o sular herkes için akmadı. Bazıları gerçekten ilk aşkıyla evlenip hayatına devam etti ya da çok uzun zaman o ilk aşkı ile birlikte kaldı. Günümüz toplumunda bu ne kadar iyi, ne kadar değil,  ne kadar kolay, ne kadar zor tartışılır tabii. Ama konumuz bu değil. Şimdi hazırsan gel bir bakalım, Zodyak âlemini bir karıştıralım, hangi burç ilk aşkı ile evlenme potansiyeline sahipmiş bir görelim.

Nostaljik Yengeç Burcu İnsanları

Hayatında en az bir kere bir Yengeç burcu insanı ile tanıştıysan, onun geçmişe ne kadar takıntılı olduğunu bilirsin. Duygular onun için çok önemlidir ve çok yoğundur. Bir insanın Yengeç burcu oluşunu yaydığı duysal enerjiden anlayabilirsiniz. Duygularına göre karar veren bu burcun insanları, beraber olmak, beraber büyümek ve birbirini büyütmek konusuna da gönülden bağlıdırlar. Bunu da onlarla beraber yapabilmeye en uygun insan, çoğunlukla ilk aşklarıdır. Yengeç burcu insanlarının geçmişte yaşamak ya da geçmişi hatırlamak zaten en sevdiği hobisi iken, ilk âşık olduğu kişiyle evlenmesi bizi pek şaşırtmaz doğrusu. Seni şaşırtır mı?

Evcimen Boğa Burcu İnsanları

Yeni bir ortama girmek, yeni biriyle tanışmak, yeni bir ilişkiye başlamak bir Boğa burcu için çok zordur. Onlar bu tarz aktiviteler için hem üşenirler hem de her şey için çok geç olduğuna inanırlar. Bu kimine göre “yanlış” inanış ile yeni bir işe girişmek yerine, ellerinde olana sarılacaklarına ve kaybetmemek için uğraşacaklarına inanabilirsiniz. Değişime kapalı olan, yeniyi pek istemeyen, sadık, güvenilir ve zaman içerisinde pek de değişmeyen Boğa burcu insanları, ilk aşklarıyla evlenmeye oldukça meyillidirler. Eh, herkesin evlenme nedeni kendine tabii!

Kaderci Balık Burcu İnsanları

Zodyak’ın en teslimiyetçi ve kaderci burcu olan Balık burcu insanları da ilk aşkları ile evlenip, mutlu sonlarını onlarla yaşamaya pek meyillidirler. Onlar değişikliklere, yılların getirdiği yeniliklere daha dayanıklı ve hatta açıktırlar. Onların ilk aşklarıyla evlenmelerinin nedeni daha çok kaderin böyle olduğuna, yollarının bu şekilde kesiştiğine inanmalarına bağlıdır. Hayaller kurup bu kişiye bağımlılık geliştirmiş olması bile onun için ihtimaller dâhilindedir. Hayal güçleri çok gelişmiş olan bu burcun insanlarıyla naiflik ve romantiklikte kimse boy ölçüşemez!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde kaybolabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.