İlk Adımı Atmaktan Korkmayan Burçlar!

Ne demiş en sevdiğimiz şarkıcı Kenan Doğulu?

“İlk adımı sen at!

Benim ayaklarım yere basmıyor.

Açılamıyorum sana!

Biraz cesaret versen bana.”

İlişkilerin en zor kısmı başlangıç kısmıdır. Flörtleşmek, güzeldir, tatlıdır, seksidir, insanın içini kıpır kıpır eder ama ilk adımın atılabilmesi o güzelim flörtün ilişkiye dönüşüp dönüşmeyeceğinin belirlenmesi açısından önemlidir. Nice flörtler, ilk kimin adım atacağını ve hatta o adımın atılıp atılmayacağını bekleyip durur. Bu nedenle de başlamadan bitme aşamasına gelir. Biz başlamadan biten tüm ilişkilerin anısına saygı duruşunda bulunurken, sen de bu içeriğimize göz gezdirmeye ne dersin? Bir bak bakalım, ilk adımı atacak kadar cesur burçlar hangileriymiş! Kim bilir belki bir sonraki flörtünü bu atılgan burçlar arasından seçersin. Hazırsan, başlıyoruz.

Kazanmak için Oynayan Koç Burcu

Atılgan Koç burcu bir ilişkiyi başlatmaktan korkan kişi olmaz, olamaz. Aksine her türlü ilişkide ilk adımı atan ve baskın karakteri ile ilişkiyi yönlendiren kişi olur. Koç burcu cesurdur, risk almaktan korkmaz, elini attığı konu her ne ise, onu çözmeden o defteri kapatmaz. Direkt oluşu, mücadeleden kaçmaması, ne isterse açıkça söylemesi ve diyalog kurabilmesi gibi özellikleri ile Koç burcu insanı adeta açık bir kitap gibidir.

Sabreden Derviş Boğa Burcu

Sebatkâr Boğa burcu kendisini bir ilişkiye adamaktan korkmaz. Aksine uzun soluklu ve ciddi bir ilişkiye başlamak için elinden geleni yapar. Onun evcimen yapısı, hayatını biriyle paylaşması konusunda ona ısrar eder. O da bu ısrarlara dayanamayarak flörtlerini ilişkiye çevirmekten çekinmez. İlk adımı da hatta gerekirse ikinci ve üçüncü adımları da ardı ardına atabilir.

Burnundan Kıl Aldırmayan Aslan Burcu

Narsist Aslan burcu reddedilmeyeceğinden aşırı emindir. O kadar emindir ki ilk adımı atmaktan asla çekinmez. Onun o muhteşem enerjisine, ihtişamlı duruşuna ve sevgisine ulaşma şansını kimsenin reddetmeyeceğini düşünür. Eh biz de, eğlenceli, sıcakkanlı, kafa dengi ve kendisi gibi davranan Aslan burcu kişisinin asla reddedilmeyeceği konusunda hemfikiriz zaten.

Takıntı Haline Getiren Akrep Burcu

Kararlı Akrep burcu, dünyayı genel olarak siyah ya da beyaz olarak görür. Yoğun duygular hissettiği bir flörtün ilişkiye dönüşebileceğine, o kişi ile mutlu olabileceğine emin olduysa onu kimse durduramaz. İlk adımı anında atar ve bir an önce devamının gelmesi konusunda elinden geleni yapar.

Risk Almayı Seven Yay Burcu

Sabırsız Yay burcu, asla beklemeyi sevmez. Bu nedenle hızlıca bir şeylere adım atmak ve hemen yeni bir hayata başlamak varken, neden uzun uzun beklendiğini anlamaz. Bu nedenle biriyle flört ettiğini fark ettiği anda bombaları patlatmaktan çekinmez. Karşısındaki kişiden olumlu bir cevap alırsa ne mutlu! Ama aldığı cevap olumsuz olursa Yay burcu buna takılmaz. Olmamasının bir hayrı vardır diye düşünür.  İyimser yapısı sayesinde bu durumu kolaylıkla atlatabilir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.