İlişkiyi Bitme Noktasına Getiren Hataları En Çok Hangi Burç Yapıyor?

İnsan âşık olduğunda, muhakeme yeteneğini kaybedebilir. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu, hangi hareketin onaylanabilir hangisinin onaylanamaz olduğunu net şekilde göremeyebilir. Aşka bir kez düşünce birçok hata affedilebilir, görmezden gelinebilir. Kırgınlıklar unutulabilir, küskünlükler geçebilir. Ne demişler, “Aşkta gurur olmaz!” Bazı olaylarda yapılan bazı hatalar vardır, işte o hatalar ilişkiyi son noktaya getirir. Yapıldıktan sonra geri alınamayan, affedilemeyen, unutulamayan ve kesinlikle görmezden gelinemeyen hatalardan bahsetmiyoruz bile. Küçük görünen ama ilişkiyi içeriden içeriden, kemire kemire bitiren hatalardan bahsediyoruz. Öldürmeyen ama sakat bırakan hatalardan. Şimdi gel bu hatalar hangileriymiş ve hangi burçlar bunu daha fazla yaparmış beraber bakalım.

Değişime Bir Türlü Ayak Uyduramayan Boğa Burçları

Dingin Boğa burçlarının tembellikleriyle ünlü olduklarını bilmeyen kalmadı sanırım aramızda. Uyuşuk olmaları, değişime kapalı olmaları, konfor alanlarını terk etmemeleri ya da kolay kolay yer değiştirmemeleri ilişkide bir süre sonra sıkıcı olmaya başlamalarına neden oluyor. Ne kadar zevkli, ne kadar kaliteli, ne kadar sadık olurlarsa olsunlar, libidoları ne kadar yüksek olursa olsun bir yerden sonra onlarla girilen ilişkinin sorgulanmasına engel olamıyor. Çünkü yeni yerler görmek, yeni yemekler denemek, yeni tecrübelere açık olmak isteyen herhangi bir partner, oturduğu yerden bile kalkarken uzunca düşünen, sıkıcı bir partneri hayatında tutmak istemiyor.

Gücenince Konuşmak Bilmeyen Yengeç Burçları

Genel olarak duygusal olan her özelliğini sevdiğimiz Yengeç burçları, üzülünce, kırılınca, gücenince kendi kabuğuna çekilmeyi tercih ediyor. Ama bu öyle kalın, öyle sert bir kabuk ki ne içeriden dışarısı, ne de dışarıdan içerisi görünebiliyor. Kendini iyi hissettiğinden emin olana kadar o kabuktan çıkmayan naif Yengeç burçları, içeriye de kimsenin girmesine izin vermeyince ilişkide bir iletişim kopukluğu oluşuyor. Bu kopukluk devam ettikçe de maalesef ilişki devam edemiyor. Ne kadar anaç ne kadar merhametli ne kadar sevgi dolu olursa olsun, iletişimi kopardıktan sonra bunların hiçbir anlamı kalmıyor. Üstüne bu sessizliği ile karşısındakine, bilerek ya da bilmeyerek işkence ediyor.

Her Şeye “Evet” Diyen Terazi Burçları

Barışcıl Terazi burçlarının, ilişkilerdeki ara bulucu rolü artık kanıksadığımız bir durum. Barış istemesi, ahenk ve denge araması, bu nedenle de sorunları çözmeye çalışması, takdir edilesi özellikler. Ancak bunu yaparken her şeye evet demesi, pek de takdir edilebilecek bir özellik değil. Kibar ve işbirlikçi olması her ne kadar ona yüksek puanlar kazandırıyor olsa da, sırf karşısındakinin gönlü olsun diye evetleri çoğaltmaya başladığında bu ona bir şeyler kazandırmaktan çok, bir şeyleri kaybettirebilir ancak. Kendi fikri olmayan, kendi fikrini savunamayan, kendisi için bir şey isteyip, o konuda diretmeyen biriyle ilişki yaşama fikri bize pek de cazip gelmiyor.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.