İlişkiye Başlamadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken 3 Burç!

Yeni biriyle tanıştın. Önce ufak ufak mesajlar, sonra birbirini tanımaya yönelik çalışmalar. Yani bildiğin flört dönemine girmiş bulunuyorsun. E üstünden birkaç hafta geçti, her şey yolunda görünüyor. Ve beklenen soru çok geçmeden akılda beliriyor: Şimdi biz neyiz? Söyleyelim, flört ve ilişki arasında uzanan o ince çizgidesiniz! Peki iyi düşündün mü? Burcunu, yükselenini öğrendin mi? Moyra’yı indirip aşk uyumuna baktın mı? Acaba sevgili adayının burcunun özellikleri neler? İlişkiniz uzun soluklu olur mu? Ne kadar sadık biri? Önemli şeyler bunlar, atlamamak gerek. Ve ilişki konusunda aşağıda ismi geçen 3 burca dikkat etmek, belki de iki kere düşünmek gerek!

Egoist Aslanlar

Düşünsene karşında dediğim dedik, astığım astık biri. Laf dinlemez, ikinciliği asla kabul etmez. Hata kabul etmez, kendisine tek kelime ettirmez. Evde, kafede, isminin geçtiği her yerde onun sözü geçer. Misal ilişkide giren birtakım sorunlar var. Ağzını açamıyor, rahatsız olduğun konuları dile getiremiyorsun. Üzerindeki baskı gün geçtikçe artıyor, sinir katsayın altı basamaklı rakamlara ulaşıyor. Hayatın boyunca Aslan Kral’ın boyunduruğu altında yaşıyor, egosu altında çırpınıp kalıyorsun. Sen bu işi tekrar düşün bence.

Kontrolcü ve Kıskanç Akrepler

Evde misin? Uyudun mu? Bu mesajlara neden cevap verilmiyor? Biraz önce yanımızdan geçen adam neden sana öyle bakıyor? Bu eteklerin boyu günden güne neden kısalıyor? Bak eski sevgilin hala mesaj atıyor! Birlikte olduğun insan kıskançlık krizi geçirirken, hayatından günler, aylar belki de yıllar gidiyor. Takıntılı Akrep sevgilin, beynini uzaktan kumandayla kontrol etmeye çalışıyor, bedenini her geçen gün daha çok ele geçiriyor. Tekrar düşün, hiçbir şey için geç değil!

Bencil Koçlar

Akşam arkadaşlarla buluşuyorum. Yarın annemlere gidiyoruz. Hafta sonu için plan yapma. İlişkinin üzerinden birkaç sene geçtiğinde ise: Her lafa balıklama atlama, üzerine vazife olmayan işlere karışma! Bahsi geçen Koç burcu sonuçta! Düşünmeden davranır, bulunduğu her ortamda kendini öne çıkarır. Karşısında kim var pek takılmaz, söyleyecek bir sözü varsa asla sakınmaz. İlişki konularında ise pek hassas davranmaz! Daha da gençsin, yazık olacak sana! Tek derdimiz bu aslında.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.