İlişkisinin Ateşini Asla Söndürmeyen Burçlar Hangileri?

Aklımıza gelebilecek her şeyin al, kullan ve at olarak konumlandırıldığı günümüzde, ilişkinin kullanılıp atılmayanını hatta son kullanma tarihi olmayanını bulmak çok zor. O ilişkiyi bulunca onu düzgünce yürütebilmek de bir o kadar zor. Evet, zor, çok zor ama yine de imkânsız değil. Çünkü bazılarımız bunu başarabiliyor, hem de fire vermeden! Şimdi hazırlan, hangi burç ilişkisinin ateşini ilk günkü gibi koruyor beraber bakalım!

İnatçı Koç Burçları

Hırslı bir Koç burcu ile birlikteysen, asla durmamaya hazır olman gerekir. Çünkü onunla birlikte yürümek yasaktır. O koşar, sen de onunla birlikte koşarsın. Devamlı hareket halinde olan Koç burçları, seninle sürekli rekabet halinde olmak isteyecek, hiçbir laf dalaşından kaçınmayacak ve ilişkinizi sürekli aktif halde tutacaktır. Koç burçlarının ne istediğini bilen ve sonuna kadar peşinden giden tavırlarının farklı bir cazibesi olduğunu keşfettiğinde, bu özellikleri ilişkinizi canlı tutmaya yetecektir.

Otoriter Aslan Burçları

Flörtöz Aslan burcu ile hiç ilişki yaşamadıysan, bu yazı, o ilişkiyi bulman için sana özel yazılmış bir mesaj! Kendini beğenmiş Aslan burcu her konuda olduğu gibi, konu ikili ilişkilere gelince de gösteriş yapmayı sever. Ateş grubu burçlarının en ateşlisi olan Aslan burcu insanı, ne kadar ateşli biri olduğunu sana göstermek için sabırsızlıkla zamanın gelmesini bekler. Aslan burçları yaratıcı ve ilgili oldukları için de ilişkinin ateşini söndürmeme performansları yüksektir.

Uyumlu Terazi Burçları

Romantik Terzi burcu da ilişkideki aşkı korumayı başaran bir diğer burçtur. Partnerinin ihtiyaçlarını düşünen ve onun için elinden geldiği kadar cömertleşen bir Terazi burcu, gerektiğinde onun için kendi ihtiyaçlarından bile tavizler verebilir. Zarif ve zevkli Terazi burçlarının bir diğer ortak özellikleri de çekici olmalarıdır. Senin için her şeyi yapan ve sürekli olarak gözüne hoş gelen birinin olması sence de ilişkinin ateşini sürdürmeye yetmez mi?

Tutkulu Akrep Burçları

Zodyak’ın libidosu en yüksek iki burcundan biri olan Akrep burcunun yalnızca bakışları bile ortamın elektriğini yükseltmeye yeter. Tutkulu bir âşık olan Akrep burçlarının kendilerine olan güvenleri partnerlerini bir mıknatıs gibi çeker. Kendileri de sınırlarını zorlamayı seven insanları oldukları için, partnerlerinin de sınırlarını zorlamasını isterler. Birbirine aşık iki insanın sınırlarını birlikte zorlamasından daha seksi ne olabilir şu hayatta?

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.