İlişkisinde Kendine Özel Alana İhtiyaç Duyan 4 Burç

Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır misali, ilişkilerinde herkesin kendine has bir sevme biçimi var. Kimileri sürekli el ele diz dize oturmaktan hoşlanır, kimileri araya biraz daha mesafe koymaktan. Hiçbirine kimsenin bir diyeceği yok. Mühim olan tarafların birbirlerinin tercihlerine saygı duyması. Aksi bir durum bitiş düdüğünün erkenden çalınmasına sebebiyet verebilir. Bizden söylemesi. Hele hele karşılarında ilişkide özel alana hayati ölçüde ihtiyaç duyan burçlar varsa! Özgürlüklerine gölge düştüğünü ya da kişisel sınırlarının ihlal edildiğini düşündükleri an ayrılık çanlarını duymamak mümkün değil. Hangi burçlardan mı söz ediyoruz? Yanıtı yeni yazımızda gizli.

Yoğun Duygular Karşısında Issız Adama Dönüşen İkizler

İkizler için ilişki, eğlenmek demek, hayattan aldıkları keyfi iki katına çıkarmak demek. Sevdiği insanla gezsin tozsun, gülsün eğlensin. Daha başka ne ister ki? Ama yok, partneri sürekli dip dibe takılmak istiyorsa, arkadaşlarıyla tek başına takılmak istediğinde surat asıyorsa ya da cep telefonu mesajlarını gizliden gizliye kontrol ediyorsa… Orada biter o iş! Hayatına müdahale edildiğini anladığı an ilişkinin biletini kesiverir.

Özgürlüğünü Hiçbir Şeye Feda Etmeyen Yay

En çok bekar çıkaran burçlardan birinin Yaylar olması bir tesadüf değil. Denebilir ki, özgürlük duygusu genlerine kadar işlemiş. Aşka, sevmeye, sevilmeye elbette değer verir ancak herkes gibi değil. Aşktan anladığı tarafların birbirlerini kısıtlarcasına bağlılık göstermesi değil. Birbirlerini özgürleştirebilmesi! Yoksa ilişkiden nasıl keyif alınabilir ki? Aradığını bulamadığında yeni limanlara doğru rotayı kırması sürpriz değil.

Duygusal Bariyerlerinin Aşılmasına Müsaade Etmeyen Oğlak

Oğlaklar, derli toplu insanlar. Nasıl insanlara vurulacaklarını, onlarla nasıl bir ilişki yürüteceklerini, işleri nereye vardıracaklarını herkesten iyi bilir. Aşkından ölüp bitse bile duygularını göstermeye yanaşmayacaktır orası ayrı. Gözünde, içini birine tamamen açmak tüm saldırılara karşı çıplak kalmakla eşdeğer. Bu yüzden çevresine ördüğü duvarları kolay kolay indirmez. İlişki kisvesi altında savunmasını kırmak isteyene de asla müsaade etmez.

Sevdiğini Yalnızlıkla Aldatan Kova

Özgürlük, Kovaların göbek adı. Adına ister aşk densin ister başka bir şey. Öyle tek kalemde vazgeçebilir mi? Uzun bir ilişki yürütmeye niyetli insanların; zaman zaman içlerine kapanabileceklerini, zaman zaman tek başlarına maceralara atılmak isteyeceklerini, bağımsızlıklarına leke sürdürmeyeceklerini iyi bilmesi gerekir. Mutluluğundan çalmak istiyorlarsa orası ayrı tabii! Böyle bir durum karşısında hiç üzülüp kırılmadan ayrılık mesajını çekiverir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.