İlişkilerini Baltalayan 6 Burç!

Herkesin kendini bildiği bir dünyada yaşamak ne kadar da güzel olurdu değil mi? Herkes kendi sınırlarını bilse, herkes kendi sorumluluklarını yerine getirse, herkes bir başkasına karşı saygılı davransa dünya bambaşka bir yer olurdu, orası kesin. Ama öyle değil. İçinde yaşadığımız dünya genel olarak insanların sadece kendilerini sevdikleri, kendileri için bir şey yaptıkları ve başkalarını pek de düşünmedikleri bir dünya. Özellikle de ilişki konularında insanlar bilerek ya da bilmeyerek aşırı bencilce hareket edebiliyorlar. Bu da ilişkilerini baltalıyor, bozuyor. Partnerlerini kendilerinden uzaklaştırıyor. Hal böyle olunca da bunları en fazla yapan burçları bulmak konusunda iş bize düşüyor. Şimdi, gel bakalım, yaptıklarıyla kendi ilişkisini bilerek ya da bilmeyerek fena halde yaralayan burçlar hangileriymiş. Hazır mısın?

Trip Atan Yengeç Burcu

Sevgi arsızı Yengeç burcu insanının, ilişkide sorun çıkarmaması için ona gerekli olan ilginin toptan ve koşulsuz şekilde verilmesi gerekir. Çünkü kırılgan bir Yengeç burcu insanı ihtiyacı olan ilgiyi alamadığını düşünürse, trip atmanın kitabını yazabilir, karşısındakini kendisinden bıktırabilir ve sevgilisinin ruhani olarak kilometrelerce uzağa gitmesine neden olabilir.

Dominant Akrep Burcu

Şüpheci bir Akrep burcu insanının, ilişkide sorun çıkarmaması için güveninin boşa çıkarılmaması gerekir. Gereksiz yere pürüz çıkarılırsa, kendisine negatif davranıldığını düşünürse, ne anlatılırsa anlatılsın, ne kadar gönlü alınmaya çalışılırsa çalışılsın bu işi ayrılmaya bile vardırabilir. Alttan alınmadığı sürece, Akrep burcu karşısındaki ehlîleştirmek için uğraşmaya devam edecektir.

İnatçı Koç Burcu

İlişkilerinde çok da sabırlı davranamayan Koç burcu insanı, tez canlı ve buyurgandır. İşler istediği gibi gitmediğinde ise sonuna kadar inatlaşmakta bir sorun görmez. Bu davranışları insanların ona ona tahammüllerini azalttığı gibi, bir ilişkide onunla olmayı da zorlaştırır.  Bunları göremeyecek ve düzeltmeye çalışılmayacak kadar da dik kafalı oluşu her şeyi daha da zorlu hale getirecektir.

Sıkılgan İkizler Burcu

Huzursuz İkizler burcu, çok çabuk sıkılması ve yerinde duramaması ile ünlüdür. Ancak sorumluluktan kaçıyor olması pek bilinmez. İkizler burcu yolunda gitmeyen her şey için partnerini suçlar ve kendi üstüne pek bir şey alınmaz. Sorumluluk alıp olanlarla yüzleşmediği için de farkında olsun ya da olmasın ilişkisini fena halde baltalayan burçlar arasında yer alır.

Sabit Fikirli Boğa Burcu

Değişime kapalı olan sabit fikirli Boğa burcu insanı, ilişkilerinde kesinlikle esnek davranmaz. Olana, ani gelişmelere falan adapte olamaz. Hoşuna gitmeyen en ufak bir meselede bile, işi inada bindirmekten ve ortalık yerde olay yaratmaktan çekinmez. Üstelik ortalık durulup işler sütliman olduğunda dahi çözüm bulmaya yanaşmaz.

İradesiz Balık Burcu

Bir diğer ilişki kurması zor burç ise Balık burcudur. Balık burcu da bilerek ya da bilmeyerek ilişkisini baltalamaktan çekinmeyen bir burçtur. İradesiz ve güçsüzdür. İlişkide ya da dışında başına gelen hiçbir şeyle baş edemez. Kurban kendisiymiş gibi davranıp her şeyi daha kötü hale getirir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.