İlişkilerde Yapılan En Büyük 5 Hata Hangi Burçları İşaret Ediyor?

adın dergilerinde en çok yer kaplayan konulardan biridir, ilişkilerde yapılan hatalar. Neden yapılır, nasıl düzeltilir gibi konu başlıkları sayfalarca sürüp gider. Yeni bir ilişkiye başlamanın vermiş olduğu heyecanla karşımızdakine, hareketlerimize fazlasıyla dikkat ederken ilişki eskidikçe yani beraber geçirilen zaman arttıkça karşımızdakine karşı daha dikkatsiz davranmaya başlıyoruz. Her şey de olduğu gibi ilişkilerde de küçük ve büyük hatalar var. Peki sizce bu büyük hataların sahibi burçlar kimler?

Koç – Karşındakini Yok Saymak

Sinirlendiğin zaman gözünün kimseyi görmediğini, ortalığı kısa bir süreliğine birbirine kattığını bilmeyen yok. Söz konusu sevgilin olduğunda da sonuç ne yazık ki değişmiyor. Herhangi bir tartışma anında şalterini arttıran tek bir kelimeyle ağzına ne geliyorsa söylüyor, karşındakini adeta neye uğradığını şaşırtıyorsun. Kendine gelip biraz sakinlediğinde ise çoktan geri dönüşü olmayan şeyler söylediğini ya da yaptığını fark ediyorsun. Gel yapma çıldırmadan önce bir dinle karşındakini, onun söyleyeceklerini de dikkate almaya çalış.

Terazi – İlişkiyi Kıyaslama

Sevgili Terazi her ne kadar bu dünyanın dengesinden, uyumundan kendini sorumlu tutsan da çok önemli konular da dahil karar verme konusunda dengeyi tutturmak senin için kolay değil. İyiye, daha güzele çekilmek kötü bir şey değil ama sen bunu ilişkine, ilişkindeki insana da uygulamaya kalkarsan üzülerek söylemek zorundayız ki o ilişki çok uzun sürmez. Her ilişkinin dinamikleri farklıdır, her çiftin kullandığı dil diğer çiftlerden farklıdır. Hem ona bakarsan dışarıda her zaman daha iyi bir ilişki fırsatı, daha yakışıklı bir erkek ya da daha güzel bir kadın olacaktır. Sürekli bunun peşinde koşarak gerçek bir ilişki yaşayamazsın ki.

Oğlak – Eğlenmeyi Unutmak

Evet sevgili Oğlak her ne kadar aile kurmak için mükemmel bir aday olsan da bu hayatta ön plana koyduğun şey genellikle işin oluyor. Karşındakini ne kadar seversen sev içindeki o başarma hırsı, yükselme azmi seni ele geçiriyor ve kendini işyerinde sabahlarken, sevgilinle sinemaya gitmek için anlaştığınızı unutup onu saatlerce bekletirken buluyorsun. Tabi ki de daha iyi bir hayat için işine sahip çıkmak, bir şeyler üretmek çok güzel ama bazen çok abartıyorsun. Sevgilinle vakit ayırmayı işinden giden zaman gibi düşünmeyi bırak, daha güçlü bağlar daha fazla paylaşımla oluşur.

Kova – Ona Sevildiğini Hissettirmemek

Tamam kabul duygularını göstermeyi hatta birtakım duyguların olduğunu bile kabul etmek istemiyorsun. Anlıyoruz bazı şeyleri kendi içinde yaşamaktan, o dünyaya herkesi almamak istiyorsun ama karşındaki de sevgilin en nihayetinde. İlk başlarda asi tavrın, orijinal hallerin hareketlerin hoşuna gitse de bir yerden sonra hislerinin karşılık bir türlü karşılık alamaması onu bu ilişki hakkında sorgulamaya götürecek bizden söylemesi. Yani çok büyük şeyler yapmana gerek yok, minik, sevimli onu düşündüğünü belli eden şeyler de olur.

İkizler – İlgisizlik

Her konuda olduğu gibi ilişkilerde de en önemli şey verilen emek, gösterilen ilgi bir yerde. Ama senin bir günün diğer gününe uymuyor ki. Bir gün aşkım meleğim diye gezerken diğer gün neredeyse pardon tanışıyor muyuz diyecek kadar olayı abartabiliyorsun. Tamam çabuk sıkılıyorsun onu da anlıyoruz ama insan Allahın her günü eğlenceden eğlenceye koşamaz ki bazen de oturur evinde sıkılır. İlişki zaman geçtikçe başka bir şeye evrilir, ama bu kadar sabırsız olur, ilginin ilk fırsatta kaçmasına izin verirsen bir hayat boyu aradığın o ilişkiyi bulamazsın sevgili İkizler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.