İlişkilerde Yalan Söylemek Yasaklansa, Asla Zorlanmayacak 3 Burcu Açıklıyoruz!

Günün birinde bambaşka bir dünyaya uyandığınızı hayal edin! Bu bambaşka dünyada her şey değişmiş, özellikle çok özel bir konuya çok büyük düzenlemeler gelmiş olsun. Bu değişiklikler, bu düzenlemeler yalan söylemeyi engellemek konusu için yapılmış olsun. Şimdi düşünün, her şey o kadar kontrol altına alınmış olsun ki hiçbir insan, isteyerek yalan söyleyemez hale gelsin. Yalan söylemek istediği anda, ağzından istemsizce doğrular çıksın. Bazılarımız için tam bir cennet olurdu değildi? Peki ya diğerlerimiz? Onlar da kahrından ölürdü muhtemelen. Yalnız bu durumdan hiç mi hiç etkilenmeyecek insan grupları da olacaktır tabii. Bu yazımızı onlara ayırdık. Gel şimdi beraberce, yalan söylemek yasaklansa yine de doğruları söylemekten kaçabilme potansiyeline sahip üç burcu birlikte inceleyelim.

Manipülasyon Ustası İkizler Burcu

İkizler burcu insanının ne kadar zeki olduğundan bahsetmeme gerek yok sanırım. Bir İkizler burcu insanı, zekâsını kullanarak istediği her durumdan kendisini kolayca kurtarmanın bir yolunu bulur. Bunu yalan söyleyerek yapmıyorsa eğer, durumun kendisini manipüle ederek de başarabilir. Bir olayın tek kaçış yolu yoktur. Olan kaçış yolları da hiçbir zaman yalana bulaşmak değildir ama esnek ve hızlıca düşünebilen İkizler burcu insanı bundan daha tehlikeli bir yola girmeyi başarır. Gerçek ile doğru arasındaki görüş farklılığından doğan boşluğu kullanarak olayları manipüle eder. Gerçek sadece bir tanedir ama doğru herkese göre değişir. İşte İkizler burcu da tam bu noktada devreye girerek, yaşanan olayları kendi doğrularına göre değiştirir. Böylece yalan söylemesine gerek kalmadan, olayı yine kendi çıkarına göre çözer ve kapanmasını sağlar.

Demagoji Ustası Yengeç Burcu

Yalan söylemek yasaklansa da olayları yine kendi istediği gibi sonlandıracak bir diğer burç da Yengeç’tir. Yengeç burcu insanı, korunmak ister, saklanmak ister, başkasının himayesine girmek ister. Zaten yapısından gelen duygusallık özelliğini kullanarak karşısındaki insanlara kendini rahatlıkla acındırır. İnsanları kendi etrafında toplayabilir ve onların sempatisini kullanabilir. İkizler burcu olaylara yön verirken, hayal gücü epey yüksek olan Yengeç burcu ise insanların duygularına yön verir. Onların duygularını okşayarak ya da kamçılayarak onları kendisine çeker ve olayın renginin değişmesine neden olur. Böylelikle yine de istediğine ulaşır ve olayın kapanmasını sağlar.

Temkinli Dedektif Oğlak Burcu

İlişkilerde yalan söylemek yasaklansa, zarara uğramadan hayatına devam edecek bir diğer burç da Oğlak burcudur. Oğlak burcu sakin ve zekidir. Temkinli davranır ve etrafında onu açık edecek deliller varsa peşlerine düşerek bu delilleri karartır. Yalan söylemesine gerek kalmadan, sadece disiplinli bir şekilde bu delilleri arar ve bulduğunda asla dinlenmeden onları değiştirir. Böylelikle o da karşılaşacağı sorunlardan kurtulmuş olur. Planlı davranacağı ve aleyhine olan her şeyi bulmadan işin peşini bırakmayacağını bildiğimiz için Oğlak burcunu da diğer iki burcun yanına ekleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.