İlişkilerde En Sadık 4 Burç!

Sanırım bir yere toplansak 7 gün 7 gece sıkılmadan ilişkileri konuşabiliriz. Gündemimizin çoğunluğunu aşk ilişkilerinin oluşturduğu günümüzde her birimiz, kimse güveneceğimizi kime kalbimizi açacağımızı kimin samimi ve içten olduğunu bilmez durumdayız. Sadakati arıyoruz, sevgiyi arıyoruz, eğlenceyi arıyoruz ama çoğunlukla hepsini aynı yerde bulamıyoruz. Biri varsa, diğeri eksik oluyor, bir diğeri belki hiç olmuyor ama bir şekilde yolumuza gidiyoruz. Bu yazımızda sadık olan burçlar ve onların sadakatlerini körükledikleri özelliklerini işliyoruz. Hadi, başlayalım!

Açık Sözlü Koç Burcu: Her Konuda Dürüst Davranır

Koç burcu insanı, Zodyak’ın en cesur burcu olabilir. Her davranışında, her konuşmasında, her hareketinde düşündüğü gibi davranır. “–mış gibi” yapmaz. Kimseden korkmaz, çekinmez, hiçbir mücadeleden ya da gerilimden kaçınmaz. Bu nedenle de düşündüğü neyse onu söylemek ve dürüst davranmak onun için çok önemlidir. Sadakatin de temelinde dürüstlük yok mudur zaten? Önce dolaysız yoldan kalpten kalbe iletişim kurulmasının bir yolu bulunur. Daha sonra da direkt olarak her şey konuşulur. Bu da sadakat bağıyla bağlanmış bir ilişkinin anahtarını oluşturur.

Geleneksel Oğlak Burcu: Duygularında Tutarlılık Vardır

Oğlak burcu insanı, hayatının diğer alanlarında olduğu gibi, ilişkiler alanında da gelenekselcidir. Yani bağlılığını eski usulde sunar. Davranışları tutarlıdır. Bir öyle bir böyle davranarak karşısındakini niyet okumaya zorlamaz. İlişkilerde verilen sözlere, güvene ve sadakate çok önem verir. Bu nedenle kendi ilişkilerinde verdiği sözlere, aşıladığı güvene ve sadakat bağına çok dikkat eder. Kendisine yapılsın istemediği bir şeyi başkasına yapmaz. Bu da onu ilişkilerde sadık olan burçların arasına sokar ve aranılan bir partner haline getirir.

Güvenilir Boğa Burcu: Seni Hayatının Her Alanına Dâhil Eder

Sadık Boğa burcu, Zodyak’ın en içten burçlarından biri olabilir. Bir kere kendisini çok iyi tanır, hayatını, sınırlılıklarını, yapabileceklerini, yapamayacaklarını çok iyi bilir. Stabil bir insan olduğu, düzenini çok sevdiği ve bunun dışına çıkmak istemediği için hayatını çok çok iyi çizmiş ve belirlemiştir. Diğer türlüsünü zaten yapamaz. Çizgisi dışında yaşayamaz. Ama birini sevdiği zaman bu çizginin içini tamamen sevdiği kişiyle doldurur. Onu hiçbir anlamda yanından göndermez, uzaklaştırmaz. Herhangi bir şeyi gizlemeye çalışmaz. Güven de ilişkinin sadık bir şekilde devam etmesini sağlar.

Duygusal Balık Burcu: İlişkiyi Yürütmek İçin Çaba Sarf Eder

Balık burcu insanı, her şeyden önce sevilmeyi çok sever. Sevgi arsızı terimi belki de ilk olarak bir Balık burcu için kullanılmış olabilir. Onun su grubu burcu oluşu nedeniyle gösterdiği bu romantik ve naif yapı, ilişkide olmayı ve ilişkide kalmayı istemesini sağlar. İlişkide kalmak için de ne gerekiyorsa onun için elinden geleni hatta kimi zaman fazlasını yapmaya gayret eder. İlişkilerinde sadıktır ve kendisini o ana ve o kişiye adar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.