Bir Yorum Bırakın
    • Ben bizzat kendim yaşadım. Ben koç burcu kadını, oda Oğlak erkeği. Eğer arkadaşsanız anlaşmanız zordur ama karaktere bağlı bir mesele de olabilir. Eğer sevgiliyseniz büyük ihtimal Oğlak burcu tarafı zamanla soğayacaktır. Eğer eşseniz, koç burcu tarafı kavga çıkaracaktır fakat hiç kopmayacaklardır.

    • Karakter olarak çok benzerlikleri va. Çalışkan mesafeli bencil inatçı dürüst cesur gibi. ama koçun daha sosyal ve fevri olup oglagin daha sakin ve kontrollü olması dışında. Yükselen ya da ay burcunda ikisinin de keskin taraflarını torpuleyecek burçlar olduğu takdirde birbirlerini çok iyi anlayacak ve diğer yarısını bulmuş gibi hissetmeleri muhtemeldir. Çünkü biz oyleyiz.

  1. Karakter olarak çok benzerlikleri va. Çalışkan mesafeli bencil inatçı dürüst cesur gibi. ama koçun daha sosyal ve fevri olup oglagin daha sakin ve kontrollü olması dışında. Yükselen ya da ay burcunda ikisinin de keskin taraflarını torpuleyecek burçlar olduğu takdirde birbirlerini çok iyi anlayacak ve diğer yarısını bulmuş gibi hissetmeleri muhtemeldir. Çünkü biz oyleyiz.

  2. Karakter olarak çok benzerlikleri va. Çalışkan mesafeli bencil inatçı dürüst cesur gibi. ama koçun daha sosyal ve fevri olup oglagin daha sakin ve kontrollü olması dışında. Yükselen ya da ay burcunda ikisinin de keskin taraflarını torpuleyecek burçlar olduğu takdirde birbirlerini çok iyi anlayacak ve diğer yarısını bulmuş gibi hissetmeleri muhtemeldir. Çünkü biz oyleyiz

  3. Yay ve yükseleni yay kadını ve aslan erkeğinin uyumu nasıl yaşayanlara sorabilşek daha iyi evlilikleri sonuclanirmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir