İlişkide İstekleri Hiçbir Zaman Tükenmeyen 5 Burç!

Kimler ailesinin yakışıklı prensi? Kimler ailesinin biricik ve güzeller güzeli prensesi? Hanginizin ailesi bir dediğinizi iki etmedi de bu günlere bu şekilde gelebildiniz? Bugüne kadar istedikleri her zaman yapılmış, bu nedenle istekleri de yaşlarıyla birlikte artmış, ailesinden, öğretmenlerinden, yakın çevrelerinden, komşularından, arkadaşlarından istekleri bitmeyen burçlar, sevgilileri olunca da bu huylarından pek vazgeçmiyorlar. Biz de bugün sevgili olduğunda, istekleri asla tükenmeyen, hep bana diyen, karşısındakini tüketene kadar kendisi için bir şey isteyen burçları ele almak istedik. Hazırsan, başlayalım!

Boğa Burcu:

Boğa burcunun ilişkideki her şeyin mükemmel olmasını istemek gibi bir özelliği vardır. Ama bu mükemmelliğin her zerresini de kendi eliyle gerçekleştirmenin peşindedir. Başkasının yardımını pek istemez. Buna rağmen, etrafındaki herkesin ona her şeyiyle destek olmasını ister. Yardıma ihtiyacı olduğunu dile getirmemesine rağmen, sevgilisinin onun için dünyayı yerinden oynatmasını bekler.

Aslan Burcu:

Mütevazılığa alerjisi olan Aslan burcunun her hareketi yüksek olduğu için, ilişkideki beklentileri de yüksektir. Kendisi bir şey yapacağı zaman, sağır sultanın bile duyduğu bir aktivite yaptığı için, başkalarından da aynı performansı bekler. Minik, samimi jestler onu açmaz. Ona en büyüğünden en ses getireninden en topluluk içinde olandan jestler yapılmasını ister.

Başak Burcu:

Memnun etmesi en güç burç, Başak burcu olabilir. Bir şey ister, yaparsın ama o iş orada bitmez. Asla memnun edemezsin. Beğenmez, kulp takar, laf eder, eleştirir, huzursuzlanır ve bu günler sürer. Normali bile bu kadar zor olan Başak burcu ile bir de sevgili olduğunu düşün! Hediye almak bile aylar sürebilir. Başak burcunu bu ince eleyip sık dokuması ve ileri seviyedeki memnuniyetsizliği, onu her zaman istekleri bitmeyen bir sevgili adayı olarak karşımıza çıkarır.

Terazi Burcu:

Bu listede bulunduğuna pek şaşırmayacağımız bir burç olan Terazi burcu, tek başınayken de yeterince zor bir insandır. Onun arkadaşı olmak da zordur. Çünkü Terazi burcu egoisttir, aile ilişkileri dâhil her ilişkide kendisini düşünmekten başka bir şey yapmaz. Bu ilişkide bir başkasının da yer aldığı pek aklına gelmez. Kendisi ister, karşısındaki verir. Onun için her şey bu kadar basittir. Başka hiçbir ihtimal teklif dahi edilemez.

Balık Burcu:

Balık burcu, ilişkilerinde fazla duygusal, fazla sahiplenici davranabilir. Sıkça özgüven problemlerine de kapılır. Sevgilisi herhangi bir yerden gönderdiği mesajlarına anında cevap vermezse, ters giden bir şeyler olduğuna kendisini inandırır ve eninde sonunda bir mesaj gelse bile bu düşüncesini değiştirmez. Bu nedenle sevgilisinin onunla sürekli ilgilenmesini, ona sürekli olarak sevgi göstermesini ve sürekli olarak şüphelerini gidermesini bekler.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.