İlgisizlikleriyle Aslanları Üzebilecek 3 Burç 

Ateş grubunun çocuksu yönü Aslanlarda belirgindir esasında. Yetişkinlik dönemlerinde bile çocuklar gibi ilgi görmek, şımartılmak, övgü duymak isterler. Su isteyen bir fidan gibi acıkırlar övgüye. O güzel iltifatlarla beslenir, güçlenir, özgüven tazelerler adeta. Bu derece ilgiye düşkün insanların aşktan ne gibi beklentileri olduğunu varın siz düşünün. Ortalama bir insandan çok daha fazla şefkat bekleyeceklerdir. Her gün arayıp sormayan, onu sevdiğini söylemeyen, hayranlık emaresi göstermeyen bir sevgili Aslan burçlarından uzak dursun. Zodyak’ta üç burç var ki ilgisizlikleriyle Aslanları çok üzerler.

Gerçekçi ve Mesafeli Kovalar

Mesafeli tavrından ve parlak zekasından olsa gerek, kovalayan değil kaçan taraftır ilişkilerde Kovalar. Onları etkilemek öyle kolay değildir. Romantik veya adaylarına kendini çabuk kaptıran kişiler olduklarını söylemek güçtür. Ortak paydalarda buluştuğu, aynı dili konuştuğu kişileri tercih ederler. Bir ilişkiye başladıktan sonra öyle sık sık buluşma ihtiyacı hissetmezler. Özgürlük alanlarını korumak isterler. Kovaların o cool ama soğuk tavrı Aslanları çıldırtabilir.  Bekledikleri iltifat ve ilgi gelmeyince bu duruma ne derece bozulduklarını açıkça söylerler sevgililerine. Kovalar ise bu sözler karşısında özür dilemek veya durumu açıklamak yerine ukala bir yanıt verebilirler Aslanlara. Bambaşka yönlere bakan bu iki burcun uzun süreli bir ilişki yaşaması güçtür.

Sevgisini Yansıtmayan Başaklar

Duygusuz bir burç olmamasına karşın sevgisini yansıtamaz Başaklar. İlişkilerinde çoğu kez sevgisinden şüphe edilir. Üstüne bir de gerçekçilikleri ve romantizme uzak olmaları eklenince Aslan burçları için ruhsuz bir sevgili olurlar. Beğenmedikleri bir işi, eşyayı veya kişileri gördüklerinde bunu dillendirmekte sakınca görmezler. İltifat etmedikleri gibi üstüne bir de eleştirilerini sıralamaları Aslan burçlarını delirtir. Başaklar çoğu kez böyle bir krizde karşı tarafı incittiklerini anlayamaz. Detaycı burçlar olmalarına rağmen duygular konusunda detayları göremezler. Kovalar gibi Başaklar da Aslanlar için ideal bir sevgili değildir. Bağımlılık düzeyinde şefkat ve ilgi bekleyen Aslanları üzer ve yıpratırlar. Sosyal anlamda da onların enerjisine yetişemez, ortak aktivite önerilerine sıcak bakmazlar.

Ağırbaşlı ve Ciddi Oğlaklar 

Fazla otokontrollü ve mesafeli davranış biçimleriyle flörtlerini kızdırırlar. Ağırbaşlı tavırlarını ilişkilerine de yansıtırlar. Romantik ve el ele gezmek isteyen bir sevgili çıkmaz Oğlaklardan. Sevgisini, duygularını yansıtmayı seven renkli Aslan burçları için sıkıcı bir flört olurlar. Çalışırken, işten güçten başlarını kaldırıp aramazlar sevgililerini. İlgi düşkünü Aslanlar için bu duyarsızlık çok moral bozucudur. Hayatında başka biri olduğu şüphesi uyandırsalar da özünde sadıktır Oğlaklar. Maddiyatçı ve gerçekçi arzuları yüzünden manevi duyguları ıskalarlar. Aslanların pozitif ve rahat kimyasına karşılık karamsar ve gelecek takıntılıdırlar. Gününü yaşamak yerine gelecek için hazırlanmayı tercih ederler. Kafası iş güç planlarıyla doludur her zaman. Sevgiliye ayıracak zamanı olmayan Oğlaklardan iltifat duymak kutuplarda meltem rüzgarı esmesi gibi bir şeydir Aslanlar için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.