İkizler’in En İyi Anlaştığı Burçlar!

İkizler’in şeytan tüyü, yaşam enerjisi, tatlı dili, güler yüzü herkesin kalbini çalar, yalnız kalpler durağında bütün gözler kendilerini sıkıntılarından çekip çıkaracak bir İkizler arar! Zira çevresi geniş İkizler her ruha uygun bir arkadaş bulur, vaktini keyiflendirecek ilk etkinlikte soluğu alır! Anlaşamadığı insan azdır! Genelde tembellik seven, ağır kanından hareket edemeyenler hızına yetişemediği için İkizler’in gerisinde kalır, aksi halde İkizler herkesle barışıktır! Herkesle anlaşır anlaşmasına da en çok hangi burçlarla olmaktan keyif alır?

Terazi

Terazi İkizler’in huyunu biraz bozar, bir süreliğine güzellik salonları, dans kulüpleri, flörtü bol eğlenmece, alışveriş turları derken İkizler’in hayatına yeni bir soluk gelir. Aynı şeylerle uğraşmaktan sıkılan, rutinini bozmak için can atan İkizler ile Terazi bir olunca ortamların tozu atılır, sonu gelmez partilerde eğlencenin dibine vurulur. İkizler anlatır Terazi dinler, Terazi her telden çalar, her ortama uyar! İkizler de farklı değildir, ikisi de bolca eğlence sever, durmaksızın sosyalleşmek ister! Evin yolunu zor bulan İkizler ile Terazi gününü gün eder!

Kova

Kova uzman olduğu alanı derinlemesine bilir, İkizler her şeyden biraz bilir! İkisi de sapyoseksüel denebilecek denli zeka sever, sohbeti kafa açmayanın yanında uzunca zaman geçirmek istemez! İkizler ile Kova aynı sohbet masasında buluşursa, o sinerji ortalığı kasıp kavurur, kıvrak bir sohbet alır başını gider, bu ikili birbirinden ilk anda etkilenmeye başlar! İkisinin de hemen telli duvaklı, papyonlu kuşaklı gelin damat olma hayali yoktur, ilişkinin kıskacına kapılmak ise en son istedikleri şeydir. İkizler ile Kova hem çok güzel arkadaş olur hem de hür mü hür birer sevgili! Birbirlerinin engin bilgilerinden durmaksızın faydalanır, diğer herkesin aptal olduğuna inanırlar. Dünya bir anda onların etrafında döner, harika zamanlar geçirirler.

Koç

İkizler ile Koç hem arkadaş hem de sevgili olmak için ideal iki burçtur. Her iki halde de sıkılmadan, bıkmadan uzun yıllar birlikte olabilirler. Zira bu iki burç sevgileri ya da arkadaşlarıyla olan ilişkileri üzerinden var olmazlar, kendilerini eyleyecek türlü meşgale bulur, hobiyle uğraşır, durmaksızın yeni uğraşlar yaratırlar. İkisi de ilişkilerinde bolca heyecan ister ve ortak beklentileri paylaşırlar. İkisi de telaşla yaşar, uyuşukluktan, fazla düşünüp harekete geçememekten nefret eder! İkizler’in kararsızlığı, Koç’un cesur atılımlarıyla onarılır, Koç’un girişimci ruhu İkizler’in zekasıyla bir adım öteye taşınır. Bu ikili efsane olur!

Yay

Yay ile İkizler sohbetin belini kırar, dilleri tüysüz kalana dek konuştuktan sonra vur patlasın çal oynasın da eğlenceye dalar! Yay anlatır, abartır da abartır, İkizler merakla dinler, İkizler anlatır Yay keşif için merak arşivler! İkisi de sosyalleşmeyi, eğlenceyi, keyfi sever; birbirlerini her an motive edip tüm dünyayı çalkalarlar. İkizler’in zekâsı ile Yay’ın macera arayışı birleşince harika bir arkadaşlık doğar bu heyecanlı İkili dünya turunda çok canlar yakar!