İkizler Kadınını 5 Adımda Mutlu Et!

Şahsına münhasır İkizler, yeterince öğrendim deyip ciltleyip kenara koyulacak, geliştirilen taktiklerle bir ömür elde tutulacak, dengesi kolay kurulacak bir kadın değildir. Aksine her gün bir yeni bilgiyle şaşırtan, merak duygusu istirahat nedir bilmeyen, ruhu bir o yana bir bu yana sallanan karmaşık biridir. Hal böyle olunca, bir defa mutlu olduğuna ikinci defa burun kıvırabilir, çabuk sıkıntıdan tez ayrılık doğurabilir. İkizlerin mutluluk deryasına giriş 101, sizler için özel hazırlandı!

Zekasına Hayran Ol!

Hazır cevaplığı ile harcı az gelmiş gediklere uygun ebatlardaki lafları itinayla oturtan, en uygun kelimelerle tüm boşlukları dolduran İkizler, kıvrak zekasına iltifatlar duymaktan, yüksek mükafatı aklına övgüler yağmasından çok hoşlanır. En doğru yollardan yürüttüğü akıllarla, en gerçek analizleri yapan İkizler, son sorun çözücü olarak taçlandırılmak ister.

Güzel Konuş!

İletişimi keyif alanı ilan eden, sohbetine doyum olmayan İkizler, ahenkli konuşmasıyla kıskanılmak, akıl oyunlarıyla neşelendirmek ister. Hal böyle olunca, ilişkide olduğu herkesten takdir toplamak, çuvalını beğenilerle doldurmak, övünç kaynaklarını taşırmak ister. Cümleleriyle mest ol, büyülendiğini göster, mutluluktan divane olur.

Merak Uyandır!

Yeni bilgi sempatizanı, güzel konuşma ilahı İkizler, onu araştırmaya sevk edecek, merakını cezbedecek her türlü oyunda baş rol olur, neşesini bulur! bilindik olanın yerine, öğrenilmeye değer olan bilgi kırıntılarını İkizlerin tabağına serpiştir, bırak masayı kendi araştırmalarıyla donatırken, mutluluğa kucak açsın.

Derinlere Dalma!

Flörtlerin heyecanından vazgeçmektense, daldan dala atlamayı seçen İkizler, belli belirsiz bir ilişkiyi, derinlikli bir aşka tercih eder. ilk günlerin tatlı heyecanlarından uyanıp, ikinci günlerin rutinine düşmemek için uykuya direnen İkizler, hedefe varmayı değil yolda olmayı sever! Tüm sapakları yeni heyecanlara çıkan uzun bir yolculuğu, mutlu bir sona tercih eder.

Özgürlüğüne Pencere Aç!

Bir ipi kalbinin bir ipi aklının elinde olan, iç çatışmalarıyla uğraşmaktan dışarılara derinlemesine zaman ayıramayan, ipin tüm uçlarını tutup bir güzel düğümleyip başka kimselere bırakmayan İkizler, kararlarına müdahaleden, iradesine konan engellerden hiç hoşlanmaz. Yenilikler ardında kanat çırpan, eşi benzeri zor bulunan zekâ parıltılarının peşinde dünyayı karışlayan, aynı yerde uzun uzadıya kalıp kök salamayan İkizler, özgürlüğünü erişilemeyecek yerlere saklar. Kapıları ardına kadar açık, sınırları ihlale açık alanlarda mutlulukla yaşar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.