İkizler Kadının Dolabında Olması Gereken 5 Parça

Alışveriş… Ne kadar büyülü bir kelime. Bir kadın için en güzel kardiyo egzersizlerinden biri olan alışveriş zaman zaman acı dolu bir ıstıraba dönüşebilir ve reyonlar arasında verilen mücadele insanı nefes nefese bırakabilir. Bu yüzden her kadın kendine en uygun kıyafetlerin neler olduğunu bilmeli ve alışverişini ona göre yapmalıdır. Bugünkü yazımız çoğu zaman kararsızlığına yenilen İkizler kadını için geliyor. Bakalım yıldızlar İkizler kadınının dolabında mutlaka olması gereken zamansız parçalar için neleri öneriyor, okumadan alışverişe çıkma!

Kaliteli Bir Denim Pantolon

Çeşitlilik arayan bir yapın olduğu için aynı şeylere takılıp sürekli onları giymek seni mutsuz ediyor. Bu yüzden dolabında her zaman güvenebileceğin bir parça olarak kaliteli bir Jean mutlaka bulunmalı! Üstüne giyeceğin farklı stillerde bluz, tshirt ya da kazak ve hırkalarla stilini bir anda değiştirebilir, hayatına kaldığın yerden devam edebilirsin.

Küçük Siyah Elbise

Herkes gibi sen de eğlenmeyi, arada bir de olsa partilemeyi seviyorsun, inkâr etme. Bu yüzden içinde kendini rahat hissedebileceğin küçük siyah bir elbise hem senin dilediğinde hareket edebilmene hem de herkesin gözlerini sana çevirmesine yardımcı olacak. Gecenin yıldızı olmaya hazır ol!

Çeşitli Desenlerde Fularlar

Aksesuar senin için olmazsa olmaz, farkındayız. Çoğu şeyden çabucak sıkıldığın için pahalı mücevherlere yatırım yapmak seni için pek de akıllıca bir yol değil. Bu yüzden ruh haline göre seçeceğin değişik renkte ve desenlerde fularlarla kıyafetlerini hareketlendirebilir, sıkıldığında çıkarıp çantana koyabilirsin. Ayrıca fularla oldukça entelektüel görüneceğini de sakın unutma!

İkizler Kadınının Dolabında Olması Gerekenler - Canlı Renklerde Etek ve Elbiseler

Canlı Renklerde Etek ve Elbiseler

Gerçek bir ikizler renkli kişiliğini her zaman kıyafetlerine de yansıtmalı. Bu yüzden renk konusunda abartıya kaçmaktan sakın korkma! Fuşya, sarı ya da portakal renklerde giyeceğin bir elbise, hareketli ve canlı kişiliğini dışarıya yansıtırken altına giyeceğin nötr renkli bir ayakkabı ve takacağın nötr renkli bir çanta ile tüm görüntünü eşitleyebilir ve son derece sofistike görünebilirsin.

Basic Tshirt

Değişik desenleri ve hareketli parçaları birbiriyle kombinlemekten ne kadar zevk aldığını seni çok az tanıyan insanlar bile anlayabilir. Fakat alışverişe çıktığında, her zaman en sıra dışı olan parçalara elini uzatman zaman zaman seni zor duruma sokabilir. Ağzına kadar dolu bir gardırobun önünde oturup giyecek hiçbir şeyim yok diye ağlamak istemiyorsan dolabında birkaç adet basic tshirt bulundurmalısın. Acil durumlarda nasıl hayat kurtardıklarına sen bile şaşıracaksın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.