Enerjik İkizler Kadını & Coşkulu Koç Erkeği İlişkisi!

Koç erkeği, hızına ve coşkusuna neredeyse yetişemeyeceği İkizler kadınına kelimenin tam manasıyla vurulur, çünkü ilk andan kendini hararetli bir mücadelenin ortasında bulur! İkizler kadını böylesi enerjik, zeki ve herkesin göz hapsine kolayca giren bir erkeğe kayıtsız kalamaz! Hikaye bundan sonra, ani bir yükselişle dolu dizgin bir ilişkiye evrilir, bu ikili için uyumlu kelimesi yetersiz kalabilir. Yani İkizler’in hava sahasına giren Koç’un ateşi harlanır, alevler bacayı sarıp kuşatır.

İkizler kadını en çok bağımsızlığını sever, Koç erkeği ise özgürlükçü yapısıyla dikkat çeker! Birebir örtüştükleri nokta ise hem zihinsel hem de bedensel olarak sahip oldukları hızdır! Bu ikili durmaksızın zamanın yavaş akmasından, insanların hareket hantallığından, bir meşgaleye takılıp kalmaktan, sıkıcı bir döngü içinde yok olmaktan şikâyet eder ta ki birbirlerini bulana kadar! O andan itibaren zaman dört nala gider, İkizler ile Koç keyifle ona eşlik eder! Yenilik seven, sayısız macera deneyimlemek isteyen, sürekli düşünüp üreten ve yaşamı maraton koşusuna çeviren bu ikili, hazzın doruklarını yaşar.  İnsanların düşünüp taşınıp üstüne boylu boyunca kaşanıp güç bela karar verip attıkları adıma, İkizler kadını ile Koç erkeği depar ile karşılık verir.

Koç öncüdür, sürekli yeni bir girişimle var olmak, yeni bir tecrübeye adım atmak ve üretmek ister! İkizler’in ise işin üretim kısmında iddiası olmasa da tüketim konusunda hatırı sayılır! İki sabırsız bir araya geldiğinde iştahlar kabarır, el atılmayan alan, parmak basılmayan konu kalmaz! İkizler kadını ve Koç erkeği, başladıkları işi bitirmek konusunda ısrar etmez, birbirlerinin özgürce savrulmasını engellemezler! Bilakis birlikte yaşamın tüm keyiflerini keşfe çıkmak için dur emirlerine uymaz, duraklarda durmazlar. Koç ön planda olmayı sever, sosyal çevresi tarafından sıkça alkışlanmayı bekler, İkizler ise her duruma kolayca adapte olur, önde durmayı, arkada olmayı umursamaz yaşamdan keyif almaya odaklanır! Bu yüzden aralarında kolay kolay güç savaşı çıkmaz.

Bunca uyumun bir arada gözlendiği yangınlı İkizler kadını ve Koç erkeği ilişkisinin gecelerinin gümbürtüsünden durulmaz. İkizler çene çalar, Koç heyecan arar, derhal konuya adapte olan İkizler kıvrak zekasıyla yenilik kovalar, Koç’un zaten kendi eskisini giymek, aynı sularda yüzmek gibi huyları yoktur; durmaksızın macera arar. Çiftimizin ten uyumunda sorun yoksa, bu ikili hazza doyar!

Her ilişkide gün gelir bir çatlak açılır, sızıntının derecesine göre mesele ehemmiyet kazanır. İkizler kadını Merkür yönetimindedir ve iletişim yeteneği konusunda uzmanlığı tartışmaya asırlar önce kapanmıştır. Koç ise Mars’ın etkisinde savaşmaya pek meraklıdır. İkizler’in zihinsel kapasitesi engin, kelime dağarcığı sonsuzdur. Biraz da kurnazlığının etkisiyle sadece sözleriyle bile sayısız savaşı kazanır. Koç bedensel gücün temsili, çatışmanın fiziksel boyuttaki şovmenidir. Kurnazlıktan hiç anlamaz, imayı sevmez, doğrudan konuşmayacaksa tek laf etmez. Hal böyle olunca İkizler’in iğneli sözleri, dolambaçlı yollardan geçirdiği düşünceleri Koç’u öfkelendirir, iki taraf da geri çekilmezse sevgileri gibi öfkeleri de tez palazlanır. Bir de İkizler’in ucu görünmeyen, sonu gelmeyen arkadaş çevresi ve flört sever halleri özgürlükçü yapısıyla bilinen Koç’u dahi çileden çıkarabilir, kıskançlık krizlerine yol açabilir.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.