İkizler Erkeğini Etkilemenin 7 Altın Kuralı

Gelgitlere alışırım, fırtınalar kopsun dayanıklıyım, yaprak kımıldamasa klimamı taktım ben hazırlıklıyım diyorsan, bir de sürprizlerle doluysan, gerisi gelir. Özgürlüğüne düşkün ve özgürlüklere saygılı olman ön şartıyla. Sen tek o iki, varım diyenler, peşimizden gelsin. 

İlk Geceden Son Gece Yapma!

Hem çapkınım, hovardayım hem seçiciyim gerisini ben ayarlarım. Böyle bir ikircikle karşı karşıyayız, dalgalanmalara kendini hazırlasan iyi olur. Keyifli geçtiğini düşündüğünüz, ertesi gün ne söyleyeceğinize çoktan karar verdiğiniz ilk gecenin ardından evreni saran derin sessizlik kulaklarını tırmalıyorsa, İkizler’in diğer yarısıyla tanıştığına pek de memnun olmadığını söylemen yeterli. İlk gece deyip kendini aman ikinciye, belki üçüncüye saklama, İkizler vakti çok, seansı bol biri değildir, yakaladığın yerde konuştur zekanı!

Sohbetine Uyum Sağla!

Uyumadan önce eline aldığın kitabın üçüncü sayfasında uyukluyor, zamane trendlerini vaktim mi oluyor deyip takip etmiyor, genel kültürüne hiç güvenmiyorsan, daha yolun başındayız, vazgeç bu sevdadan, kar kardır. Ama sohbetimle büyüler, bilgi haznemle şov yaparım, daldan dala konuşmalarda en birinciyim diyorsan doğru yoldayız, hiç bozmuyoruz. İkizler bir konuda uzmanlaşmaz, her konuda fikir sahibi olur, malum uzun süreli olan her şey dikkatini dağıtır. Çeşit çeşit hobisini, türlü türlü çevresini sık sık değiştirir, başka havalarda yeni soluklar alır. Madem bir nefeste birkaç gün kalacak, ritim değiştirsin, gezsin, dolaşsın ister.

Rahat Ol!

Deniz seviyesi yakınlarında, geniş düzlüklerde, rüzgâra tabi olmak isteyen İkizler, derinlere davete icabet etmez, dar alanlarda görüşmez, sıcaklarda uzun uzun kalamazlar. İlişkide olduğunun sürekli hatırlatılması, mevcut ilişkisinin noterden ıslak imzalı belgeyle tescillenmesi, birlikteliğine dair yapılacaklar listesinin her geçen gün kabarması, sorumlulukların çaktırmadan da olsa sıkıştırması katiyen İkizler’e göre değildir. O flörtü sever. Uzun, derin ilişkileri değil.

Zeki Ol Ama Yarışma!

Hitabetiyle hayran bırakan, hazırcevaplığıyla her vurduğunu doksana takan İkizler, rekabet için boşluk arayan, kendiyle övünen kadınlardan hoşlanmaz. Bir yanı fazla oyalanamam, diğeri zeki kadın gördüm bu gece ayaktayım, der. Yersiz sahne şovlarını ise yakınına yaklaştırmaz. Üstün görünme derdi olan, zeki görünmeye çalışan üçkağıtçıları gözünden tanır.

Dinlemeye Alış!

Sonsuza kadar anlatsa oh ne konuştum biraz da dinleyeyim demek aklına gelmez. İkizler soluksuz konuşma, her konuda sohbete dahil olma, hiç susmama, hep anlatma, espriler yapma, hep çene çalabilme… gibi farklı kelimeler de kullansak malumunuz belirgin bir “çok konuşma” huyuna sahiptir. O yeni bilgiye ne kadar açsa, yeni insanları bilgilendirmeye de o kadar tutkuludur. Bu adamın konuşması bölünür mü? Söyledikleri kulak ardı edilir mi? Biliniz ki mümkünü yoktur.

Bilindik İlişkileri Unut!

Kurallardan, standart yasalardan arınmış ilişkinde, dünyalar iyisi İkizler’in kendi bile anlamadan yaptığı flörtlere hazır olmalısın. Başka türlü iletişime geçme kabiliyeti olmayan İkizler’i gereğince tavladın, kendine aşık ettiysen içini ferah tut, nasılsa olacaklara engel olamayacaksın. Bırak İkizler kendi özgür sevgisini yaşasın, kendi geniş adımlarını atsın, özel hesaplarına sadece kendisi baksın, evinin yedek anahtarı da varsın sende olmasın, İkizler de kendini kapanda değil evinde hissetsin.

Paylaşmayı Öğren!

“Bu çocukta şeytan tüyü var!” sen söyleyince ne tatlı, başkası söyleyince ne münasebet! Birlikte gittiğiniz mekanlarda tüm ilgiler İkizler’de toplanır. Muhtar gibi herkesi tanıyan İkizler, her masada biraz eğlenip yüklendiği bilgisini dağıtana, tek tek herkesle dirsek teması kurana kadar o gün bitmez. Sen de öfken ciğerinde patlamasın diye kendini dışarı atar, kalabalık mizaçlı bu adama hesap sorarsın da genelde havanı alırsın.

Son söz: İki kişiyi idare edebilecek gücün varsa, halledersin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.