İkizler Burcunun Ölmeden Önceki Son İstekleri!

Dünya üzerinde çok kısıtlı zamanın kaldığını bilsen neler yapmak isterdin? Uzaklara gitmek mi? Yeni maceralara atılmak mı? Sevdiklerine onları sevdiğini söylemek mi? Kızgınlıklarını, kırgınlıklarını, derin kalp yaralarını açmak mı? Bu bilgiyi aldıktan sonra nasıl hissederdin? O son nefesi vermeden, o son yolculuğa uğurlanmadan önce üç dileğin olsaydı bunların neler olmasını isterdin? Sadece üç şeyi yapmana izin verilecek olsaydı bunlarla neler yapardın? İşe gitmeye devam eder miydin mesela? Mutsuz olduğun ilişkine, ayıp olmasın diye devam ettirdiğin arkadaşlıklarına döner miydin? Hayatın sonlanmadan önce son bir kez daha yapmak için neleri seçerdin? Hiç düşündün mü? Biz bu serimizle senin yerine de düşündük! Önceki yayınlarımızda Koç ve Boğa burcu mensuplarını paylaşmıştık. Şimdi hazırsan gel, birlikte bu serimize İkizler burcuna mensup insanları işleyerek devam edelim.

Güzel ve Kalabalık Bir Partiye Gitmek

İkizler burcu insanı elbette son nefesini bile kalabalıklar arasında sosyalleşirken vermeyi tercih edecektir. Hareketli oluşu nedeniyle onu tek bir yerde tutmaya çalışmak zaten güç olacaktır. Hatta gerçekleşmesi çok zordur. Sosyal çevresi geniş, yazılı ve sözlü iletişimde becerikli, zeki olan bu insan konuşmadan yaşayamaz. Onun için konuşmak, derin sohbetlere girmek, yeni bir şeyler öğrenmek, zihinsel olarak aktif bir birey oluşu ve yüksek zekâ kapasitesi sayesinde adeta nefes almak kadar önemlidir. İletişim konusunda güçlü bir İkizler burcunun nabzı, neredeyse sesinde ve konuşmasında atar. Sosyalliğini elinden alırsanız onu zaten öldürmüş olursunuz. Bu nedenle bir İkizler burcu insanının ölmeden önceki son isteği sosyalleşebileceği kalabalık bir ortama girmek olacaktır.

Hayatı Boyunca Merak Ettiği Bütün Soruların Cevapları Almak

Meraklı ve atik İkizler burcu insanı, fırsatı olsa merak ettiği bütün soruların cevaplarına ulaşmak ister. Tercihen bunu, en yakın arkadaşıyla bir şişe şarap eşliğinde uzun uzadıya sohbet eder gibi yapmak ister. İkizler burcu da çoğu açıdan keyfine çok düşkündür. Bu rahatlık o nedenle de önemlidir. Bilgi toplayan, o an için öğrenmeye açık ve alacağı cevaplara tamamen konsantre olmuş bir İkizler burcunun rahat olması her şeyden önce gelir tabii ki!

Yakışıklı Bir Adamla/Güzel Bir Kadınla Flört Etmek

İlgi çekici İkizler burcu insanları, flörtözlükte bir dünya markasıdır desek yeridir. Birini gözlerine kestirmeleri ve onunla sohbet etmeye başlamaları arasında pek zaman kaybetmezler. Hedefe kilitlenir ve o hedefe doğru ilerlemeye başlarlar. Bu da onlar için çok doğaldır, çaba harcamalarına gerek kalmaz, her şey içlerinden gelir. Biriyle ilgilenmek, ona güzel sözler söylemek, o anın heyecanını, kimyasını paylaşmak onları oldukça mutlu eder. İster entelektüel yapılarıyla, ister dünya görüşleriyle, ister şirinlikleriyle etkileyemeyecekleri, bağlayamayacakları insan yok bu alemde. Dolayısıyla bir İkizler burcu insanının ölmeden önceki isteklerinden biri de flört edilebileceği bir ortamda bulunup o ortamın nimetlerinden faydalanmak olacaktır.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.