İkizler Burcunun Olmazsa Olmazları!

İkizler’in zihni neyi buyurursa onu yapmaya zorunludur bedeni! Yoksa ne gürültüsünden durabilir ne baskılarından sıyrılıp hayatına o yokmuş gibi devam edebilir. Canı çabuk sıkılır, gönlü tez geçer! Olmazsa olmazları sürekli değişse de temelde birkaç sabiti vardır. Peki nelerdir İkizler’in olmazsa olmazları?

Sayısı Belirsiz Bir Çevre!

Sayısını söyle dediğinde zihninde tepinmelerin, sonsuz çalışmaların başladığı, ucu bucağı görünmeyen bir çevresi olur İkizler’in. Network dendiğinde akla gelen ilk Zodyak’lı İkizler’dir. Ne telefon rehberinin sonu gelir ne de buluşmaları nihayete erer, sohbeti deseniz günlerce konuşmasa bitmez. o kadar sosyal ve meralı olmanın avantajı, anlatacaklarının sonu gelmez. Kalabalık bir yaşamı vardır İkizler’in. Zihinsel kapasitesi yüksek insanlarla beynini fırtınalara sokmaktan müthiş keyif alır. Zat-ı şahaneleri şeytan tüylüdürler. Enerjileriyle ve tatlı dilleriyle herkesçe sevilirler.

Merakını Her Daim Canlı Tutacak Bir Atmosfer!

Onca insanla aynı anda ilişki sürdürmesinin, çevresinin kasabalara sığmayacak sayıda olmasının bir sebebi de bilgi akışının miktarını artırmaktır. Merak duygusu hep diri, capcanlıdır İkizler’in. Bilgi dağarcığının bu denli geniş, sohbetinin canlı, zihninin performanslı olmasının bir sebebi de sahip olduğu sonu gelmez meraktır. Her daim düşünür, her şeyin ardını görmek, kulağına çalınan, gözüne takılan her konuda hiç yoktan bir şeyler bilmek ister. Sahip olduklarını paylaşmak konusunda da oldukça heveslidir. İkizler bilgi akışının duraksamadan sağlanacağı bir yaşam içinde taşıyıcı vazifesini üstlenmek ister.

Hobi Alanları!

Sorarız size İkizler bilgiye, insana, sohbete susadığında; sosyal çevresini nereden edinecek, canının sıkısını nasıl geçirecek? Tabi ki bir yandan zihnini meşgul edip, sohbetlerine yeni başlıklar toplayabileceği türlü hobi alanlarından. Çeşit çeşit kursa katılıp fazla bedensel performans gerektirmeyen aktivitelerde sohbet partnerleri bulmaya bayılır İkizler, aksi süresi kısalan sohbetleri küçük bir tadımdan öte geçmez. Bolca söyleşi, çokça workshop İkizler’in yaşamını destekler. En büyük korkusu sıkılmak olan İkizler, kendini bir aktiviteden diğerine koştururken molalarında yakalar! O anlarda dahi yapacak bir şeyler arar!

Sınırsız Özgürlüklere Sahip Olduğu Bir İlişki!

Evine kadın çocuklarına ana arayan, “Tüm yaşamanı bana adasın ailemin reisi koruyucu askerim olsun.” diyen bir sevgili İkizler’in hayatına kalın duvarlar, kocaman sınırlar çeker, o ilişki zaten başlamadan biter! İkizler için zihni de özgürlükleri de sınırsız biriyle yaşayacağı savruk bir ilişki paha biçilemezdir. Mümkünse harika bir sohbet arkadaşı, heyecan heveslisi, öğrenme meraklısı bir sevgilisi olsun, varsın borcu olsun neye zararı var? Bir de sosyal ve enerjik olmalı tabi. Evlere girmeyen İkizler’i “Yuvamızda seni bekliyorum” diye darlayan bir ilişki partneri hiç sarmaz. İkizler daima hareket alanı ve enerjisi ister!

Zihnini Aktif, Kendini Serbest Tutacak Bir İş!

Şehir içinde, çarpık yapılaşmanın orta yerinde, 9:00-17:00 mesaisi olan bir ofiste İkizler’e sabit bir masa gösterip her gün bir fiil aynı işi yapmasını beklemek demek, boynuna bir ip geçirip İkizler’i dar ağacında sallandırmak ya da prangalar altında tutsak etmek demektir. İçi fıkır fıkır kaynayan, merakından oturduğu yerde duramayan, zihni harıl harıl çalışan İkizler’in çok düşünüp, seyahat halinde olması, bir günde onlarca insana temas etmesi gerekir. Seyahatli, sohbetli, sunumlu, toplantılı, farklı alanlarda öğrenmeye ve gelişmeye açıklı bir işte İkizler nasıl kendi performansını katlar seyreyleyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir