İkizler Burcunun İhtiyacı Olan Sevgili Profili!

İkizler kalbinin değil zihninin sesine kulak verir, onun onayından geçeni sever. Bilginin türlüsünü sever, hevesi burnunda gezse de gönlü çabuk geçer. İkizler’in ihtiyacı olan arzularını canlandırmak, sabredip derinlemesine öğrenmelere açık olmaktır. İkizler; araştırmalarında uzmanlaşan, zihinsel kapasitesini sonuna dek kullanan, enerjisiyle canlandıran bir sevgiliye gereksinim duyar!

Entelektüel Sohbetlerde Başrol Olmalı!

Çok okumuş, fazlaca gezmiş ama hiç yorulmamış, bildiğini konuşmak konusunda yetenekli bir sevgili, İkizler için biçilmiş kaftandır. Bir de abartıp konuşmayı, bire beş katıp yaşatırsa anı; tadından yenmez! İkizler diline kendinden fazla düşkününü gördüğünde önce bir keyfi kaçar, popülaritesini kaybedecek diye korkar, sonra pek sever, duygusu aşka döner. Öğrenmeye açık, kültürlü ve meraklı biri İkizler için harika bir hayat ortağı olur. İkizler sahip olduğu şeytan tüyü sağ olsun girdiği her ortamda pek sevilir. Onun istediği iki kişilik sevilmektir, zekasıyla dikkatleri üzerine çeken bir sevgili, İkizler’in bağlanmaz denen başını bağlar.

Bireysel Alanlarına Müsaade Edilmeli!

Duygusal bağı biraz zayıf olan, önceliği zihinsel olanın hazzına veren İkizler; sevgisi kelepçesiz, ilişkisinin bir kapısı yarı açık olsun ister! Sevgi gösterisi olarak kıskançlık, aşk belirtisi tadında sahiplenme, biraz kollarını fazlaca kuşatıp soluksuz bırakma girişimleri her ne sebeple olursa olsun İkizler için kabul edilebilir değildir. Başkalarının flört diyebileceği samimiyette arkadaşlıkları kaldırabilir, sosyal ilişkilerin uzun sohbetlilerine zemin hazırlayabilir. Sevgilisi de aynı görüşleri paylaşmalı, madem birlikteyiz birbirimizden gayrısı yalan tadında olmamalıdır. Arkadaş çevresi, bireysel keyif alanları olduğu gibi kalmalı, sevgilisi İkizler’i artırmalı, azaltmamalı.

Bilgisi Derinlikli Olmalı!

İkizler biraz ondan öğrenir, biraz bundan, canının sıkıntısına, merakını cezbeden bir diğer konuya kapılıp pek çabuk konu değiştirir. Merakını cezbeden, bilgiyi derinlemesine öğrenen, değerlerinin temellerini bilgisiyle atan, uzman olduğu alanda ağız açtırmayan, İkizler’i de daha çok ve etraflıca bilmesi konusunda motive eden bir sevgilinin İkizler’in potansiyelinin ortaya çıkmasına yapacağı katkı ise su götürmez. İkizler’in zekası keskin, kavrayışı hızlı ve çeviktir, biraz daha uzmanlaşabilmeye olan ihtiyacını da derinlerin tadına varmış bir sevgili pekala karşılayabilir.

Enerjisi Bol Olmalı!

İkizler’in zihni zehir gibi yakıcı düşünce hızı oldukça atiktir. Fiziksel enerjisi yüksek olmasına karşın bedensel hareketi aklının deparına yetişemez. Hal böyleyken İkizler yapacağı işi çarçabuk düşünür ve sonuçlandırır, bu süreçte yorulan zihin bedene hükmetmez ve yorgun düşen İkizler oturduğu yerden kalkmaz. Canının kolay sıkılması da bu yüzdendir. Her şeyi derhal düşünüp kafasında bitirip tüketir. Bir yenisi, dahası, fazlası derken yorulup oturur. İşte tam da bu noktada İkizler’in, enerjisini yerine getirecek, onu çekiştirip gezmelere, eğlenmelere götürecek bir sevgiliye ihtiyacı vardır. Müstakbel sevgili İkizler’in düşünmekle boşa geçen zamanının yerine harekete geçirici bir enerji koymalı.

Neşeli ve İyimser Olmalı!

Ruhunun medceziri bol olan İkizler, rengarenk giysisinin, genç görünümünün, sosyal ve enerjik kimliğinin ardında esasen depresyona çok yatkındır. Çabuk sıkılır, hemen tüketir, çabuk demoralize olur, yalnızlığına tez gömülür. Çok çalışan zihnine yetişmek için bedenini paralayan İkizler’e deneyimleme arzusu bol, Pollyannacılığı gelişkin, mutlu ve pozitif bir sevgili nasıl da iyi gelir. Tam depresyona meylettiğinde çekip çıkarır, canı sıkıldığında bir yeni seyahat planını yolda anlatır, merakını cezbedecek yüzlerce konuda türlü bilgiler paylaşır, nerede bulunur böyle hem yar hem arkadaş.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.